دو پلیس سفید پوست آمریکا ،فرد سیاه پوستی را بازداشت میکنند بعد می فهمند طرف مامور FBI بوده

دو پلیس سفیدپوست آمریکایی بدون دلیل به یک سیاهپوست دستبند می‌زنند. فرد دستگیر شده مدام از این دو پلیس می‌پرسد من را به چه جرمی دستگیر می‌کنید و جواب مناسبی دریافت نمی‌کند. در آخر فرد دستگیر شده از پلیس‌ها می‌خواهد کارت شناسایی‌اش را چک کنند که با این کار مشخص می‌شود مرد سیاهپوست مامور اف بی آی است.
+197
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۳
  منوچهری - تهران، ایران

  آخه دروغ چرا؟ کجای این ویدئو کسی از FBI نام میبره؟
  126
  48
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۰
  ۵۰
  احتراز - دورف، آلمان

  پلیس در همه جای دنیا یکی از فاسد‌ترین و منفور‌ترین ارگانها هستند. چون از موقعیت شون سو استفاده میکنند. وقتی که یکیشون اشتباه میکنه و به ما فوقش شکایت میکنی اگر حق هم داشته باشی بازم از همکارش جانب داری می‌کنه.
  8
  92
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۶
  ۳۷
  ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک

  [::منوچهری - تهران، ایران::]. هر کاره ای بود زورش رسید کارتشونو بگیره بعدش بگه برید گمشید.
  31
  101
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۸
  ۲۸
  agha_ehsan - تهران، ایران

  [::منوچهری - تهران، ایران::]. طرف فقط باید اف بی آی باشه تا بتونه کارت شناسایی پلیس رو ضبط کنه
  34
  62
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۵
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  ضایع شدن به این میگن!
  2
  75
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹
  ۳۹
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان

