مرگ چهار عضو یک خانواده در سانحه ناشی از تعقیب یک خودروی حامل کولر قاچاق

عکس تزئینی است«کمپین فعالین بلوچ» خبر داد که در پی تعقیب و گریز یک ماشین باربر از سوی ماموران نیروی انتظامی و تصادف آن با یک خودروی شخصی در جاده نیکشهر–چابهار چهار نفر از اعضای یک خانواده کشته شدند.

بر اساس این گزارش، ماموران نیروی انتظامی یک خودروی حامل کولر گازی را تعقیب می‌کردند که این خودرو به یک خودروی شخصی برخورد کرده است.

بر اساس این گزارش، نیروی انتظامی «اقدام به کار گذاشتن تیغ پنچرکن کرده که خودروی بارکش با عبور از آن پنچر شده» و به این خودرو برخورد کرده است.

در این تصادف راننده خودروی شخصی به همراه همسر و دو کودک خود کشته شده است.

پیش از این نیز در استان سیستان و بلوچستان هنگام تعقیب خودروهایی که بار قاچاق حمل می‌کنند، سانحه‌های رانندگی رخ داده است.
+12
رأی دهید
-33

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  محرومترین و مظلوم ترین مناطق کشور همین بلو چ ها هستند انگار عضو خانواده ایرانی نیستند برخورد بد مآموران و مسئولان و در مزیقه بودن امکانات و فشار وارده بر مردم از نظر اقتصادی و معنوی دست به قاچاق و غیره می زنند . اگر دولت ما به همین مناطق رسیدگی کامل می کرد و با مردمشان مهربانانه بر خورد می کرد شک نکنیم که این وضعیت امروزی مردم بلوچ نبود .
  4
  46
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  در حق سیستان بلوچستان واقعا ظلم میشه. این بنده خداها ناخواسته اونجا به دنیا اومدن و متاسفانه سرنوشت اکثرشون هم شبیه به همه. چون دور تا دورشون پر از اسلحه، حزبهای افراطی اسلامی، قاچاقچی های مواد و اجناس دیگه، بی آبی، بی سوادی، بیکاری، زمین خشک. همه اینها در حالی است که این استان مرکز معادن طلا، مس، منگنز و فولاد کشور است.
  4
  40
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  چارتا بسیجی و دوتا پاسدار که بدونه هیچ آموزش و تعلیماتی, بشن پلیس,,نتیجه اش این گونه سانحه هاست.جدا برای آن خانواده متاثر و متاسفم
  5
  42
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  راننده ماشین باربری غلط کرد که به ایست نیروهای امنیتی توجه نکرد و فرار را بر قرار ترجیح و باعث کشته شدن عده‌ای بیگناه شد.
  50
  11
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. خودت رو کنترل کن سکته دو نبش میزنی ها!! یک لیوان آب خنک بخور دو تا نفس عمیق بکش یک سیگار هم دود کن تا حالت جا بیآد
  4
  27
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  چه ربطی به حق سیستان و بلوچستان دارد که یکی دست به قاچاق بزند، که خودش نوعی خیانت به اقتصاد همان استان محروم دارد، فقر در همه جا هست، نیم میلیون کودک کار توی خیابان‌ها محروم نیستند؟ فقط قاچاق فروش محروم است، مامور بیچاره چه کار کند، اخطار می دهد، ولی یارو در می رود و شش نفر بیگناه را که ممکن بود من و شما باشیم می کشد، انگاه شما ربط می دهید به مردم سیستان و بلوچستان، مگر استانهای دیگر فقیر نیستند؟ ما همه مان ایرانی هستیم عزیزان و قربانی یک شرایط اجتماعی هستیم که مدافعین نادان دارد، چه کنیم؟
  20
  10
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۱
  نظر شما چیست؟