عکس روز : ماساژ تایلندی حلال با صیغه جهت محرمیت

+55
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا

  قابل توجه اغایان جمهوری وقاحت قبیح که کلاتونو بذارین بالاتر، که به شغل ابا اجدادیتون برمیگردین. و اینا غیر از زنای شوهر دار ایرانیست که در دوبی و ترکیه و اقصی نقاط جهان به فاحشگی مشغولند از تصدق سر امام راحل و امام خامنه ای که نه تنها دنیا را سر مردم خراب کردن بلکه اخرت هم همینطور، به امید تبدیل قبر خمینی به بزرگترین استراحت گاه جهان
  6
  70
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران
  این ماله یک کانال تو تلگرام بود که خیلی وقته جمع شده
  20
  37
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  در صدر اسلام نیز همینگونه بود. رسول از کنار هر جنس ظریفی عبور میکرد فی الفور صیغه را میخواند و دست بکار میشد! فکر میکنید اینهمه امامزاده از کجا آمده؟
  15
  72
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  فریب عکس رو نخورید، منکه نرفتم ولی شنیدم اونجا که برید یکی شبیه بتول خمینی میاد سروقتتون!
  9
  64
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  وقتی خیلی عذر میخوام خونه شرعی بنام خانه عفاف و صیغه مشهد و قم براه انداخته شد این که در در مقابل آنها چیزی نیست اینها فقط نام مسلمان یدک می کشند و در عمل از همه ملل جهان عقب تر و خطرناک ترند دروغ میگن نامش تقیه می زارند ! مال مردم می خورند میگن اینا حلاله مال مسلمان نیست ! قتل می کنند میگن خونش مباحه چون از ما نبوده ! وقتی بهشون میگین شما مثلآ مسلمالن هستید ناراحت میشن و بجای اینکه بدرون خود بنگرند با توهین و ناسزاگویی جوابت می دن ! ان شاءالله دوران آواخر عمرشون سپری می کنند و ایران ما شخصیت از دست رفته اش دوباره پس می گیرد آمین
  6
  35
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  یه گروهی توی تلگرام بود انواع دخترای جوون ماساژ و سکس 400تا600 میگرفتن. سال پیش. چون عکس لخت زیاد میزاشتم تلگرام مسدودشون کرد. با گرون شدن متوالی دلار ایران تایلندی دیگر خواهد شد. و شاید شده!
  13
  8
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
  ۲۸
  agha_ehsan - تهران، ایران
  اینستاشم میذاشتی خب . هزینه رفتن به تایلندو نداریم
  5
  7
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  حالا نمیشه رابطه ای صورت بپذیرد؟
  10
  16
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان
  خیلی هم عالی.چند وقتی بود بدنم یکم کوفته بود..
  2
  9
  ‌سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۴
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  حالا اومدیم و یکی ارمنی بود و دلش ماساژ خواست آنوقت چی؟ بهترین کار اینه که این خانم آقایان را به فرزندی قبول کنند آنوقت رابطه مادر و فرزندی برقرار میشه و شرعی هم هست
  3
  3
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۲
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]. و ایران ما شخصیت از دست رفته اش دوباره پس می گیرد آمین!!! از کی تا بحال عمری شده ایرونی و ما نمیدونستیم؟!
  12
  6
  ‌چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک عمری ها زمان شاه بودند اون موقع شخصیت داشتیم عمری ها همسایه های جنوبی شما هستند امتحان خودشون پس دادند نگاهی به زندگیشون بکن و نگاهی به زندگی مردم . عمری ها رو پیشونیشون بادنجون نمیکارند که مثلا نماز خوانیم ! عمری ها عزاداری ندارند خیرو شر را از طرف خدا برحسب لیاقت انسان ها میدانند . عمری های روایت های چرت و پرت ندارند که مثلا فیل حرف یزنه ! عمری ها خمس ندارند . خمس در زمان جنگ بوده فقط آن هم جنگ اسلام و کفر و تمام. عمری ها امام زمان 1400 سال پیش قایم شده تو چاه جمکران ندارند . عمریها امامزاده پرستی و قبر پرستی ندارند آنها انسان های خوبی بودند و رفتند و حسابشون اکنون از این دنیا جداست . بخاطر همین هاست که کینه عمری ها برای همیشه بدل دارید چون بازارتون خراب می کنند . شما ها با پول مردم و با فریب دادن مردم زنده اید . بنده افتخار میکنم که عمری باشم . ایران متعلق به همه ایرانی هاست از هر دین و نژادی . فقط متعلق به شما نیست
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۹
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک محض اطلاع به عرضتان برسانم ایران متعلق به همه ایرانی ها ست از هر دین و آینی . تنها متعلق به شما افغانی ها نیست !!!!
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]. ببین اگه فاطی رو ناراحت کنی با من طرفی!. هر بار که فاطی یه چیزی مینویسه (از سیاست بگیر تا مالیدن به میله های اتوبوسها) حداقل ۱۵-۱۰ نفرو از هر چی دین و ج ا و شیعه متنفر یا متنفرتر میکنه!. موثرتر از همه در اینجاست ضد ج ا!. اذیتش نکن بلکه تشویقش کن بنویسه
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]. اینکه تو به لسان فارسی تبحر، نوشته و گپ میزنی، دلالت بر ولایتی بودنت ندارد. بله، از هر دین و آیین، ولی از اهل کتاب نه اهل بدعت. ایرانی یعنی ابولولو رضی‌الله‌عنها نه عمری چلپاسه خور. ازت مکررا خواسته‌ام که با شبکه تماس حاصل نمایی تا به شکست خوردنت اعتراف کنی، ولی هر دفعه فرار همانند بزکوهی!
  4
  0
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. هم نژاد عزیز، حاضرم ترانپ زردنبو تشویقم کنه، ولی این شخص گستاخ بره مسابقات چلپاسه دوانی، اونجا خوداشون رو تشویق کنه.
  4
  0
  ‌پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  Attila14 - استکهلم، سوئد موافقم . درود .
  0
  1
  جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۰
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک چون این شخص گستاخ مخالف خرافات و دروغ گویی هاتون است پنه نون رو آب می ندازه واسه همینه که حاضری ترانپ زردنبو تشویقت کنه، ولی این شخص گستاخ بره . بارها گفتم و بازهم میگم ایران متعلق به همه ما ایرانی هاست از هر دین و آینی و صرفآ متعلق به شما ..... نیست . !!!
  0
  1
  جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۴
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]. این یونجه را از گوشات در بیار . دو دستی محکم چسبیدم، ولم نمیکنم. ولایت متعلق به سربازان گمنام پا در رکاب امام زمان عج است. شماها به همون خاک و خولای عرعرستان باید قناعت کنید.
  3
  0
  جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک همان خاک عربستان که میگید خاک پیامبر و انبیا ء است . اگه یه ذره شعور داشتی . و ایران متعلق به همه ما ایرانیان است شما افغانی ها و هندوزاده ها فضولی موقوف .
  0
  0
  جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]. تو که کلام حق را بخاطر تعصب به عایشه و حفصه نمیخوای قبول و خودت را به جاهلیت زدی. در ضمن گپ های نژادپرستانه هم میزنی! دم از پیامبر اکرم ص میزنی؟! شماها بعد از اینکه گفتید ایشان نعوذبالله هذیان می‌گوید به خانه اهل بیت او هجوم و منزل را به آتش کشیدید که منجر به شهادت اختر تابناک دو جهان یگانه دختر پیامبر ص شد!!! برو معنای خجالت رو گوگل کن.
  1
  0
  جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۲
  نظر شما چیست؟