زمزمه های تازه دموکرات های حامی جو بایدن: دونالد ترامپ بیماری پارکینسون دارد

العربیه :در ادامه تلاش‌های دموکرات‌های حامی جو بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا که در نوامبر 2020 برگزار می‌شود، یکی از کارکنان کمپین بایدن، احتمال ابتلای دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا به بیماری پارکینسون را مطرح کرد.

یکی از کارکنان جو بایدن به نام «لیندی لی» با انتشار ویدئویی از دونالد ترامپ که به آهستگی روی یک سطح شیب‌دار حرکت می‌کرد، در صفحه توئیترش نوشت: «چرا ترامپ به سختی روی سطح شیب‌دار حرکت می‌کند و چرا در نوشیدن لیوان آب با یک دست مشکل دارد؟ آیا او مبتلا به پارکینسون است؟ داستان سفر شبهه‌انگیز «والتر رید» در سال گذشته چیست؟ ما مستحق شنیدن پاسخ هستیم.

این توئیت لیندی لی بلافاصله از سوی ترامپ پاسخ داده شد و رئیس‌جمهوری آمریکا درباره آن نوشت: « سراشیبی که پس از سخنرانی‌ام در West Point Commenceement از روی آن رد شدم، بسیار طولانی و شیب‌دار بود و هیچ دستگیره‌ای هم وجود نداشت. مهم‌تر از آن، این بود که این گذرگاه به شدت لیز بود و آخرین چیزی که می‌خواستم رخ دهد، زمین خوردن بود تا شما با اخبار دروغین درباره زمین خوردنم لذت ببرید.»

ترامپ همچنین ویدئویی از دیدارش با فارغ‌التحصیلان آکادمی نظامی و سلام نظامی به آنها منتشر کرد و نوشت: «به نمایندگی از همه ملت‌مان، تبریک به فارغ‌التحصیلان دوره 2020 آکادمی وست پوینت.»
+14
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  والتر رید....میشه بگی این والتر کجا..."
  1
  2
  دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۱
  نظر شما چیست؟