راه اندازی پرواز تهران - منچستر از اواسط تیرماه

یورونیوز :شرکت هواپیمایی ملی ایران، هما از راه‌اندازی پروازهای مستقیم هفتگی میان تهران و منچستر خبر داد.

روابط عمومی «هما»، امروز یکشنبه اول تیرماه اعلام کرد این پروازها از تاریخ ۱۴ تیرماه (۴ ژوئیه) با هواپیمای ایرباس ۳۳۰ در روزهای شنبه هر هفته از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد منچستر انجام شده و بازگشت آن نیز در همان روز خواهد بود.

هما خبر داده که علاوه بر این پرواز، روز ۷ تیر برابر با ۲۷ ژوئن نیز پرواز فوق‌العاده تهران- مادرید صورت می‌گیرد. هواپیمای هما در ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه همان روز به وقت محلی، به سمت تهران پرواز خواهد کرد.

هم اکنون هواپیمایی هما در بیش از هفت مسیر اروپایی پرواز دارد که شهرهای میلان، استهکلم، لندن، مادرید و دوسلدروف از جمله آنها است.
انحصار پروازهای پاریس
پروازهای تهران-پاریس هما نیز همچنان برقرار است. با وجود آن که از ابتدای شیوع کووید ۱۹، ایران همواره یکی از کانون‌های مهم همه‌گیری بوده و نیز با وجود ممنوعیت بیشتر پروازهای بین‌المللی در دوران قرنطینه در فرانسه، پروازهای ایران ایر به پاریس هرگز قطع نشد.

این انحصار سبب شده است تا هما بدون داشتن رقیب، قیمت پرواز پاریس را بالا ببرد. برای مثال، هم اکنون کمترین قیمت پرواز ایران ایر از پاریس به مقصد تهران برای روز ۳ ژوئیه (۱۳ تیر) از ۸۰۰ یورو فراتر رفته است.

پروازهای ایران ایر از تهران به میلان و لندن و برعکس نیز همچنان برقرار است.
+5
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  خلاصه رجل مملکتی جهت رفع خستگی بخاطر خدمت شبانه روزی بملت نیاز بسفر دارن ,والا ملت با دلار 20 هزارتومان جهنم هم راهشان نمیدهند
  2
  14
  یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
  ۳۰
  آش با جاش - سیاهکل، ایران
  عجب.. موفق باشند، میخوان توریست بیاورند تو مملکت یا مردم رو بفرستند جهت مسافرت. نون شب رو کجای دلم بزارم.
  2
  3
  یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۵
  نظر شما چیست؟