  کی جراعت میکنه این سیاه های دو متری رو دستگیر کنه. بعد از دستبند زدن ده تا سیاه دیگه شکل خودش محاصرت میکنن
  45
  17
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  حق کاملا با فرد سیاه هست،پلیسها بی دلیل و فقط چون فکر میکردن کس دیگه تی هست میخواستن بازداشتش کنند و ببرند بعد تحقیق،ولی هیچ جای ویدیو حرفی از FBI بودن سیاهه زده نشد،این تیتر خبر کاملا غلط و .....
  21
  48
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  [::منوچهری - تهران، ایران::]. درسته،نمیدونم‌چرا کامنت شما رو‌منفی باران کردن؟
  34
  23
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  من مانده.چرا توی ..... رهبر عروسی است؟ و غصه آزادی در آمریکا می‌‌خورد.همین آبان ۱۵۰۰ نفر را کشت.کهریزک داشت. امتش کرور.کرور فرار می‌‌کنند. گشت ارشادش مثل سگ هار در خیابان پر و پاچه می‌‌گیرد.اقلیت‌ها ما حق تحصیل و نفس کشیدن ندارند.مسلمان سنی آن اجازه مسجد ندارد.بیکاری .فقر فلاکت از در و دیوار بالا میرود. ۷۰ میلیون اجازه نفس کشیدن ندارند. اصلا زن آدم حساب نمی‌‌شود. سرش را ببر. چند تا شتر دیه بده. تمام. و این رهبر غصه آزادی در آمریکا را می‌‌خورد. خانوم انجوری هم که نیست که بگوئیم. این وقاحت را .در آنجا یاد گرفته. برادران .التماس فکر. آقاتون از کجا این وقاحت را یاد گرفت؟
  8
  55
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. [::ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک::]. هرجای دنیا هر مس میتونه از پلیس بخواد کارت شناسایی و اسمش رو بدونه. کارتشون رو ضبط نکرد،گفت نشون بدن ببینه تا اسمشون رو ببینه و شکایت کنه. ایشون مامور FBI نبود،این یه تیتر غلط و بچه گانه هست .
  66
  23
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  [::Nakamichi - لندن، انگلستان::]. به چی منفی میزنید خل و‌چلها؟انگار یک کلمه انگلیسی نمیفهمید که هیچ،اگه فیلم و سریال آمریکایی هم دیده بودید میدونستید هر کس میتونه از پلیس بخواد کارت شناسایی نشون بده و خودش رو معرفی کنه و پلیس موظفه اینکارو کنه. ۱-هیچ جای فیلم حرفی از FBI زده نشد ۲-فرد سیاه فقط گفت کارت تون رو ببینم و شکایت میکنم ۳-پلیسها اینو با شخص دیگه اشتباه گرفته بودن و وقتی اسمش رو تو‌کارت دیدن فهمیدن اون نیست ۴-طرز حرف زدن و فحاشی سیاهه نشون میداد کاره ای نیست،اگه مامور FBI بود اینجور فحاشی نمیکرد ۵- پلیسها وقتی فهمیدن اشتباه کردن و ولش کردن باز ایستاده بودن و منتظر بهانه بودن،اگه میدیدن مامور FBI هست با احترام بیشتری رفتار میکردن و فوری میرفتن ۶-وقتی سیاهه گفت میخوام با supervisor (ارشد) تون صحبت کنم،اونهم بی توجهی میکرد و کوتاه نمیمود،اگه این مامور FBI بود رفتار جور دیگه بود ۷-اون دارو دسته و رفقای سیاهه که کشیدنش کنار،اینها تیپ و کاراکترایی نیستن با مامور FBI دوست باشن و.... باز هم بگم؟بابا بلا نسبت گاو هم بود میفهمید!!
  71
  32
