حجت‌الاسلام همیوند، رییس جدید هیات وزنه‌برداری استان همدان : وزنه بردار که نه؛ اما کشتی گیر بوده‌ام

حجت‌الاسلام علیرضا همیوند که چند روز قبل با کسب بیشترین آرا به عنوان رییس جدید هیات وزنه‌برداری استان همدان معرفی شد گفت و گویی کوتاه با خبرآنلاین انجام داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ همیوند با بیان اینکه به زودی یک سخنگو برای هیات انتخاب و معرفی می کند گفت:«اجازه بدهید روال کاری را انجام بدهیم.بهزودی یک سخنگو انتخاب می شود تا در خدمت اهالی رسانه باشد.انشاءالله که اتفاق های خوبی خواهد افتاد.»
از همیوند سوال کردیم که خودش وزنه بردار بوده و اصلا سابقه ای در این رشته ورزشی دارد که او این واکنش را نشان داد:«به زودی با شما  تماس می گیریم و اطلاعات لازم را می دهم.اما بنده سبقه ورزش کردن را دارم.بنده کشتی گیر بوده ام.دستی در ورزش های زورخانه ای داشته ام و در کل با ورزش و مدیریت ورزش بیگانه نیستم.در حوزه هم مسئول ورزش بوده ام.در کل اجازه بدهید بعدا با شما تماس بگیرم.فقط بنویسید که همیوند آمد،خدمتگزار وزنه برداری آمد.»
+3
رأی دهید
-48

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مسلماً در دوران طلبگی با استاد خود کشتی ها گرفته که صاحب عمامه شده!
  2
  32
  شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  این ابله های کار نابلد دست به هر چه زدند نابودش کردند. دیگه شایسته تر از این آخوند ۲ زاری تو ایران آدم پیدا نشد؟ تازه وانه بردار هم نبوده و نیست , خخخخ . فدراسیون اینقدر خر و نفهم که با شعور یه ملت بازی میکنه.
  2
  29
  شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  ایشون حریف تمرینی سعید طوسی بودن خصوصا تو فن خاک و سر زیر بغل.
  2
  25
  شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
  ۲۱
  romano - تهران، ایران
  [::Alphabet - پترس، یونان::]. دوست عزیز الان حدود ۲۰ ساله که همه فدراسیونیها مخصوصا مدیرانشون از سپاهیها هستن تا سیستم جاسوسی سید علی استالین از همه چیز خبردار بشه نصب این عناتر هم در راستای همین موضوعه مهم تخصص شما نیست مهم اینکه در این مارکسیست اسلامی بخشی از ماشین اطلاعاتی باشی همین و بس. اینها اگر شما به خود خداشم فحش بدید ککشون نمیگزه فقط در مورد ولایت استالین حرف نزن که اسلام در خطر میفته. خیلی راحت اسلام یعنی سیدی علی استالین دشمن یعنی ملت همون کمون که استالین باید براشون دل بسوزونه اما میفرستشون با دست خالی جلوی گلوله نازیها بعد هم به اسم خیانتکار به کمونیزم تیربازانشون میکنه صحابیون اسلام هم یعنی همون هم حزبیها که داغ به جان ملت میکنن سفره مفت دزدی و رشوه براشون پهنه.
  1
  2
  شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  مگر فرقی هم میکند؟ هر کس عمامه به سر بگذارد اکثریت ملت ایران حسین حسین کنان فکر میکنند که در تمام علوم عامل و عالم است
  0
  6
  شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  کشتی آزاد یا فرنگی ؟ کشتی فرنگی کمر به بالا رو می تونی بگیری اما آزاد کمر به پایین، شما کدامی؟!
  2
  4
  شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
  نظر شما چیست؟