محمدرضا حیاتی: امیدوارم به طور موقت ممنوع‌الکار شده باشم

محمدرضا حیاتی، مجری مشهور تلویزیون ابراز امیدواری کرده است که ممنوع‌الکاری‌اش در تلویزیون «موقت» باشد.

او در مصاحبه‌ای که روز دوشنبه ۱۹ خرداد با خبرگزاری ایسنا داشته، در واکنش به حاشیه‌هایی که پس از مصاحبه‌اش درباره ابی‌، خواننده سرشناس ایرانی رخ داد، گفته‌ است: «باید با خیلی از مسائل روز کنار آمد».

او درباره ممنوع‌الکار شدن خود گفت: «من مشکلی با کسی ندارم و ان‌شاءالله این مشکل هم موقتی است.»

آقای حیاتی چند روز پیش در یک مصاحبه تلویزیونی گفت صدای ابی برای او «صدای سال‌ها خاطره‌ است» و «من از ارادتمندان ابی هستم».

پس از بازتاب گسترده این ویدئو، این مجری مشهور در یک ویدئوی دیگر که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، گفت تنها به بیان خاطرات خود پرداخته است و قصد ورود به برخی حواشی را ندارد و تابع قوانین کشور است.

انتشار این ویدئو اما به نظر می‌رسد از نظر مدیران تلویزیون حکومت ایران کافی نبود و دو روز پیش وب‌سایت انصاف‌نیوز به نقل از آقای حیاتی نوشت که مدیران صداوسیما به او گفته‌اند «فعلا نیاید».

انتشار این خبر با واکنش ابی هم مواجه شد. او در اینستاگرامش با ابراز تاسف از این رویداد نوشت: «هنوز بعد از چهل و یک سال تبعید نمی‌دانم من و هنرمندانی چون من مرتکب چه گناهی شده بودیم به جز اهدای شادی به مردم و خواندن از آزادی که تا به امروز طرفداران و علاقه‌مندانمان تحت فشار و زور هستند».
+10
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  اینم چقدر ترسو هست . تو که زندگیت رو کردی مثل مرد بگو گفتم که گفتم بازنشستگیمو بدید برم!! حالا فوقش دوسال دیگه حقوق کامل نگیری ...با اینا میخواهیم مملکت بسازیم.
  3
  14
  دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
  ۴۸
  omidnaomid - بروکسل، بلژیک
  برو گم شو،مرتیکه خجالت هم نمی کشه،خودش روازمردم می دونه۰حالا این مردم یا اون مردم؟؟؟ یک عمرفقط دروغ تحویل مردم دادی۰چطور شبها خوابت می برد؟؟ ملت روولش،وجدانت آزارت نمی داد؟؟؟خیلی پست و روداری۰عین مدیری،پرستویی، خانم چرنده۰ راستی کربلا پیاده نرفتی؟
  1
  18
  دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۳
  ۳۶
  javadrezazadeh - ارومیه، ایران
  چیه اونهمه برای این رژیم کثیف ماله کشیدی الان ناراحتی نمیتونی؟
  3
  14
  دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۱
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  آقای حیاتی عزیز هنوز این را متوجه نشدید که ایران برای ایرانیان نیست بلکه برای مفتخوران, کاسه لیس لجن و تروریست پرور آخوندیست؟ اخه مگه میشه اینطور حکومت کرد و مردم را از نون خوردن انداخت؟
  5
  7
  ‌سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۴
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  چرا این سایت باین مزدور نظام این همه بها میدهد؟!؟این مزدور جهت کار در تلویزیون از هزاران فیلتر امنیتی رد شده بود و چه بسا خیلی از همکاران خودش را نابود کرده است.تاریخ مصرفش برای نظام تمام شده است
  1
  6
  ‌سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
  نظر شما چیست؟