دزدیدن ۲ عدد مرغ : سرقتی تلخ در مغازه ای در پایین شهر تهران

+44
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا

  نگران نباشین، با این وضعی که خامنه ای رهبر برا مردم بدبخت درست کرده به افتابه و دمپایی دزدی هم مردم میفتن. دلخوش نباشید که اب را مجانی میکنیم اتوبوس را مجانی میکنیم دنیا و اخرتتون رو به ... میدهیم. به دزدی و فحشا وامیداریمتون. به کلیه فروشی و بچه نوزاد فروشی میندازیمتون. بازم به این دلخوش نباشین لاکن حالا حالا ها براتون داریم.
  2
  48
  جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۶
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مردم ندراند مجبورا" دزدی کنن !
  4
  32
  جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲
  ۳۵
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا

  جالبه . ممکلتی که مرغ فروشیش دوربین مدار بسته داره و حرف از دین و صداقت و این جور چیز ها میزنه. نه اون مرغ دزد مقصره نه مرغ فروش. مملکتی که دومین ذخایر گاز و سومین ذخایر نفت جهان رو داره و شاهد این جور صحنه هایی باشه فقط یک اسم شایسته اش هست. بد بخت. دلایلش هر چی می خواد باشه. این ملت هنوز باید خیلی چیزا یاد بگیره تا از بد بختی به خوشبختی برسه.
  2
  35
  جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  شکم گرسنه دین و ایمان ندارد
  2
  32
  جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  یک فیلم از لحظه دزدی طبری، خاوری، منصوری و غیره وجود ندارد. ولی این بنده خدا از سر گشنگی یا هر چیزی، فورا فیلمش ضبط میشه و در تمام دنیا با کیفیت فول اچ دی پخش میشه. در موقعیت کنونی ایران متاسفانه دزدی های این نوعی دیگه شده عادت. طرف نداره چیکار کنه؟
  1
  32
  جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  هی بشنید باز همینجور تماشا کنید که این سگ زادهای اخوندای بی شرف ثروت این این مملکت رو بتاراج ببرن و به ریشمون بخندن و تو سرمونم بزنن، مردم که انگار به این وضع کاملاً عادت کردن دیگه حس هیچکاری روندارن و تنها عکس المعشون غر زدن ویا اینکه یه ویدیًو کلیپ بگیرن بفرست برای تلویزون منو تو و بگن اینوگرفتیم برای تلویزون خوب منوتو این شده مبارزه. یعنی درست طرحی که وزارت اطلاعات ج.ا که از این طریق مردم کمی از لحاظ روانی تخلیه شن وفکر کنن که به سهم خودشون یه حرکتی کردن و بقولی خشمشون فروکش کنه. ۴۱ ساله داریم بازی می خوریم وهنوز متاسفانه نفهمیدیم و اگر همینجور پیش بره حداقل یه ۵۰ سال دیگه هم به همین وضع می گذره.
  1
  26
  جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  مردمی که سفره های رنگینی داشتند و خودروهای مدل بالا و با کیفیت زیر پاشون بود امروز بروزی افتادند که دو دونه تخم مرغ برای شکم فرزندان خود به سرقت می برند !! . واقعآ که از عرش به زیر فرش رسیدیم . خدا نابود شون کنه که مردم و کشور را نابود کردند
  1
  9
  شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۸
  نظر شما چیست؟