افشای راز قتل مرد بزاز با اعتراف زوج جوان

زن جوان که با همدستی شوهرش مرد پارچه فروشی را در سقز به قتل رسانده وجسدش را دربیابان‌های اطراف این شهر دفن کرده بودند, پس از ۳ سال فرار در شهر قدس دستگیر شدند.

 به گزارش خبرنگار حوادث»ایران», دریکی از روزهای سرد پاییز سال 96 خانواده ای با مراجعه به یکی از کلانتری‌های سقز  خبر ناپدید شدن پدرشان به نام صادق 41ساله را که  پارچه فروش دوره گرد بود اطلاع دادند. تیم ویژه ای ازکارآگاهان تحقیقات خودرا شروع کردند اما ردیابی ها با گذشت ۳ سال به نتیجه نرسید تا اینکه بیست ودوم خرداد امسال زنی با مراجعه به پلیس گفت: یکی از همسایه های ما که جمیله نام دارد و به تازگی از  عراق آمده اند برایم تعریف کرده که یک مرد بزاز را در سقز کشته است.  بدنبال اظهارات عجیب این زن کاراگاهان پلیس آگاهی شهرقدس ، جمیله و  شوهرش عادل را بازداشت کردند.
جمیله در اظهاراتش گفت: ما در سقز زندگی می کردیم روز حادثه بزار محله به در خانه ما آمد که قسط ماهانه را بگیرد اما ناگهان وارد خانه شد و قصد تعرض به من را داشت که او را کشتم بعد به شوهرم زنگ زدم و ماجرا را به  او گفتم بعد هم جسد را باهم به بیابان های یک روستا در سقز بردیم و او را دفن کردیم. من همسرم از ترس به عراق مهاجرت کردیم .  دو سال در عراق زندگی کردیم تا اینکه بیماری کرونا باعث شد ما چند ماه پیش به ایران برگردیم به شهر قدس آمدیم یک خانه اجاره کردیم . همسر این زن نیز گفت: که شریک جرم او بود نیز در بازجویی ها گفت: می دانستم همسرم ناخواسته مرتکب این قتل شده و او هیچ تقصیری نداشته است. بدنبال اظهارات تکان دهنده این زوج آنها به اتهام قتل عمد بازداشت شدند و پس از اعتراف به جنایتی که مرتکب شده بودند برای بازسازی صحنه جرم وسیر مراحل قانونی به اداره پلیس آگاهی سقز منتقل شدند.
+3
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.