دختر قاسم سلیمانی با فرزند مقام ارشد حزب‌الله لبنان ازدواج کرد

فرارو: برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی در لبنان و ایران از ازدواج دختر شهید سردار قاسم سلیمانی با فرزند یکی از مقام‌های ارشد حزب‌الله لبنان در هفته‌های اخیر خبر داده‌اند.
 
زینب مغنیه، خواهر شهید عماد مغنیه از ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، معاون اجرایی حزب‌الله لبنان خبر داد. زینب مغنیه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از نام زینب سلیمانی و سیدرضا صفی‌الدین با نشان قلب و عشق به اشتراک گذاشت. بر این اساس، به نظر می‌رسد دختر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با پسر معاون اجرایی حزب‌الله لبنان ازدواج کرده است. هر چند هنوز منابع رسمی این اتفاق فرخنده را تایید یا تکذیب نکرده‌اند.
واکنش‌ها به ازدواج زینب، دختر سردار سلیمانی با سیدرضا صفی الدین به گزارش همشهری آنلاین، ازدواج دختر شهید سلیمانی با واکنش‌های گسترده و عمدتا مثبت کاربران توییتر مواجه شده است. بسیاری آن را برای دو ملت ایران و لبنان مبارک و میمون دانسته و به هر دو خانواده تبریک گفته‌اند. برخی هم انتقاد کرده‌اند که چرا زینب سلیمانی پیش از فرارسیدن سالگرد پدر بزرگوارش ازدواج و زندگی مشترک خود را آغاز کرده است. به عقیده ایرانی‌ها، اینکه دختر حاج قاسم عروس یکی از نزدیک‌ترین مقام‌ها به سیدحسن نصرالله (دبیر کل حزب‌الله لبنان) شده، از تشکیلاتی‌ترین و راهبردی‌ترین ازدواج‌های چند دهه اخیر است.
+29
رأی دهید
-319

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  کبوتر با کبوتر باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز. دیگه خبرت همانجا هم بمون و برنگرد ایران. شما راهزنان ایرانی نیستید. بقول خودتون هر که ناراحته جمع کنه بره. با اون قیافه ات. تو خیلی وقته عروس یوگی خرسه و دوستان هستی.
  12
  397
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۳
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  تبریک، انشاالله به پای همدیگر پیر شوید.
  405
  26
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ایشالا مادرش رو هم برای بشار اسد عقد کنن که قاسم کتلت از نگرانی این ها در بیاد و خودش هم با حوری ها مشغول بشه. البته اگر بعد از انفجار وسائل مربوطه هنوز بهش متصل باشه!
  16
  408
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۲
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  وقتی‌ میگن که سران رژیم ایران عرب و عرب پرست هستند،و اطلاعات چیها ایرانی‌ و وطن پرست زندگی‌ شونو باختن که از این عرب ها،و عرب پرست،مثل سلمان فارسی که عربها زن عرب به اوو انداختند که ایران را به یغما بردن،کتابخانه‌ها را آتش زدن و سعی‌ بر تعویض زبان فارسی به عربی‌ کرد اما موفق نشد،فردوسی‌ با این شعر،،، بسی‌ رنج بردم در این سال سی‌ ،،عجم زنده کردم بدین پارسی‌ و دختر به مثال دختر سلیمانی که ثابت می‌کنه عرب پرستند.
  8
  278
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۵
  ۴۲
  سعید رضوان - یزد، ایران

  اینا خودشون رو به عقد مردان عرب در آوردند چون سالهاست که نظامی های تروریست سپاه خودشون و خانوادشون رو به عقد اعراب تروریست کردند و باهاشون زیر یک پتو میخوابند.اینها از اول هم اصالت غیر ایرانی داشتند و حالا هم دارند به اصلشون باز میگردند.نگران نباشید دوستان خودشون رو دارند شوهر میدهند چون آنقدر پول حواله آن سر دنیا و لبنان و یمن کرده اند و رفت و آمد داشته اند که آنجا هم با مزاجشان سازگار شده. این زن اینقدر وطن فروش بود که از ایران کسی حاضر نبود بگیردش،اگر هم بود از این جوجه بسیجی های مردنی ریقونه بود که با مزاج خانوم سازگاری نداشت.
  10
  263
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۳
  ۴۹
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا

  مبارکه! دختر کفتار با پسر لاشخور وصلت کردن! فکر کنم نتیجش یه بچه سوسمار یا جوجه تیغی خواهد شد اگه البته توهین به سوسمار و جوجه تیغی نباشه. ترامپ یه کار درست کرد اونم سوخاری کردن سردار!!! سپهبد!!! شهید مظلوم قاسم چاقوکش بود
  10
  303
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۷
  ۴۲
  سعید رضوان - یزد، ایران

