کشته شدن ۳ نفر در تصادف قطار با پراید در نزدیکی شوش + ویدیو

در تصادف یک دستگاه قطار مسافربری با یک دستگاه خودروی پژو در منطقه «الشعبیه - الدبات» در نزدیکی شهر شوش، 3 سرنشین خودروی پژو جان باختند.

خبرگزاری ایرنا روز سه‌شنبه 23 ژوئن 2020 گزارش کرد که «یک دستگاه خودروی سواری پژو در منطقه بلاک بامدژ-آهودشت با قطار مسافربری اهواز-تهران برخورد کرد و تمامی سرنشینان خودرو جان باختند.»
دلیل این حادثه ورود خودروی شخصی به گذرگاه غیرمجاز اعلام شد. در اثر این حادثه قطار مسافربری نیز متوقف شد و نتوانست به راه خود ادامه دهد.

برخی منابع محلی گزارش کرده‌اند سرنشینان خودرو در حال بازگشت از مراسم سوگواری یک شخصیت محلی عرب به نام «عتاو الدبات» بودند که چند روز پیش درگذشته بود
+10
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  مسیله یی که بهیچوجه برایم قابل درک نیست و این را نمی شود به پای اخوند صد پدر نوشت !!متاسفانه در کشورهای پیشرفته هم بهمین صورت. ربطی به علامت هشدار دهنده ندارد. صدای قطار یعنی هشدار. فقط یک ناشنوا قابل درک. تعدادی دقیقا مثل اینکه می خواهند قرار داد صلح یا جنگ را بنویسند و زمان چند ثانیه مهم. و عجله برای گذشتن که در بیشتر موارد عجله برای پایان زندگی.
  1
  21
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
  ۴۷
  malek khorshid - روتردام، هلند
  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. خانم پریناز لطفا در نوشتن فارسی و بیان درست جملات بیشتر دقت کنید. فارسی را پاس بداریم.
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::malek khorshid - روتردام، هلند::]. گرامی. کشور به باد فنا رفته حالا مثلا. مسیله. فاقد حمزه. این شد پاسداری فرهنگ !!روح معنویت و انسانیت پس از حمله ی عرعرها به قهقرا رفت و مهر پایان ان در عنقلاب زده شد. فعلا زیارت گور قاتلان اجداد ما بالاترین درجه ی فرهنگ. هرگاه این فرهنگ گور بگور شد من به نگارش قبلی خود باز میگردم// از دور دست فضا بر زمین می نگرم// ابها همچنان ابی و خشکیها رنگ خون دارند.
  4
  4
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  باز اشتباه چاپ شد!! یارو میگه #خودروی سواری پژو#. تیتر زده #پراید#.
  3
  2
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰
  نظر شما چیست؟