همسر دختر قاسم سلیمانی ،پسر کدام مقام ارشد حزب الله لبنان است؟

دیده بان ایران نوشت: کاربران فضای مجازی خبر از ازدواج زینب سلیمانی با پسر نفر دوم حزب الله لبنان می‌دهند.

شب گذشته زینب مغنیه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از نام زینب سلیمانی و سیدرضا صفی‌الدین با نشان قلب و عشق به اشتراک گذاشت که بر این اساس، به نظر می‌رسد دختر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با پسر معاون اجرایی حزب‌الله لبنان ازدواج کرده است.

سیدرضا صفی‌الدین فرزند سیدهاشم صفی الدین است که خیلی ها او را بعد از سیدحسن نصرالله نفر دوم حزب الله می دانند. وی ویژگی های مشترک زیادی با دبیر کل حزب الله داشته و روابط صمیمی با افراد مقاومت و مسئولان از رده بالا گرفته تا آنها که در میدان کار فعال هستند دارد.

بیش از ۵۰ سال سن دارد و مسئول شورای اجرایی حزب الله است که قوه مجریه حزب به حساب می آید و تمام مؤسسات پشتیبانی و مردمی حزب الله را اداره می کند.

وی همواره در میان افراد حزب الله است. به همین جهت از محبوبیت بالایی در میان آنها برخوردار است. ویژگی های فردی سیدهاشم صفی الدین به او این امکان را می دهد که شخصیت متحرکی در میدان عمل حزب الله باشد؛ ولی از آنجا که اسرائیل همواره در کمین وی بوده است، مجبور است مسائل امنیتی را رعایت کرده و کم تر در میان مردم ظاهر شود.

گفتنی است بهمن سال گذشته حجت‌الاسلام سیدهاشم صفی‌الدین رئیس‌ شورای اجرایی حزب‌الله لبنان با آیت الله مصباح یزدی رئیس موسسه امام خمینی(ره) دیدار و گفت و گو کرده بود.
+6
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  اینهم مهر تائید رژیم فاسد ایران، که ایرانی‌ کش و عرب پرست هستند،و دلیلی برای کشتن و فراری نخبگان ایران عزیز که این شیاطین عرب پرست با کمک پوتین و چین تیکه تیکه شده،.
  2
  59
  دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۶
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  چه فرقی داره همسر همشون میشه.
  1
  36
  دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  باور فرماید دختر قاسم سلیمانی با ازدواجش با این لبنانی , خودش را بیشتر در زندان مذهب و تو سری بیشتر قرار داده. زینب سلیمانی در نبود پدرش می توانست ازاد زندگی کند و ازاد به اندیشد و کسی حداقل مفید برای خود و خانواده اش باشد. او همسر یک کهنه پرست عقیده تی شده هرگز از زندگیش لذت نخواهد برد و تا میماند باید مثل کنیز در اختیار یک اجنبی اخوند زاده باشد.
  0
  20
  دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  (قلب،عشق)؟!؟مگر حزب الله،داعش،طالبان،،،،،،،،قلب و عشق دارند؟این جماعت فقط شکم دارند و زیر شکم.
  0
  23
  دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
  ۲۹
  colombo - پاریس، فرانسه
  ازدواج‌ عاطفی‌ یا‌ سیاسی؟ آیا‌ اقدام‌ این‌ شیخ‌ جهت‌ استحکام‌ پیوند‌ خویش‌ با‌ نظام‌ جمهوری‌ اسلامی‌ به‌ هدف‌ مهیا‌ نمودن‌ تصدی‌ رهبری‌ حزب‌الله‌ برای‌ خود نمیباشد؟.
  0
  19
  دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::hassan5 - تهران، ایران::]. اینرا هم اضافه کنید گذاشتن مین انفجاری در زایشگاه مدارس و خیابانها برای کشتن بیگناهان
  0
  7
  ‌سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
  نظر شما چیست؟