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  [::Nakamichi - لندن، انگلستان::]. درسته هر کسی میتونه از پلیس کارت شناسایی بخواد ولی کسی این کار را نمی کنه مگر خیلی ضروری باشه. پلیسهای اروپا و آمریکا و خیلی دیگر کشورها شماره دارند که کد شناسایی شون هست و روی شانه هاشون هست یا روی سینه هاشون و ۳ رقمی یا ۴ رقمیه برای اینکه به آسانی به حافظه سپرده بشه دیگه احتیاجی به اینکه ازشون کارت شناسایی بخواهی نیست و در این آخر این ویدئو مشخصه که کارت های پلیس ها در دست سیاه پوسته هستش و داره میره یعنی کارهای پلیسها را ضبط کرد. حالا سمتش چی بود مشخص نشد ولی کاره ایی بود یا وکیل یا پلیس یا اف بی آی ولی هر چه بود این قدرت را داشت که کارت پلیسها را ضبط کنه و پلیسها هم هیچ مخالفتی نکردنددر آواخر ویدیو صدایی خطاب به پلیسها می نشوید که به فنا رفتید
  19
  63
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  نمیدانم که چرا الکی بحث میکنید،معلومه که طرف کاره ای هست،پلیس ها هم تسلیم شدند ولی سیاه پوسته کوتاه نمی امد
  4
  34
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
  ۳۰
  آش با جاش - سیاهکل، ایران
  پلیس وظیفه اش اینه که مجرم رو پیدا کنه، چه سیاه پوست، چه سفید پوست. سیاه پوستها با قلدری و گنده بودنشان میخوان از زور بکند.
  25
  7
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  [::freedom of the press - تهران، ایران::]. مامور فدرال FBI خیلی از پلیس عادی ارشد تره،هر وقت پلیس اشتباها مزاحمشون بشه خیلی راحت میگن من مامور فدرال هستم،و پلیس بلافاصله badge اونها رو میبینه و عذر خواهی میکنه میره،فکر کردی اگه این مامور FBI بود، اینهمه معطل میکرد تحقیرش کنن و زد و‌خورد میکرد؟ و بعدش هم که پلیسها کارت شناساییش رو دیدن ،اگه این FBI بود وایمیستادن طلبکار باهاش یکی بدو‌میکردن؟. و اصلا فکر میکنی مانور FBI اینجور الفاظی بکار میبره و با این افراد خیابونی معاشرت میکنه؟. جدا که خیلی بی اطلاع و ساده اید 😄😀. اواخر ویدیو‌که میگه به فنا رفتید منظورش اینه اسمهاتون رو دارم شکایت میکنم.اگه این FBI بود پلیسها صد تا عذر خواهی میکردن میرفتن نه اینکه پر رو باهاش جر و بحث کنن بعد از دیدن کارتش.
  55
  7
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::Nakamichi - لندن، انگلستان::]. درسته راست میگی FBI نبوده، بلکه Paramedic بوده. این ویدیو متعلقه به اواسط 2019 و در شهر روچستر اتفاق افتاده. رویترز هم دو روز قبل در موردش کامل توضیح داده . برای من هم عجیب بود که یک مامور اف بی ای اینجوری اونارو اول بازی بگیره بعد ضایعشون بکنه. اونم با اون لحن. تویتر خبر هم اینه: Fact check: Man detained in Rochester, Minnesota is not an FBI agent
  5
  23
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  [::Nakamichi - لندن، انگلستان::]. حالا وجودش را داشته باش و بگو‌ اشتباه کردی . تو از لحن صحبت کردن طرف با پلیسها متوجه نشدی که طرف در موضع قدرت هست و گرنه هر کی با پلیس در حین انجام وظیف با این لحن صحبت کنه بعنوان توهین به پلیس می تونه بازداشت بشه .
  6
  51
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
  ۱۰۳
  منوچهری - تهران، ایران
  [::Nakamichi - لندن، انگلستان::]. منفی و مثبت مهم نیست دوست عزیز. مهم اینه که همیشه در قسمت درست زندگی ایستاده باشیم, حتی اگر جفا ببینیم. متاسفانه برای خیلی از هموطنان که در سایه دیکتاتوری زندگی کردند, حتی تند صحبت کردن با یک مامور پلیس غیر قابل تصوره! تا ما به مدنیتی مثل جامعه آمریکا برسیم, فرسنگها راه باید!
  18
  7
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۶
  ۱۰۳
  منوچهری - تهران، ایران

