سازمان اطلاعات سپاه از دستگیری گروهی به اتهام «ضربه زدن به تشیع و مهدویت »خبر داد

رادیو فردا :سازمان اطلاعات سپاه پاسداران اعضای یک گروه در ایلام را تحت عنوان «فرقه ضاله» با این اتهام که به‌ دنبال «ضربه‌ زدن» به مقدسات تشیع و مهدویت بودند، بازداشت کرد.

خبرگزاری تسنیم روز چهارشنبه، ۲۸ خرداد، این خبر به نقل از از روابط‌ عمومی سپاه «امیرالمومنین» استان ایلام منتشر کرد.

در این خبر، به تعداد این افراد و محل دقیق بازداشت آنها اشاره‌ای نشده و تنها آمده که آنها در «یکی از شهرستان‌های استان ایلام، مبادرت به تبلیغات گسترده در فضای حقیقی، مجازی و برپایی تجمعات غیرقانونی» می‌کردند.

سپاه ایلام، بازداشت‌شدگان را به « ضربه‌ زدن به اصول مذهب شیعه، مکتب مهدویت و اعتقاد به ظهور منجی در بین مردم» از طریق «شعارنویسی، پخش تراکت و توهین به مقدسات» متهم کرده است.

سازمان اطلاعات سپاه استان ایلام همچنین اعلام کرده که این افراد «با هماهنگی هسته‌های اصلی فرقه و ارتباط‌گیری گسترده»، اقدامات خود را انجام می‌دادند.

این سازمان همچنین «برخورد جدی با هرگونه ترویج عقاید خرافی فرقه‌های ضاله و حامیان آنان» را «اولویت کاری» خود عنوان کرده است.

در ایران به طور مرتب با گروه‌های مذهبی و غیرمذهبی مخالف یا خارج از مکتب تشیع برخورد پلیسی و قضایی صورت می‌گیرد و بازداشت‌شدگان از جمله به ارتباط با خارج از کشور و «جاسوسی برای بیگانگان و دشمن» متهم می‌شوند.
+8
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  توهین به عقاید در همه دنیا محکوم است! ولی ای کاش سربازان بی نام و بانام سپاه، شیعه هایی را هم که به بهائی و زرتشتی و مسیحی و سنی و یهودی و . توهین میکنند دستگیر میکرد.
  3
  26
  ‌چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  سپاه پاسداران نگهبان دین است نگهبان عنقلاب است نگهبان اخوند جماعت است نگهبان امنیت از مرزهای کشور است نگهبان بر ضد اعتراضات مردم است نگهبان وارد و خارج کردن کالا به خارج از کشور است برادران قاچاقچی هستند؛ چرا باید سپاه پاسداران قاشقی باشد در داخل همه کاسه هاپس نیروهای اطلاعات و نیروهای انتظامی و ارتش چه کاره اند؟ تا سپاه پاسداران منحل نشود هرگز نظام اخوندی نابود نخواهد شد.
  2
  21
  ‌چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  نکنه امام زمان تازه ظهور کرده را گرفته باشند؟!؟
  1
  20
  ‌چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  بختیار هم زمان نخست وزیری اش به شاه و حکومتش همین ایراد را گرفت که مهدویت و تشیع ما را این حکومت پهلوی از بین برده از نوچه مصدق السلطنه بیش از این انتظار نمیرفت
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  «ضربه زدن به تشیع و مهدویت »....اخه شعه و مهدویت این ۴۱ سال کافی نبود که ملت بدونند چه لجنزاری است.
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  موش چیه که کله پاچه اش باشد؟ یک مشت اراجیف قرون وسطائی ساخت ترکان صفویه چه اصالتی دارد که روشنگری و خلافش توهین باشد!؟ با این همه شیعه البته از سنت بهتر است چون اندکی از خریت های اسلام ناب محمدی را کاسته است. تبلور و پیشرفت در ازادی اندیشه شکل میگیرد و گر نه تا ابد تشیح (از مصدر شیهه کشیدن) را در هاون بکوبید و با تمام ماله کشی ها و دروغ های علی شریعتی جز بوی گند از ان بر نخواهد خواست. البته در جهالت نگهداشتن ملت باعث بیمه ی مفتخوری جماعت اخوند میشود
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
  نظر شما چیست؟