دونالد ترامپ با ارسال توییتی شایعات مربوط به بیماری‌اش را تکذیب کرد

دویچه وله :دونالد ترامپ با ارسال توییتی شایعات مربوط به بیماری‌اش را تکذیب کرد. او به گمانه‌زنی‌هایی واکنش نشان داده که پس از حضور او در یک مراسم رسمی منتشر شدند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه ۲۴ خرداد (۱۳ ژوئن - به وقت محلی) به گمانه‌زنی‌ها در مورد سلامتی جسمی خود واکنش نشان داد. او شایعات درباره هرگونه بیماری را تکذیب کرد.

دلیل این گمانه‌زنی‌ها انتشار فیلمی است که نشان می‌دهد ترامپ پس از سخنرانی در آکادمی نظامی "وست پوینت" در نیویورک هنگام پایین‌آمدن از پشت تریبون ظاهرا محتاطانه گام برمی‌دارد.

ترامپ در توییتر نوشت که سطح شیب‌دار منتهی به تریبون "بسیار طولانی، با شیب تند، لغزنده و بدون دستگیره" بوده است. او همچنین نوشته است که حتی سه متر آخر رَمپ را دویده است.

نکته دیگری به گمانه‌زنی درباره وضعیت سلامتی ترامپ ۷۴ ساله دامن زد، مشکل او در تلفظ نام داگلاس مک‌آرتور، از کهنه‌سربازان جنگ جهانی دوم بود. افزون بر این، در فیلم دیگری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده رئیس جمهور آمریکا در هنگام سخنرانی لیوان آب را با یک دست برمی‌دارد و برای رساندن آن به دهان خود از دست دیگر هم استفاده می‌کند. انتشار این تصاویر نیز به شایعات درباره سلامتی رئیس جمهوری آمریکا دامن زده بود.
+13
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد
  امامزاده ترامپ ممکنه کرونا نداشته باشه چون برای درمان کرونا مصرف مواد شوستشو دهنده را فتوا داد و خودش روزانه مصرف میکنه . چیزی رو که شدیدا گرفتارش هست اختلالات عصبی روانی بوده که غیر قابل علاج است و عواقبش در این جهار سال اخیر دامن دنیا و خود امریکا رو گرفت
  12
  13
  دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۳
  نظر شما چیست؟