  در ضمن رهبر کبیرتان اعلام کرده زبان انگلیسی اخ است...... به همان زبان مادریتان عربی یا چینی برای هم نامه کفترعاشقی بفرستید. رقت انگیز های حال به هم زن. یکی از آن خانه های 20 متری رهبرکبیرتان را هم بگیرید که روش آب و برق و اتوبوس مجانی هم دارد. هرچی نباشد سهم و حاصل ثمره انقلاب و 40 سال مجاهدت پدر گرامی در خط امام است. یکوقت نرید پول بدید داخل آن خانه های سپاهی ساز لبنان بنشینید ها.خانه نخرید اصلا.همه تان را صاحب خانه می کنیم.
  8
  237
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۴
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  زینب کماندو که قبلا در صیغه عمو حسن خرس الله بود و اینبار بعنوان هوو خونه پسر عمو صفی الدین میره در توضیح اضافه کنم که حسن خرس الله و هاشم صفی الدین با هم عمو هستند درضمن رضا صفی الدین از قبل همسری بنام الیکا داردیعنی زینب بعنوان هوو به خانه پسرعمو رضا صفی الدین میرود
  5
  170
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۲
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  کبوتر با کبوتر باز با باز/ کند کفتار با کفتار پرواز
  6
  159
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۵
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::پیکان۵۸ - مالمو، سوئد::]. برای متوجه شدن این قضیه احتیاجی به علامه بودن نیست. در فقه شیعه، نژاد، ملیت، شکل و قیافه نقشی ندارند. مهم خلوص نیت و ایمان به اهل بیت امیرالمؤمنین ع بودن است که همگی ما را از بندگان خاص خداوند و اهل بهشت خواهد کرد. عرعرها همان جماعت بدوی و جاهل هستند که در همین سایت هم رخنه و از دغل و فریب‌کاری دست نمی‌کشید.
  215
  8
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  در بین مذهبی ها عروس خانم ابتدا برای نشان دادن خود یک ظرف چای را به داماد و خانواده او تعارف می کند و بهنرین چای هم ان چایی هست که از دو برگ و یک غنچه درست شده. یعنی عروس خانم میگوید بفرمایید این هم دو برگ و یک عنچه.نوش جان
  2
  94
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  در بین مذهبی ها خواهر داماد بعنوان کارشناس ابتدا با عروس خانم به حمام میروند و محصول بهاره چای یعنی ظریف بودن برگ چای و دو برگ یک عنچه را می بیند و کارشناسی میکند و انگاه میگوید مبارک است. همانطور که در این پست دیدید.
  3
  89
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  نکنه اختلاف مخفیانه دارن اینا؟. نسخه علم الهدی که بوی عرق کربلا بود!. این یکی بوی عرق لبنانی رو ترجیح داد؟
  5
  93
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۹
  ۳۶
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران

  خاک تو سرت ، معلومه بی رگ و ریشه ای دیگه ، آخه الان میزاشتی سال بابای غزمیتت بگذره ، بعد هوس فلان چی میکردی
  6
  133
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  پس عکس این تروریست کجاست؟
  5
  106
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  اینجوری هم می‌‌شود .انتقام با با را گرفت. معمولن خانواده شهدا. یخچال می‌‌گیرند. ماشین لباس شوهی . جارو برقی. بعد از خون شهدا خود، گذشت می‌‌کنند. این دیگه زد به سیم آخر. گفت اگر صرف نظر از خون با بام . فقط عربی‌ می‌‌خام.ماه عسل هم می‌‌روند کانادا. زیارت
  6
  114
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. آدرس تو بده بیام ببینمت ما همسایه
  4
  91
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  ازدواج اجباری !
  3
  49
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  دست اخر معلوم میشه دخته قسم کتلت خودش بابای احتمالیش قسم رو به ....داد که به یک گله Lبنانی بتونه ازدواج کنه، باباش گفته بود الا و به الله باید عروس لی اسخر امام حسن بشه اونم که تو صحرای کربلا زیر دست و پا موند
  4
  70
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  قیافه ت... داره
  5
  48
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  فرزند دو تروریسته دواتشه با هم ازدواج کنن خبر زیاد مهمی نیست این مهم است چنین انسانهای مثل حاج زینب سلیمانی از ایران برود و این لکه ننگ به لکه ننگتر از خودش در لبنان وصل شود.
  5
  63
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::vg2000 - اسلو، نروژ::]. مشکلی نیست، میدم. ولی فقط برای امر خیر.
  80
  7
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  وگ۲۰۰۰ نروژ عزیزم این طرفدارن اعراب که از همه جای عرب میخورند جرات نداران اینها، از خودشون هم شرم دارن از این فاطمه اره‌ها زیادن که مزدوری میکنند. ،فقط تو تاریکی‌ مینشینند و تیری میندزاند و جیره در حد بخور نمیر میگیرند.
  4
  40
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  بی‌ پدر به درد همین عرب‌ها هم میخوره با این لپش
  4
  68
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  ههههههههه. یادمه این ملعون وقتی رفته بود لبنان یکی از کاربرا همینجا گفته بود احتمالا همونجا صیغه شده. بی حساب نبود حرفش. خخخخخخخخخ
  3
  60
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
  ۴۰
  شب ناب - یوکوهاما، ژاپن

