جزئیات جدید از ماجراهایی که به قتل رومینا اشرفی ختم شد

+47
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  متاسفانه امثال بهمن ها در جامعه پرسه می زنند و شکار می کنند. باید این قضیه همینطور رسانه ای شو تا دختران کمتر فریب بخورند، فریب لات های عربده کش.
  5
  70
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۱
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  از این اتفاقات تا دنیا بوده بوده و خواهد بود اما قتل پدیرفتنی نیست . پدر متعصب شیعه رومینا که اسیر حرفای بزرگان خود شده بوده باعث همین قتل شده . از روزی که پسر گفته بخاطر سنی بودنم پدرش راضی به ازدواج ما نبود تمام رسانه های داخلی سعی بر رد این مسئله کردند !! و هر روز کلیب و گزارشی جدیدی ارائه میدن . اما حالا مردم مردم سابق نیستند گوش و چشمشون باز و روشن هستند و کسی نمی تونه مردم را فریب بده بجز چنذ تا متعصب نفهم
  14
  47
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
  ۳۴
  ziba shar - استکهلم، سوئد

  کثیفتر از این پسر الدنگ وجود نداره بچه باز کثیف حاضر نیست حتی اسم رومینا رو ببره همش میگه " این دختره"
  6
  87
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  هر چند کار پدر عاقلانه نیست ولی من اگر صدتا دختر کور هم داشتم حتی یکی را به این الدنگ نمیدادم. خالکوبی های روی گردنش را ببینید که از جنس تتلو هست.
  6
  83
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
  ۲۸
  Lincoln - کورنوال، انگلستان

