حمله خانواده بیمار فوت شده بر اثر کرونا به پزشک متخصص بیهوشی در پیرانشهر

ایران اینترنشنال :در پی حمله خانواده یک بیمار فوت شده در اثر بیماری کرونا به پزشک متخصص بیهوشی بیمارستان «امام خمینی» در پیرانشهر این پزشک دچار شکستگی در چند نقطه بدن و آسیب‌های روحی شد.

 افشین جعفرزاده، عضو هیات مدیره انجمن آنستزیولوژی و مراقبت‌های ویژه ایران،‌ روز چهارشنبه چهارم تیرماه در گزارشی اعلام کرد پزشک مضروب به قصد کشت مورد حمله قرار گرفت و «بسیار دیر» نجات داده شد.

جعفرزاده نوشته است وقتی پس از بستری بیمار مبتلا به کرونا و تعبیه حمایت تنفسی این پزشک برای ادامه درمان فراخوانده شد،‌ به دلیل مشغول بودن بر بالین بیمار جراحی سزارین پس از انجام عملیات احیا به بالین بیمار کرونا می‌رسد.
بنا بر این گزارش، وقتی این پزشک برای ادامه بیهوشی راهی اتاق عمل می‌شود، در مسیر بازگشت از سوی سه نفر از بستگان بیمار و چند نفر دیگر،‌ مورد ضرب و شتم شدید «به قصد کشت» و «با سلاح سرد» قرار می‌گیرد.

او پس از بیهوشی از سوی کادر درمان به اتاق عمل منتقل شده و مورد درمان قرار می‌گیرد.

جعفرزاده نوشته که این پزشک دچار آسیب های روحی، شکستگی و خرد شدن کامل بینی، شکستگی استخوان گونه و آسیب‌های جدی به ناحیه چشم، گوش، پشت و  برخی اعضای دیگر شده است.

سه تن از ضاربان از سوی پلیس در همین زمینه بازداشت شده‌اند.

پیشتر علی ترابی،‌ فرماندار پیرانشهر، نیز این موضوع را تایید کرده و گفته بود خانواده این بیمار ۳۳ ساله به بخشی از اموال بیمارستان هم آسیب رساندند.
+37
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  ج.ا جهت توجیح بیسوادی مسئولان نظام اسلامی به عنوان( حاجی خانم یا حاجی اقا) بها داد و عناوین علمی در درجه بعد قرار گرفت،بهمین دلیل سعی کرد ارزش و احترام دکتر و مهندس را از بین ببرد .بهمین دلیل مردم امی وبی سواد بعد از انقلاب برای پزشکان و مهندسان انقدر که باید احترام قایل نیستند.هر احمقی بمکه برود بعنوان حاجی محترم میشود و ارزشش از دکتر و مهندس بیشتر میشود
  13
  51
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲
  ۴۲
  V A H I D - منچستر، انگلستان

  مملکت شده لیان شامپو مسؤولین دزدی میکنن پلیس راهزنی میکنه کودکان به جای مدرسه توی خیابون گدایی میکنن این کرم های منجلاب قادسیه چه بر سر ما آوردن نه نظمی نه قانونی دکتر به درد بیمار نمیرسه مردم از دکتر انتقام میگیرن دلار شده ۲۰۰۰۰ تومان قاضی های دادگاه به جرمه دزدی فراری هستن در عوض امنیت داریم !!!! خداوندا خودت ظهور کن
  9
  67
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  اهای عنقلابیون وقیح که هنوز چرندیات برای تعدادی بیسواد برای زمان قبل تحویل می دهید تا اقدام کثیف خود در ۱۳۵۷ سیفلیسی را توجیه کنید یا در البانی مشغول نماز برای قاتلان ۱۴۰۰ سال پیش یا مست ویسکی در غرب با یاد رهبر جنایتکارتان استالین.می بینید چه بر سر اخلاقیات و معنویات جامعه اوردید!!!! نه کوروکر. مادرزاد
  18
  33
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
  ۳۹
  araghesagi - لندن، انگلستان
  از ماس که بر ماس. خدایی شما توقع دارین از این ملت که علیه حکومت قیام کنن. فکر کنم با این خبر نزدیک پنج تا از اون نویسندگان گرامی که ناراحت فروپاشی اجتماعی بودن نظرشون دیگه قطعی شده که پاشیده‌شده رفته
  0
  16
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  هیچ چیز در دنیا اسان تر و مسخره تر از حاجی شدن نیست. فقط کافیست پول داشته باشی و بروی عربستان و با ان وضع مسخره دور یک سنگ (خدای مسلمانان) بگردی و بطرف سنگ سنگ بیندازی و بعد هم فکر کنی که ادم شده ای!
  0
  15
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۳
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران
  همه ی اون خانواده باید 5 سال برن زندان و از همه شون هم دیگه گرفت
  1
  17
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۹
  نظر شما چیست؟