  [::سعید رضوان - یزد، ایران::]. برو آقا. این حرفها چیه نوشتی؟یعنی اگه یه زن ایرانی مثلا خارج از کشور با مردی از مثلا ژاپن یا نیجریه یا هند یا کرواسی ازدواج کنه بده؟؟دلش خواسته زن اون شده!اتفاقا یه یزدی اینجا بود تو ایران میکروبیولوژی خونده بود ولی انگلیسی هم بلد نبود چه برسه ژاپنی یاد بگیره!ده سال کارگری میکرد تا اینکه بروبچه ها آوردنش تو خط خلاف!ولی یه روز برگشت ایران که با پولهاش یه ساختمون چهار طبقه بخره با برادرخواهراش ساکن بشن!خبری هم از خودش نداده تا حالا!
  50
  3
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  هموطنای گلم یادتون باشه هیچوقت نژاد کسی رو مسخره نکنین. لبنانیها رو مسخره نکنین. تو همون لبنان هر روز شاهد تظاهرات بر علیه حزب الله هستیم. میبینین که اکثریت لبنانیها از حزب الله بدشون میان. پس بهتره ماهم مثل لبنانیا یکدست بشیم. باهاشون ابراز همدردی کنیم. این قطعا بهتره تا اینکه لودگی و حماقت خودمونو با تمسخر نژادی نشون بدیم
  4
  55
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  یعنی فقط قیافه رو نگا کن مو نمی زنه با این اکلهای داعشی، فقط یه خنجر کم داره. من موندم اون یارو چه جوری وجود می کن اینو یه کاری باهش بکنه، یعنی اگر دوپینگ ویگرا هم بکنی تا اینو ببینی دیگه می خوابه تا ابد هم دیگه بلند نمیشه خدایش.
  4
  52
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
  ۴۰
  kakoch - کاکوچ، ایران

  ماشالله مردی واسه خودش با این قیافه! حالا بیچاره شانس آورد ی نابینا گرفتش. بخیلی نکنید خخخخخ
  6
  44
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  حتی نذاشت سالگرد پدرش بگذره. ازدواج خوبی هم نیست. ازدواج مافیایی به نظر می رسه. نشون میده که دتشون واقعا تو یک کاسه است.
  4
  38
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. وای وای مردم از خنده . افرین به این طنز و این قلم . دوست عزیزم سپاسگزارم که باغث این خنده ها شدید
  7
  30
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
  ۴۳
  sakura - توکیو، ژاپن

  یک نگاه به چشمان این دختر بیاندازید! برای اینکه باز بشه یا باید با یک قزوینی ازدواج می‌کرد یا یک عرب ! من بهش حق میدم! شما هم بودید عرب رو انتخاب میکردید
  3
  44
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::redsky95 - تورنتو، کانادا::]. گرامی ..لطفا با دقت بخوانید مگر تعدادی عرب وحشی بچه باز قاتل و دزد که گذشته ی ایران ما را برباد دادند و من انها را عرعر می دانم قابل انتقاد است از نظر من نه. و هر گروهی چه سیاسی و غیر بخواهد روی جنایات انها پرده بکشد را نژاد عر عر یعنی بازماندگان ان اشغالها خواهم دانست روی سخنم نه با اعراب مسیحی است نه اعراب مخالف دزدی بچه بازی و جنایت این دین/و حتی افراد مسن و بی مطالعه از هر کشوری. مگر می شود اگر جنایات صدر اسلام را ندیده گرفت کوررررر بود در برابر جنایات وحشت انگیز ملایان عرعر نژاد در این ۴۱ سال.
  13
  28
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  [::شب ناب - یوکوهاما، ژاپن::] این مال عرب بهش سازگاره مال ژاپن وهند نیجریه که دو سه بند انگشت باشه که بهش حال نمیده یه چیزی شنیده مال عربها بزرگه ولی ندیده رفته امتحان پس بده ولی وقتی دید فرقی نمیکنه با دیگر کشورها دیگه کار از کار گذشته و دیگه غلام عربها شده چون عربها به زیر خوابشون چه مرد و زن غلام میگن حالا یه عده احمق اسم بچه هاشون رو میزارن تو ایران غلام رضا یا غلام عباس یا غلام علی یا هر چی که اولش غلام باشه یعنی برده جنسی عربها نادان ها حالا تو اسمت چیه غلام شب ناب عربها .
  4
  26
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  چشمان این دختر ننه بابا سوسمار چه شباهتی به پدرش دارد البته قبل از کتلت شدن. فعلا هم با کثیفترین گروه دین عرعری حزب الله پیمان بسته..چه شود توله اش. با پوزش از سگ مهربان
  12
  35
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
  ۳۷
  raha.com - آمستردام ، هلند

