فرح پهلوی:جمهوری اسلامی مسئول مرگ مردم بی پناهی است که خودکشی را به زجر زندگی ترجیح داده اند

شهبانو فرح پهلویصدای آمریکا :شهبانو فرح پهلوی در واکنش به خودسوزی جهانگیر آزادی میان کوهی از جانبازان جنگ هشت ساله عراق با ایران و خودکشی عمران محمدی روشن از کارگران نگهبان یک چاه نفت در خوزستان گفت: در کشوری که به دلیل بیدادگری اجتماعی و ارزش نگذاشتن به خواسته‌های شهروندان دو نفر هم میهن، جهانگیر آزادی میان‌کوهی و عمران محمدی روشن، به این شکل جانگداز به زندگی خود پایان بدهند، نمایانگر این است که جامعه به نقطه‌ای رسیده که جز خودسوزی و خودکشی راهی ندارد.

وی در ادامه بیانیه‌ای که روز پنجشنبه منتشر کرد افزود: زمانی که مردم بی‌پناه مرگ را بر این شکل زندگی ترجیح دهند و رنج مردن را از زجر زندگی کمتر بدانند، این نشانه سقوط در پرتگاهی است که حکومت تنها مسئول و جوابگوی آن است. برای همه مردم ایران آرزوی ایرانی آباد، آزاد و رفاه عمومی برای تمامی شهروندان دارم.
+69
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  ملکه راستین ایران بسیار ساده و متین در این سالها با تمام سختیها از ایرانیان دفاع کرده اند.
  10
  60
  جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۹
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  درست است مادر بزرگوار و عزیز رژیم اخوندی مسئول تک تک ان خودکشی های هست که مردم ایران بخاطر شرایط سخت زندگی خودشان را از بین می برند.
  5
  50
  جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ای بانوی خَیر و نیکوکار، از گناه ما ملت نمک نشناس بگذر، بلکه اگر ما را بخشیدی سرنوشت ما هم تغییر کند. گرچه میدانم که دل پاک شما کینه ای در خود ندارد و براستی و حقیقتاً برای مردمان کشورتان دل میسوزانید. آیندگان ما تا هزار نسل باید یاد و خاطره خاندان ایراندوست شما را سینه به سینه نقل کنند و زنده نگاه دارند.
  8
  50
  جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۳
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  من به شما بگم این اخوندها و مفت خورهای اشغال صفت تا ایران زمین را سوخته تحویل مردم ندن ول کن نیستن و دوما من نمیدونم اون کسانی که از دست اخوندها خودکش میکنن و انقدر به اخر زنگیش فکر میکنه که خودشو بکشه چرا....
  2
  22
  جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۶
  ۵۰
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  من بفدای شهبانوی عزیز که هنوز هم قلب مهربانش برای ایران و ایرانیان می تپد ، نسل این دایناسورهای عراقی که کمر به نابودی ایران بسته اند بزودی از کشور عزیزمان برچیده خواهد شد
  2
  27
  جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۶
  ۴۱
  sahandogli - لندن، انگلستان
  خفه شو . خاندان کودتایی و بی بخار
  20
  1
  جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹
  ۷۰
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. به نظرم افرادی چون شما ملت ایران را به این خفت و خواری کشاندید !!!!. شهبانو یکی از بهترین و با شخصیت ترین بانوان میباشد / .
  1
  15
  جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۴
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  درود بر مادر دلسوز وطن . مرگ بر بیگانگانی که برما حکومت می کنند
  0
  4
  شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
  نظر شما چیست؟