  آخه مردک نادان هر ناراحتی که داشتی باید سر او نره خر بی سر و پا باید می آوردی نه به دختر کم سن و سالت که مثل همه افراد در این گروه سنی زود تخت تأثیر قرار می گیرند و آسیب پذیر هستند.این بچه باز کثیف باید محاکمه بشه که باعث و بانی کار بوده همچنین کلمه چرند "غیرت" خیلی بد درجامعه تعریف شده و خیلی هارو بدبخت کرده.
  2
  63
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  این موبایل هوشمند هم داهاتیها رو بدبخت کرد هم امریکا رو
  21
  51
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  از حرف زدنش معلومه چه آدم کثیفی هست کوچکترین احساسی به دختره نداره فقط دنبال بهره کشی جنسی بوده بعد هم مثل دستمال حیض اونرو پرت میکرده کنار میرفته دنبال بعدی
  7
  51
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. دم شما گرم برای اولین بار با هم موافق هستیم.
  4
  16
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  ننگ و نفرت بر واژه ی غیرت و تعصب که می شود یک داس و قتل یک شکوفه. دخترک بدون شک در خانه مورد ازار این پدر روانی بوده که به بهمن او هم روانی با تصاویری چاقو بدست پناه برده. این حادثه توجه عموم را جلب کرد غافل از اینکه صدها حادثه چون این ماجرا در ان خرابشده ی دین عرعری و ملایان سوسمار روی می دهد و کسی خبر ندارد.کورش داریوش اتوسا ماندانا اریو برزن. طاهره قره العین و دیگر ازادگان قدیم در مزار خود ارام بگیرید که زنده نیستید تا جرایم ضد زنان ۹۰ در صد برامده از حمله ی عرعرها را شاهد نیستید.
  5
  26
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  پدر رومینا در پلیس به بهمن گفت اگر خودم با دخترم بخوابم و زنش کنم نمیگذارم دست تو بهش برسد . بعدا" که رضا دخترش را به خانه میبرد حتما" با رومینا حرف زده و گفته بیا و قید بهمن را بزن , بخاطر من و خانواده و حتی مذهبمان با این پسر ازدواج نکن ولی رومینا زیر بار حرف و خواسته پدرش نرفته و رضا هم سر دخترش را بریده . پدریکه این همه یکدنده و متعصب و مغرور احمق باشد و رو حرف خودش بیستد خوب رومینا هم از همین پدر به وجود امده و حتما" به باباش رفته سر تصمیم هایش واینکه رومینا یک دختر کم سن و سال و لجوج بوده و حتما" برای اینکه به بهمن برسد با پدرش به لج افتاده. بهمن برای اینکه رضا راضی به ازداوج انها شود تمام تلاشها را کرده و درنهایت که دیده رضا از خواست خودش کوتاه نمی اید و از خر شیطان پایین نمی اید مجبور شده عکسهای رو مینا را که داشته در شبکه های مجازی پخش نماید تا شاید این بار رضا ناچار شود که دخترش را به عقد بهمن در اورد. این دختر 5 روز در اختیار بهمن بود و بهمن انقدر خوب و انسان بوده که به رومینا تجاوز نمیکند و دختره را سالم و دست نخورده تحویل میدهد.
  16
  16
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  این پدر آدم ترسویی بوده بجای اینکه دختر خودش رو بکشه باید اون پسره لات رو میکشت
  4
  21
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  ۲ هفته است .که می‌‌خوانیم . دلیل و برهان سقراط را می‌‌آوریم. سنی و شیعه را علم حسین کرده. از دانته .مولا صدرا . کافکا نق قول. شیعه سرخ شریهتی را مثال اودریم. که چرا ......در این مورد خوب نیست. جوان را فریبکار خواندیم. دخترک بی‌ حیا و چشم .گوش باز خواندیم. چه حماسه که نگفت. چه تفسیر که نداد. چه نق قول از سالار شهیدان و مولا علی‌ نیاورد.حتا ویل درانت شاهد آوردیم.ولی‌ از پاسخ به یک پرسش ساده عاجز هستیم. چرا گیر دادن به یک بچه ۶ ساله با ۷۰ سال سن حکم خدا است؟ و هنوز که هنوز . این قانون را، حلال و ثواب می‌‌دانیم. ولی‌ گیر دادن یک ۳۰ ساله به یک ۱۴ ساله ....؟ بعضی‌ وقتها پاسخ در جلو چشم است. ولی‌ ما کور هستیم. یا میخواهیم کور باشیم
  9
  8
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. قبلا جوابت رو دادم توی یه صفحه دیگه . اگر جنس مبارک خراب نبود دیگه جواب سوالت رو که گرفتی برنمیگشتی اینور اونور تکرار کنی. 6 ساله نبوده و عایشه 9 ساله بوده. در دنیای ماقبل مدرن در همه دنیا این مرسوم بوده. حتی ویل دورانت میگه تا 1930 در برخی ایالتهای امریکا سن قانونی ازدواج 12 سال بوده در چین تا حدود 1911 قانونی بوده ( در روستاها بعداز آنهم بوده ) در روم باستان و مصر باستان و در دوره محمد هم همه اینطور ازدواج میکردند ..کریستف کلمب در سفر چهارمش به قاره امریکا میگه دو دختر 11 و 7 ساله را بعنوان تعارفی بهم دادند چنان حالی بهم دادند که انگاری فاحشه حرفه ای هستند! اینها که دیگه یهودیت و اسلام نداشتند!!! در ضمن رومینا 13 و بهمن 35 بوده اند تبدیل نکن به 14 و 30 عمو بزرگ صداقت دار بسیار دروغ نگوینده!!!
  7
  4
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  ئه خ ئه خ ئه خ رومینا! آخه چرا دل دادی به این پسر؟ گل!
  4
  0
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. دل دادی؟ ای کاش فقط دل بود! جگر و کلیه و کبد ....آخر هم سر رو داد! خدابیامرزدش
  3
  1
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  رومینا و امثال رومینا زیادند، ولی قانون کودک آزاری نداریم وگرنه وظیفه همون مدیر مدرسه بود که مطابق قانون گزارش می کرد ،وگرنه بازخواست می شد، متاسفانه این قانون حمایت ازکودک سالها توی مجلس داره خاک می خوره .
  0
  1
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴
  ۳۶
  مدونا - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  همه تون یک سری.... . امریکا یک سیاه پوست مجرم مرد کل سیستم ریخت به هم همه به پای مردم افتادن. به ایرانیا نشون دادن چقدر بی ارزش خار هستین مه هر روز این همه میمیرن هیچی نمیگن .....
  0
  1
  یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۱
  نظر شما چیست؟