  زمان جنگ زنها خودشون رو میکشتن دست این عرب ها نفتا الان با گل و شیری و قلب میران آغوش عرب های که آرزوشون نابودی ایران
  4
  34
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
  ۵۱
  آقا فدام - دوسلدورف، آلمان

  حداقل صبر میکردی چهلم شهید جیز طلایی جرج فقید بگذره
  4
  35
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  حملات سنگین اسراییل به مواضع تروریستهای ۴ پا سپاه همراه به سفر قآانی به اسراییل.، طبق اخبار درز کرده در سوریه قآنی هدف بوده و احتمالا به قاسم پیوسته!
  4
  24
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. بیا یکی هم برای یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک پیدا کن ! این طفلک خیلی وقته اینجا تنهاست !
  3
  43
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. میدونستی گرجستان ارمنستان هند همین حرفو درباره ایران میگن؟ . قتل عام گرجستان و ارمنستان. قتل عام هند. قتل عام بوداییای افغانستان امروزی . خب نمیشه. خب باشه میگیم و قبول عربها ما رو مسلمون کردن. اما سوال پیش میاد خب چرا ما از دین برنمیگردیم؟ مگه چقدر سخته؟ تو همون عربستانش حجاب هیچوقت اجباری نبود و همین الان بدونه روسری راه میرن. مشکل بی عرضگی خودمونه. بی عرضگی
  15
  18
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. من برای امر خیر خدمتتون میرسم
  4
  32
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::vg2000 - اسلو، نروژ::]. مسجد امام علی علیه السلام واقع در کپنهاک. من چایی رو میزارم، شما بی‌زحمت شیرینی رو یادت نره. بهونه هم آوردی، چهار قدم بالاتر از مسجد یه قنادی درجه یک هست.
  44
  9
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران

  لعنت به خودتون و ازدواج کثیفتون و عشیرتتون و اون نسل کثیفی که از شما پس بیفته
  4
  24
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴
  ۶۵
  کهن روحانی - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. حالا مطمن هستم حضرت عالی روح ال فسا یکی از شاکردان خوب و سر سبد حضرت مولا روحال خطا حاج آقا طوسی بودید......
  3
  21
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::stockholm - استکهلم، سوئد::]. محبت می‌کنید. همیشه شاد باشید.
  4
  11
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۹
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  ازدواج مثل عشق عاشقی برای اینها نیست ،یه سکوی پرتابه برای اهداف سیاسی شون
  2
  15
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::کهن روحانی - تهران، ایران::]. خوب، حالا که چی! اصلا چی نصیب تو میشه بغیر از حسودی؟
  23
  3
  دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۸
  ۳۵
  dada mehrdad - تهران، ایران
  قیافه شوخمیشووو...
  2
  10
  دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۹
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Chokam - ری، ایران::]. اونم با مرور زمان درست میشه و شکل میگیره. یادم میاد که فسنجون دوست نداشتم، ولی بزور بمدت چند هفته هر شب می‌دادند که بخورم. بعد مزش واسم خوشایند شد، الانم که بهم بدن با لذت میخورم.
  8
  5
  دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::sakura - توکیو، ژاپن::]. با این تجربه‌ای که شما داری، فکر چشات هر کدومش اندازه یه هندوانه باشه.
  20
  3
  دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  خلایق هر چه لایق
  0
  13
  دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
  ۴۶
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل
  صددرصد با جماعت حزب الله وصلت میکرد. اگر شیخ حسن مجرد بود الان زینب سلیمانی شب تو بغلش بود
  1
  9
  دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۲
  ۴۶
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین
  قاسم
  0
  0
  دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶
  ۳۳
  kasa-123 - وین، اتریش
  از حالت نگاهش معلومه ادم بدی هست یه نگاه یا صورت شیطانی داره دقیقا مثل پدرش.اینا. ایرانی نیستن خیلی راحت میره لبنان چنان عربی با لهجه صحبت میکنه افتخار هم میکنه با. خودش در صورتی که خجالت داره همون مرتیکه حسن نصرالله فارسی کامل بلده ولی هیچ. وقت مصاحبه با زبان فارسی ازش نمبینی.اینا برای نابودی ایران و ایرانی آمادن.واقعا نمی. دونم ما چرا اجازه میدم اینقد راحت اینا هر بلای میخوان سر ما بیارن.
  0
  3
  ‌سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۴
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. 😂
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
  نظر شما چیست؟