برادر کوچکتر , خواهر و ۳ خواهرزاده اش را بخاطر اختلافات مالی کشت

شرق: مرد جوانی که به‌دلیل اختلاف مالی خواهر و سه فرزند او را به‌طرز هولناکی به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان پلیس شهرستان مهرستان در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد.

ساعت 19 دوم تیر در پی اعلام مرگ مشکوک چهار عضو یک خانواده و کشف اجساد آنها از داخل چاه آب منزلشان واقع در یکی از روستاهای شهرستان مهرستان، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی به محل اعزام شدند. با حضور کارآگاهان در محل حادثه، جسد زنی 45ساله به‌همراه اجساد سه فرزندش که یک پسر 16ساله و دو دختر 11 و 13 ساله بودند توسط مأموران آتش‌نشانی از داخل چاه 20 متری منزلشان بیرون آورده شد.
در تحقیقات اولیه کارآگاهان پلیس، برادر بزرگ زن متوفی با مراجعه به مأموران اظهار کرد که چند ساعت قبل از کشف اجساد، برای دیدار با خواهرش به منزل آنها آمده بود و از غیبت او و بچه‌هایش متعجب شد که پس از سه ساعت پیگیری و جست‌وجوی بی‌نتیجه، با کمک اعضای خانواده و همسایگان اقدام به جست‌و‌جوی دقیق تمام نقاط منزل کرد که در پی آن یکی از برادرانش، با مشاهده اجساد خواهر و فرزنداش در درون چاه آب بلافاصله با آتش‌نشانی و پلیس 110 تماس گرفت.

کارآگاهان پلیس آگاهی در جریان تحقیق از اعضای خانواده با اظهارات ضدونقیض برادر کوچک‌تر متوفی که اولین‌بار اجساد را داخل چاه آب پیدا کرده بود مواجه و به او مشکوک شدند.

با جمع‌آوری سرنخ‌های موجود و انجام یک‌سری اقدامات تخصصی شک کارآگاهان پلیس به یقین تبدیل شد و پس از هماهنگی قضائی برادر کوچک‌تر این زن به اتهام قتل، دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

این متهم 28ساله که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت، در بازجویی‌های تکمیلی پلیس به جنایت ارتکابی اعتراف و اقرار کرد که به‌دلیل یک‌سری مسائل مالی به مدت دو سال با خواهر خود اختلاف داشت و به‌ همین‌ دلیل تصمیم به قتل او گرفت.

متهم با مراجعه به منزل خواهرش اقدام به ریختن سم داخل غذا کرده و از منزل خارج شده بود و در ادامه پس از گذشت دو ساعت با مراجعه مجدد به منزل، اجساد آنها را داخل چاه آب انداخته بود.

سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان‌وبلوچستان، با تأیید این خبر گفت: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
+7
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۳
  منوچهری - تهران، ایران

  ما اصلا حواسمون به سقوط اخلاق نیست, به مرگ انسانیت!! خودکشی از نداری, خودسوزی از ظلم, قتل بخاطر یک مشت پول!! ایران داره از دست میره!! اگر کسی میخواد تکون بخوره, آخرین فرصته!
  0
  47
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۶
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  عنقلابتان چه فضولاتی را بر ایران ما جاری ساخت در حالیکه فضولات ایده ی عرعرهای ۱۴۰۰ سال پیش تضعیف شده بود. ننگتان باد.
  29
  12
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  مردم به خود ایی که دارد همه انسانیتتان را اخوند جماعت به باد میدهد!
  2
  20
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  تا جامعه آسیب شناشی نشه, فقر و نداری از بین نره. زنان و مردان از یک حقوق بر خوردار نشن. یک نظام سکولار و آزاد حاکم نگرده, و پوز فرهنگ مسجدی به خاک مالیده نشه, این قتلا ادامه خاهند داشت. در روابط شخصی هم اگه مغرور باشیم و منم منم بکنیم, برای فرار از واقعیت ها فرهنگ ۲۵۰۰ ساله رو به پیش بکشیم , و بقیه رو مقصر بدونیم. برامون همین آش است و همین کاسه! که نمونه اش خانم محترمی از پراگ هستش, که حتا یک جمله رو بخوبی نمیتونه بنویسه. جای نقطه رو توی جمله نمیدونه کجایه. مطالبش نامفهوم و بی در و پیکره . ولی بقیه رو مقصر میدونه.{ البته خودم دیپلم ردی ام }
  1
  17
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
  نظر شما چیست؟