رئیس جمهور اسرائیل :تا زمانی که حزب‌الله بخشی از لبنان باشد، دولت لبنان پاسخگو خواهد بود

روون ریولین، رئیس جمهوری اسرائیلصدای آمریکا :روون ریولین، رئیس جمهوری اسرائیل، با اشاره به این که حزب‌الله به ریشه‌گسترانی در لبنان ادامه می‌دهد، نسبت به هرگونه اقدام آن حزب علیه اسرائیل هشدار داد.

به گزارش سایت خبری وای‌نت نیوز، رئیس جمهوری اسرائیل روز یکشنبه ۱۸ خرداد گفت:‌ «ما با مردم لبنان در جنگ نیستیم؛ ولی تا زمانی که حزب‌الله بخشی از لبنان باشد، دولت لبنان پاسخگو خواهد بود.»

وی افزود:‌ «ما همه گام‌های لازم برای جلوگیری از جنگ را برمی‌داریم. ولی در حمله به دشمنان‌مان تردید نخواهیم کرد.»

خبرگزاری آناتولی هم روز دوشنبه ۱۹ خرداد در گزارشی و به نقل از آقای ریولین اعلام کرد در صورت اقدام حزب‌الله علیه اسرائیل، «ضربه‌ای سهمگین» به لبنان وارد می‌شود.

رئیس جمهوری اسرائیل افزود: «اسرائیل در وارد آوردن ضربه کاری به دشمنان خود، تردید نمی‌کند و ما هیچ‌وقت از مقابله نمی‌هراسیم.»
+15
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۱
  romano - تهران، ایران
  اصولا لبنانیها با تنوع مذهبی و ۹۶ درصد نرخ سواد مثل برادر کنار هم زندگی میکنند اما شما تحمل یک اقلیت رو هم ندارید. متاسفانه دنیا برابر نیست وگر نه نژاد سامی چه عرب و یهود در دو چیز خلاصه شده مذهب خرکی و جهان بینی نژادی از منظر آن مذهبهای خرکی و بیابانی. میگی دروغه؟ یکی شاعر نویسنده بالای ۵۰۰ سال نشون بده خفه شیم دلیلش مغز خشک متعصب مذهب زده نژاد پرست سامیتونه. شما و عربها هر جای دنیا برید ۴۰۰۰ سال هم میان مردم اون ملت باشید باز خودتون رو جدا میدونید. اگر ۱۰۰ تا دختر بچه هم اسلحه شما و حمایت شما رو داشتن حتما احساس آرنولد بودن بهشون دست میداد. باید دید توانایی رودر رویی با یک کشور مثلا افغانها یا کره شمالی رو دارید بعد بیاید پز ما هیچ‌وقت از مقابله نمی‌هراسیم بدید. در کره زمین تنها کشوری که مستقیما تهدید به حمله میکند اسراییل و کره شمالی است.
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
  نظر شما چیست؟