حرفهای مردم در صف تاید در سال ۵۸ - فیلم

از تاید ۱۱ ریالی تا بنزین ۳۰۰۰تومانی مسیری که ۴۰سال است جمهوری اسلامی طی کرده و آیا به همین جا ختم خواهد شد؟
+82
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  خلایق هرچه لایق. تا شماها باشین نرین تو خیابون برا اب و برق مجانی عن قلاب کنین. باید حالا حالا ها جواب پس بدین.
  7
  112
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
  ۴۰
  babak.iraniii - تهران، ایران

  همین ها بودند گلو پاره میکردند برای خمینی و آخوندا دزد بی وطن هنوزم هستند هرچه توی سرشون هم بزنند مثل ارباب های سابق همین روش را دارند شاه نفهمید اصلاحات ارضی کرد همین دهاتی های بزمین رسیده مذهبی بخاک سیاه نشاندنش دهاتی باید ارباب بالای سرش بود کشاورزی رونق داشت باغ ها آباد بود تبدیل به ویلا نمیشد
  5
  89
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵
  ۳۲
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان

  دلخوش به آب و برق مجانی نباشید ما به دنبال معنویات شما هستیم
  3
  86
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
  ۲۹
  خوب، بد، زشت - نیبورگ، دانمارک

  خود کرده را تدبیر نیست
  2
  80
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  ما نه تنها معنویت شما را بالا می‌‌بریم.بلکه آب را مجانی‌ کنیم. برق را مجانی‌ کنم. این آهن قراضه را مجانی‌ می‌‌کنیم "منظورش پیکان بود". از سخنان گهربار امام پدوفیل. فقط "می‌ کنیم" او برای ملت باقی‌ ماند. ... خوب سر ما کلاه گذاشتی‌.قیافه کسانی‌ که دنبال این افتادند. هنوز هم دست بر نمی‌‌دارند. و خلق و مستضعفین می‌‌گویند.
  3
  72
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶
  ۴۵
  iran2020 - تهران، ایران