  [::freedom of the press - تهران، ایران::]. شما از لحن مردم میفهمید که چکاره اند؟ نکنه درجه ایشون رو هم متوجه شدی رونمیکنی, ناقلا؟ پس با این حساب سد علی گدا که باید خدا باشه!!.
  28
  7
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  نمایش مضحک با دیالوگ های قبلا نوشته شده و دوربین حاضر و مهیا!.
  9
  9
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Nakamichi - لندن، انگلستان::]. امروزه همه دیگر کارشناس تبعیض نژادی شده اند و مخصوصا وقتی طرف سیاه باشد دیگر واویلا. سیاهان امریکا ریسیست ترین ادم هائی هستند که در تمام عمرم دیده ام و اکثریت سفیدهای امریکائی ضد تبعیض نژادی و گر نه اوباما را انتخاب و تحمل نمی کردند.
  10
  7
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  من نیمه سفید و سیاه و شرقی در طول 25 سال حتی یکبار از طرف سفید های امریکائی تفاوت و اهانت ندیدم ولی بارها سیاهان چنین کرده و حتی یکبار برایم چاقو کشیدند. نه اینکه سیاهان تماما بد باشند اما در ان ها عقده ای و ریسیست و خلاف بیداد میکند. اقلیتی هستند که خودشان را ارباب می بینند . چرا دروغ بگویم. یادم امد. در یک مک دونالد در حالیکه خیلی برزخ بودم یک سفید کاملا مست به من بند کرد و وقتی او را به خاک سیاه نشاندم. افراد مک دونالد به پلیس زنگ زده و پلیس های سفید پوست او را با دست بند بردند. یکبار پایم بشدت متورم و مجروح و با عصای زیر بغل بودم. در اتوبوسی تماما سیاه سوار شدم و تا ته خط حتی یکنفر جایش را به من نداد. حتی صندلی هائی را که برای مجروحین هست اشغال کردند. یکی دیگر یادم امد. در لوس انجلس شخصی از ریش من خوشش نیامد و شروع به فحاشی کرد سکه ی یک پولش کردم و فهمیدم صیهونیست دو اتشه هست. گفت پلیس خبر میکنم. گفتم بکن و بعد مسافران هم با من همراه شدند و ایستگاه بعدی در رفت.
  2
  11
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
  ۵۰
  saeed scotland - گلاسگو، نیواسکاتلند
  در پاسخ، اداره پلیس مینیا پولیس با انتشار بیانیه ای روشن کرده که این مرد، مامور اداره تحقیقات اف بی آی نیست و این تصویر مربوط به واقعه ای است که ماه ژوئن سال گذشته اتفاق افتاده و آن مرد با کسی که تحت تعقیب پلیس بوده، اشتباه گرفته شده بود.
  3
  2
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. در تکمیل کامنت شما ، چند سال پیش یک پاستور معروف سیاهپوست چنین گفت ، بدبختی ما در اینجاست که اگه یک فرد سیاهپوست سرشب قدم بزنه و از پشت سرش صدای چند مرد جوان را بشنود و‌وقتی به عقب برمیگردد و می بیند که اون جوانان سفید هستند کمتر احساس خطر می‌کند
  1
  4
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۴
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  ادامه ، در مورد فلوید هم زیاد مظلوم نمایی میشه ، توجه کنید که مست پاتیل سوار ماشینش شده ، و بعنوان کسی یکی از اعضای خانواده اش بخاطر راننده مست آسیب مادام العمر دیده هرگز احترامی به راننده گان خمار و‌مست و معتاد ندارم ، حالا فرق نمیکنه بلوند باشه ، ایرانی باشه ، لاتین باشه
  3
  4
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  اگر بجای این همه دلسوزی که برای اراذل و اوباش سیاه امریکا (که اصلا هم مظلوم نیستند) برای ان 5000 جوان هموطنتان از بالای پشت بام ها با قناسه پرپر شدند میکردید الان زاینده رود از اشک شما دریا شده بود!
  1
  7
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::منوچهری - تهران، ایران::]. به هر حال یه مامور با درجه بالاتر یا از سازمان بالا دستی بوده. وگرنه اون سیاهه حتی پلیس هم باشه حق گرفتن کارت شناسایی پلیس رو نداره. یا اف بی ای یا هوم لند یا یه سازمان دیگه ی بالا دست بوده
  2
  0
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۴
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. مشکل اینه این بحران از قدیم وجود داشت. تقریبا ۶۰ ساله که همه اخطار میدادن اگه این فرهنگ رو مردم عوض نکنن جامعه بحرانی میشه و هر بحران بعدی سخت تر میشه. مشکل اینه که این قشر از جامعه منتظر یه جرقه بودن.
  1
  0
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۶
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::redsky95 - تورنتو، کانادا::]. بحث فرهنگ سازی خیلی مهمه، یک مثال جالب مردم کشور کره می‌باشد ، کم یا بیش همیشه یا در استعمار بوده و یا در جنگ . یکی از ویرانه ترین کشور های دنیا بعد از جنگ جهانی دوم و سپس جنگ با امریکا در دهه ۵۰ میلادی . اما مردمش کشورشان را بازسازی کردند ، تحصیل و مدرک تحصیلی و شغل خوب داشتند را فضیلت میبینند ، و بعد از ۵۰ سال نتیجه را میبینیم ، اتفاقا مناطق سیاه نشین امریکا شدیدا از کره ای ها متنفر هستند ، چرا که بسیاری از مغازه ها در مالکیت کره ای ها می‌باشد و در شورش بزرگ لوس انجلس در اوایل دهه ۹۰ حمله به بوتیک های خصوصا کره ای ها بازتاب بین اللمللی گرفت .‌
  0
  0
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۱
  ۱۰۳
  منوچهری - تهران، ایران
  [::redsky95 - تورنتو، کانادا::]. شما چرا, دوست عزیز؟ شما که در تورنتو زندگی میکنید و میدونید که پلیسها کارت ویزیت دارند که درصورت درخواست باید به درخواست کننده ارایه کنند. اونی که شما دیدید, کارت شناسایی نیست! کارت ویزیته.
  7
  0
  شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۲
  نظر شما چیست؟