شوخی مرگبار مرد روستایی همسرش را به کام مرگ کشاند

شوخی مرگبار مرد روستایی همسرش را به کام مرگ کشاند. در این حادثه زن میانسال هدف گلوله تفنگ ساچمه‌ای قرار گرفت و به دلیل شدت جراحت در بیمارستان جان سپرد. عامل این جنایت هم از سوی پلیس بازداشت شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه درباره جزئیات این حادثه گفت: «پس از اعلام پاسگاه انتظامی پلنگانه مبنی بر یک مورد قتل در روستای ترکه علیای شهرستان جوانرود، کارآگاهان پلیس آگاهی و مأموران کلانتری ١١ رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و مشخص شد که زنی پنجاه‌وپنج ساله به دست همسر شصت ساله‌اش هدف اصابت گلوله قرار گرفته است.» آن‌طور که سرهنگ آمویی گفت این زن به بیمارستان حضرت رسول(ص) جوانرود منتقل شده بود که در همین بیمارستان هم به دلیل جراحت شدید جانش را از دست داد.

در گام بعدی مأموران با حضور در محل سکونت این زوج علاوه بر دستگیری عامل تیراندازی، یک قبضه سلاح بادی را که به وسیله آن تیراندازی شده بود،   کشف کردند.

به گفته این مقام انتظامی فرد دستگیرشده همان ابتدا به جرم خود مبنی بر تیراندازی اعتراف و عنوان کرد که تنها از سر شوخی و به گمان اینکه اسلحه خالی است آن را به سوی همسرش نشانه گرفته و شلیک کرده است. او هرگز گمان نمی‌کرده که در داخل اسلحه گلوله‌ای باشد و تنها به قصد مزاح اسلحه را به سمت همسرش گرفته و ماشه را چکانده بود.
+4
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