  همه چی به کنار. دقت کنید که چقدر گزارشگر با ادب و حرفه ای بوده. گزارشگرا الان همه انگار مامور اطلاعات هستند بی ادب بی شعور طلب کار...
  2
  64
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  بخاطر این هست که مردم فقط دنبال برند هستند. باور کنید همون موقع پودر برف بود، قیمتش هم یک ثلث تاید. از تاید هم خیلی بهتر لباس‌ها رو تمیز می‌کرد، زیاد به چنگ زدن و چلوندن هم احتیاج نداشت. ولی تاید چون مارکش فرنگی هست، همه می‌گفتند بهتره.
  73
  12
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۲
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  احتکار اجناس توسط بازاری ها کار عادی آنها بود بعد از همین راه کلی سرمایه مملکت رو میفرستادند واسه خمینی تا شورش برپا کنه
  3
  50
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  قدر مسلم اینه که در اون زمان خیلی ها کلفت فیلیپینی داشتند و اکثر مردم در رفاه کامل بودند. قیمت بنزین 2 ریال بود و شما میتونستی با پنج شش هزار تومن یه ماشین نسبتا خوب بخری و جمعه ها با خانواده بری تفریح! ملت خوشی زد زیر دلشون و عن گلاب کردند. حالا هم چون عرضه کافی برای بلند شدن ندارند، همون بهتر که اونقدر جون بکنن تا بمیرن! خلایق هر چه لایق! هر ملتی لایق حکومتیه که داره!
  5
  60
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  هر کس که در عنقلاب شرکت داشت و هنوز پشیمان نیست به درک هر بلایی سر خودش و اطرافیانش بیاید/
  3
  51
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. منظور شریفه از کلفت فیلیپینی چی هست؟ تا آنجا که بنده ضمیر و خاطر دارم، فیلیپینی و کلفت! اینا مگه از همون چشم بادومیای هسته خرمایی نیستند؟
  58
  5
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  روزی برسه که زناتون و دختراتونو میزارید حراج برای عربها مرده های متحرک
  4
  34
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. عزیز دل، منظور کُلفته (پیشخدمت) شما افکارت منحرفه!!
  4
  42
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::] درود .. وافعآ همینطور بود . مردم در رفاه و اسایشو در امنیت بودند آنها برای بهبودی بیشتر و بهتر انقلاب کردند . مردم از دزدی آخوندا بی اطلاع بوند آخوندا انقلاب را از مردم دزدیدتد . و مردم ساده دل ساده لوح به اسانی فریب ملای روباه صفت خوردند . در واقع مردم لگد به بخت و اقبال خویش زدند .
  7
  32
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  جمهوری اسلامی امد تا مردم ایران را به سیاه روزی کشاند. روز به روز و سال به سال بدتر از دیروز و پارسال !
  3
  28
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. زیاد به فاطی ایراد نگیر!. وقتی خدا داشت عقل تقسیم میکرد فاطی خوابش برده بود و بعد که دوان دوان اومد همه رفته بودن و فاطی با انگشتش تا تونست ته لگن مغز رو تمیز کرد و اندازه یه هسته خرما مغز جمع کرد و چون طفلک نمیدونست و راهنمایی نداشت همون چند گرم رو گذاشت زیر شکمش!. اذیتش نکن گناه داره
  2
  31
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  دوستان گول این #janahi - دبی، امارات متحده عربی بنده افتخار میکنم که عمری باشم . ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۹# رو نخورید. دشمنان شما همین‌ها هستند. وحشیانی که 1400 سال پیش به پرشیا حمله، پاسارگارد و بزرگترین کتابخانه جهان در آن زمان را به آتش و بزرگترین جنایات را در حق آریاییان کردند. ایرانی بودن فقط به داشتن کارت‌ ملی و تکلم زبان فارسی نیست.
  33
  6
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک . نترس فاطی جون ما کاری به افغانیها نداریم ! ما با مسئولین کشور خودمون کار داریم . بنده افتخار میکنم که عمری باشم یه باردیگه هم بهت میگم عمری ها خدا را می پرستند و بس مثل شما نیستند که 14 تا امام با صفت خدا داشته باشین ! عمری ها دورو و درنگ نیستند که بگن تقیه کردیم ! عمری ها حرکات عوام فریبانه ندارند که مثلآ رو پیشونیشون بادنجون بکارند که مثلا نماز خوانیم ! عمری ها خمس ندارند که به مردم فریب بدن و مال مردم بخورند ! عمری ها عزاداری ندارند و خیر و شر را از طرف خدا بر حسب لیاقت انسان ها میدانند . درمورد پاسارگاد هم لطفآ خفه شید که بهتره شما اونجا را احاطه کردید و اجازه نمی دید مردم برن ببینند حتی در روز خودش ! روز کورش . نیروهای سپاه اونجا جمع میشن و مردم را منع می کنند از زیارت قبر کورش . قبر کورش ببین به چه روزی افتاده و امامزاده ها هم ببین . حالا چطور شد که دایه مهربان تر از مادر شدید ؟ بسه دیگه مردم شمارا شناختند نیازی به تکرارش نیست . فضولی موقوف
  4
  26
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
  ۴۶
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین
  اینا همونهایی بودند توخیابونا داد میزدن خمینی مشتای ما تبدیل به تفنگ شد.مردم ابن الوقت بیکار بیسواد . خاک
  1
  18
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
  ۴۲
  فدای ایران زمین - لیدز، انگلستان
  خلایق هرچه لایق
  1
  18
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  بزرگترین اسطوره آریاییان حضرت ابولولو رضی‌الله‌عنها انتقام خون نیاکان شماها را از اون ملعون گرفت و به سقر روان کرد. از همین دلیل کینه و حسادت این جماعت به شما پایان ندارد. اینها از باب دوستی وارد، ولی در سینه‌اشان کلان‌ترین دشمنان هستند. آمریکا و اسرائیل دشمنان فرعی هستند، اصلی اینها.
  19
  2
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۹
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک مردم در صحنه ها حضور دارند چه مجازی و چه غیره و ده برابر شما هم از تاریخ و غیره سردر میارند . مردم بدرستی شما را شناختند . خودشان قضاوت می کنند . شما بهتره به کشورخودتان افغانستان و هندوستان سر بزنید !!
  1
  16
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]. تو که هی مردم مردم میکنی. بیا با هم روان شیم ولایت، مشهد حرم مطهر امام رضا علیه السلام. تو نعره بکش بگو عمری هستی، منم میگم علوی. اونموقع قضاوت با مردم. جربزش رو داری؟
  22
  1
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک منو دعوت کن میان چهارتا آدم فهمیده وعاقل نه میان یه مشت گوسفند !
  1
  18
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::amirHassna - سیدنی، استرالیا::]. دقیقا. برا همینه من میگم خامنه ایی کاری رو که میکنه تو ذاتشه. مقصر اصلی مردمن. مقصر اصلی. حقشونه. روزی رو میبینم مثل گشنگان سومالیایی کاسه به دست صف ببندن. اها یادم نبود سالهاست با کاسه صف میبندن.
  12
  11
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  پسسس بی دلیل نبود تو مدرسه انقدر داستان اصحاب کهف را تعریف می کردند می خواستند ما را اماده کنند تا در واقعیت هم آن را ببینیم
  0
  6
  یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
  نظر شما چیست؟