سرباز ترکیه ای در پی تیراندازی از داخل خاک ایران کشته شد

وزارت دفاع ترکیه روز چهارشنبه اعلام کرد یک سرباز ترک در پی تیراندازی از داخل خاک ایران کشته شده و دو تن دیگر نیز مجروح شده‌اند.

در بیانیه وزارت دفاع ترکیه به منشأ این تیراندازی اشاره نشده است.

بنا بر این گزارش سربازان ارتش ترکیه در حال انجام مأموریت شناسایی و نظارت در نزدیکی مرز ایران در استان حکاری بوده‌اند که با این تیراندازی مواجه شدند.

این اتفاق در زمانی رخ داده که ارتش ترکیه از یک سو و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی دیگر، عملیاتی را به صورت همزمان علیه گروه‌های شبه‌نظامی کُرد در اقلیم کردستان عراق آغاز کرده‌اند.
+4
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  sahandogli - لندن، انگلستان
  تا زمانی که ایران از پ پ گ ک حمایت همه جانبه می کند این منطقه روی آرامش نخواهد دیدید و ایران ترکهای ایرن را هم بر علیه خودشان خواهند کرد. نتیجه این سیاستهای ضد ترکی در ایران باعث شده که هیچ ترکی خودش را ایرانی نداند و استقلال تنها راه راهایی از اشغال و استعمار می دانند.
  18
  8
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  فقط یک راس؟!
  4
  12
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان
  ما در ایران ازری داریم و ترک ایرانی نداریم. ایران اسمش هم به این خاطر شده ایران وگر نه مثل مناطق اشغالی توسط قوم معول در فلات اناتولی اسمش مغلستان یا اروخر اباد بود...استقلال از کجا ،استقلال...ایران ایران زمان قاجار نیست که مملکت را مثل ناموسش حراج کرده باشند، ایران حتی یک پیرزن کور هم ته ش مونده باش ارزوی تجزیه ایران را تبدیک به بدترین کابوستون میکنه!
  7
  12
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
  ۴۷
  gerexan - لندن ، انگلستان
  رفیق اولا عقب مانده تر انسانها انهایی هستند که دلی پر از عقده زندگی می کنند ، دوما تاریخ ترک را وقتی نمی دانی بجای تخریب اعتراف کن ، سوما اگر در ایران ترک نیست ازری هست یک جمله ازری بساز و چهارم هموطن کرد شما و ما اگر بخواهیم یا نخواهیم تا عبدیت در همسایگی زندگی خواهیم کرد همه کردها مثل تو نیستند من یک طرف کرد و یک طرف ترک هستم شماها بهتر هست بجای نفرت پراکنی داروهایت را بموقع مصرف کن و به اتش پرانی بین خلق ترک و کرد نپرداز انها عوام نیستند !
  2
  5
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
  ۴۷
  gerexan - لندن ، انگلستان
  [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::]. یک راس خوشحال شد !
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱
  نظر شما چیست؟