عروس خانواده حساب پدر شوهرش را خالی کرد تا پول لوازم آرایشش را بدهد

 عروس خائن با استفاده از رمز کارت پدرشوهر حساب وی را خالی کرد و توسط پلیس فتای استان فارس شناسایی و دستگیر شد.

 رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی عروس خانواده که حساب پدر شوهر را خالی کرده بود خبر داد و گفت: کارت و رمز خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

سرهنگ "حشمت سلیمانی" ، بیان کرد: شهروندی با مراجعه به پلیس فتا استان اظهار داشت که مبالغی به صورت غیرمجاز از حسابش برداشت شده و خواهان پیگیری موضوع شد.

رئیس پلیس فتا فارس افزود: با بررسی حساب شاکی مشخص شد طی دو تراکنش صورت گرفته مبلغ 72 میلیون ریال از حساب وی به صورت غیرمجاز برداشت شده و به حساب یک فروشنده لوازم آرایشی واریز شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با تکمیل تحقیقات فنی و اطلاعاتی صورت گرفته، متهم که عروس شاکی بود مورد شناسایی قرار گرفت و با کسب مجوز قضایی احضار شد و اینگونه اظهار داشت: کارتی که مبلغ مذکور از آن برداشت شده در اختیار همسرم بوده و به علت بدهی‌هایی که به یکی از فروشندگان لوازم آرایشی داشتم بدون اطلاع همسرم و پدر شوهرم اقدام به انتقال 72 میلیون ریال و تسویه بدهی خودم کردم.

سرهنگ "سلیمانی" یادآور شد: متاسفانه شاکی پرونده کارت و رمز آن را در اختیار دیگران قرار داده و همین اعتماد بی جا منجر به برداشت غیرمجاز از حسابش شده بود.

رئیس پلیس فتا فارس ضمن توصیه به شهروندان در خصوص حفظ اطلاعات شخصی و مالی خود، از کاربران خواست: از اعتماد بی جا به افراد بپرهیزند
+4
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