قیمت سکه طلا از مرز ۹ میلیون تومان گذشت

العربیه :در ادامه افزایش بهای ارز و طلا، قیمت سکه طلای معروف به امامی در ایران روز سه‌شنبه 30 ژوئن از مرز 9 میلیون تومان گذشت.

به گزارش منابع خبری و وب‌سایت‌هایی که در ایران قیمت روز سکه طلا و ارز را ثبت می‌کنند، بهای سکه طلا در بازار تهران درحال حاضر 9 میلیون و 100 هزار تومان می باشد.

در همین حال قیمت دلار آمریکا در بازار تهران 20400 تومان و قیمت یورو نیز 22785 تومان معامله می شود.

بهای دلار آمریکا در ایران هفته گذشته از مرز 20 هزار تومان گذشت و به‌رغم تلاش مقامات ایران از جمله رئیس جمهور و رئیس بانک مرکزی برای اطمینان دادن به بازار، هم‌چنان در کانال 20 هزار تومان د رحال نوسان است
+25
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  انا بیطرف - فسا، ایران

  خدا را شکر یه دونه 1 دلاری از وقتی دلار 2 هزارتومان بود نگه داشتم و خدا را باید بیشتر شکر کنم که مبلغش زیاد نبود وگرنه فروخته بودم و الان نداشتمش. ولی الان دارمش و شده 20 هزار تومان البته منصوری هم باید خدا را شکر میکرد اگه الان زنده بود چون 500 هزار تای اونم الان مثل 1 دلاری من رشد قابل توجهی کرده بود ---برم ببینم 1 دلاریم سرجاشه یا نه ---خدا به این مسئولین محترم طول عمر همراه با خفت و خواری بده
  0
  36
  ‌چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  این اقتدار حکومت الهی را نشان میدهد که الحمدولله روز به روز طلای ما گرانتر میشود. بیا آمریکا، اگر پول داری بخر ببینم.
  1
  30
  ‌چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
  ۵۲
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. واقعا که دمتگرم.اگر بجای این اقتدار حکومت الهی یا همان حکومت هپروتی اسلامی. یک حکومت انسانی داشتیم . مثل ادم زندگی می کردیم.
  0
  10
  ‌چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::حاج حمید الله - وین، اتریش::]. دم شما بزرگوار گرمتر. ۴۱ سال عادتمون دادند به مجیز حکومت گفتن، من هم یک بار گفتم ببینم شانس یاری میکنه اگر تعریف اوضاع رو کنم مقامی چیزی بهم بدن که من هم اختلاس کنم و پولدار بشم. بدم نمیاد با لقب سلطان کشک سائیده از دنیا برم!
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۹
  نظر شما چیست؟