لیست پروژه هایی که داماد و دختر علیرضا زاکانی (نماینده ای که خیلی ژست ضد فساد می گیرد)از آن خود کرده اند

داماد و دختر علیرضا زاکانی(نماینده ای که همیشه ژشت ضد فساد میگیرد) اکثر پروژه های مهم از دانشگاه ها،پژوهشگاه ها،بانک،مخابرات،سازمان تامین اجتماعی را از آن خود کرده اند .
داماد و دختر علیرضا زاکانی تنها در شرکت «عمید رایانه شریف» تقریبا در گرفتن پروژه اکثر مراکز مهم از دانشگاه ها،پژوهشگاه ها،بانک،مخابرات،سازمان تامین اجتماعی،مترو،لیگ فوتبال،هلال احمر و حتی خندوانه را هم زخمی کرده اند حالا متوجه معنی حرف دستمال کثیف تاجگردون می شوید*. / فریبرز کلانتری
--------------------------------
*تاجگردون (آنقدر پرونده فساد دارد که خود مجلس فاسد هنوز صلاحیت وی را تائید نکرده است)می‌گوید:

«همه این روزها یک عیبی دارند؛ شاید من شیشه کثیف باشم اما دستمال شما هم تمیز نیست.»
+98
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  چه سکوت با معناهی از همه . سمت چپ سایت. یک مقاله گذشتند .راجع به فروختن یک تکه زمین از پسر شاه. یک هفته است. که چپی و مذهبی‌ انقلابی. بنی صدری. "ک..." خود را پاره .که در رژیم سابق همه چیزفاسد بود. و دزد. لیست گزارش گران. یک متر شده. هنوز که هنوز تیتر اون بالا سفت و محکم ایستاده. اینترف سایت خالی‌ و خالی‌. پای دزد‌های مسلمان که وسط آید. همه لال می‌‌شوند. چکار کنند. دیگر. این نتیجه گشتن زیر عمامه آخوند. برای طبقه کارگر و مستضعفین بود. از خجالت. پنهان شده.پس چه شد.؟ مگر نگفتید. امام امت .همان سوسیالیست است؟ عمو یوسف شما "استالین" هم اینقدر دزدی نکرد. همین بود .سوسیالیست علی‌ شما؟ سکوت هم یک نمونه. "غلط کردم" است.
  1
  33
  ‌چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸
  نظر شما چیست؟