وکیل قاضی منصوری در واکنش به شبکه‌های اجتماعی: او وزن زیادی از دست داده بود

 تصاویر مربوط به «حمل جسد قاضی منصوری» در هتلی در بخارسترادیو فردا :در پی انتشار عکسی از حمل جسد قاضی غلامرضا منصوری در مقابل هتل محل اقامتش در رومانی و بازتاب گسترده آن در شبکه‌های اجتماعی، وکیل مدافع قاضی منصوری در این مورد توضیح داد.

بسیاری از کاربران با مقایسه عکس‌هایی که از قاضی منصوری منتشر شده با ابعاد کیسه مربوط به حمل جسد او در تصاویر تازه، سخن از «ناهم‌خوانی» اندازه‌ها به میان آورده و گمانه‌زنی‌هایی چون «حمل خاک گلدان» در آن کیسه را مطرح کرده‌اند. مهدی کوچک‌زاده، نماینده ادوار ۷، ۸ و نهم مجلس شورای اسلامی ازجمله کاربرانی است که در اینستاگرام خود در این پیوند گمانه‌هایی را پیش کشیده است.

در این رابطه، امیرحسین نجف‌پور ثانی، وکیل مدافع قاضی منصوری، روز سه‌شنبه سوم تیر، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا، در واکنش به این موضوع اظهار کرد: «دیروز عکس‌هایی توسط خبرگزاری قوه قضائیه منتشر شد که این عکس‌ها در فضای مجازی به سرعت پخش شد و با واکنش‌های زیادی همراه شد؛ با بررسی و مقایسه متوجه خواهیم شد که این عکس‌ها اخیراً گرفته نشده و قدیمی است.»

آقای نجف‌پورثانی در ادامه توضیحاتش گفت: «قاضی منصوی به دلیل بیماری وزن زیادی را از دست داده بود و در ویدیویی که از خودشان منتشر کردند هم مشخص بود که از قبل لاغرتر شده‌اند.»
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

. در باره منصوری متهم فراری و عدم تطابق ظواهر آنچه در کاور است با جثه وی حرفهای قابل تامل زیادی زده شده به ذهن من یک نکته هم عجیب آمد ' چرا انتقال دهندگان کاور، لباس مخصوص کسانی را به تن کرده اند که مسئولیت رسیدگی به بیماران کرونایی از نزدیک را دارند؟ و به هیچ وجه قابل شناسایی نیستند؟ چرا هیچ تصویری از محل افتادن بدن متهم روی زمین منتشر نشده؟ با پولهای بادآورده حرام هنگفت می شود مرد ولی زنده ماند! با حضرت عزرائیل هم گاوبندی می کنند! #غلامرضا_منصوری #قاضی_منصوری

A post shared by مهدی کوچک زاده (@kouchakzadeh_mahdi) on


غلامرضا منصوری از قضات مورد اعتماد مقام‌های ارشد قوه قضائیه در دوران صادق لاریجانی بود اما در ماه‌های اخیر نام او به عنوان متهم ردیف نهم در پرونده «باند ارتشا در قوه قضائیه» مطرح شده است.

بر اساس این پرونده که اکبر طبری متهم ردیف اول آن است، قاضی منصوری در یک مورد پانصد هزار یورو رشوه دریافت کرده بود و به دنبال بازداشت اکبر طبری، از ایران گریخت.

روز جمعه ۳۰ خرداد خبرنگار رادیو فردا در رومانی گزارش داد که جسد او در هتلی در بخارست پیدا شده است.
+4
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  والا اگر اسهال خونی هم گرفته بود در عرض یک هفته اونقدر لاغر نمیشد.
  2
  22
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  خیلی خری !!!! * امام ره* مرده یا نمرده به حال مردم چه فرقی میکنه ؟ پولا کجاست ؟ نه همین پونصد هزار یورو . صحیت از میلیاردها دلاره که این وسط میخواد هاپولی بشه . این گامبوی چاقال نکته ی انحرافیه قضیه س . اصله کاری تو خوده ایران داره جولون میده . برداران دالتونو بگیرین . اونا شاه مهره ی این قضیه هستن . و همچنین سرکردشون خامنه ای .
  2
  14
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  جالبه! فاصله سفارت ایران تا این هتل فقط ٧٠٠ متر است.
  0
  16
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۳
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  از کی تا حالا پول مفت آدمو لاغر میکنه. نکنه زندگی در خارج بهش نساخته
  0
  19
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا
  سالها پیش منوجهر نوذری یک فیلم بازی کرده بود بنام :« چند میگیری گریه کُنی ؟ » . حالا باید به این مثلأ « وکیل » امیرحسین نجف‌پور ثانی گفت : چند گرفتی دروغ بگی ؟ آخه عمله ؛ دو سه روز قبل از این خبر, منصوری پیام گذاشته بود . بالای 100-90 کیلو بود . خودتی آقا !!!
  1
  12
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۵
  ۳۹
  araghesagi - لندن، انگلستان
  مخصوصا از وقتی که از وطن خارج شد و غم دور وطن و دوری از زن و‌بچه خیلی روش تاثیر گذاشته و گوشت تنش آب شده یک شبه
  2
  7
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  وکیل این گاومیش منصوری هم مجبور در این بازی بچه گانه همراهی کنه وگرنه راستی راستی وکیل را سر بنیستش میکنن یا میگن این وکیل بخاطر از دست دادن یک آخوند گامیش متهم چرب ونرم پولساز خودکشی کرد برادر من این گاومیش که چندین ساله این بود هیکلش مگه میشه دو هفته ای بشه موش مثل احمدی نژاد خدایی باز احمدینژاد نسبت به اون مثلاَ جنازه هرکول است،اصلاَ فکر کنم اون یارو کنده که یک سر جنازه را گرفته خوده گاومیش منصوری است وبقیه هنرپیشه .
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۷
  ۲۰
  آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل
  بنظر میاد داخل کاور جنازه پوشک بزرگسال جمع کرده باشن تا یک جنازه اخوند
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۵
  نظر شما چیست؟