برای نخستین بار همسر و فرزند «جورج فلوید» در مقابل دوربین رسانه‌ها ظاهر شدند

عصرایران: برای نخستین بار همسر و فرزند "جورج فلوید" در مقابل دوربین رسانه‌ها ظاهر شدند و همسر فلوید از دستگاه قضایی آمریکا خواست هر 4 پلیس درگیر در ماجرای قتل جورج فلوید، به اتهام قتل محاکمه شوند.
 
به گزارش عصرایران، " جیانا فلوید" دختر 6 ساله و "روکسی واشنگتن" همسر جورج فلوید دیروز برای نخستین بار با حضور در ساختمان شهرداری شهر "مینیاپولیس" در مقابل دوربین خبرنگاران ظاهر شدند و در یک نشست خبری شرکت کردند.
همسر جورج فلوید با اشاره به اینکه تنها خواسته او اجرای عدالت برای قاتلان شوهرش است، از دستگاه قضایی آمریکا خواست تا هر 4 افسر پلیس را در در صحنه قتل او حضور داشتند، به اتهام قتل همسرش تحت پیگرد و محاکمه قرار دهند.
 
او گفت:" شماها در پایان روز به خانه‌ برمی‌گردید و در کنار خانواده‌تان خواهید بود اما جیانا دیگر پدری ندارد تا شاهد رشد و قد کشیدن او باشد، در جشن فارغ‌التحصیلی او حضور یابد و در مراسم ازدواجش دستش را بگیرد. جورج دخترش را خیلی دوست داشت. من به خاطر جورج و دخترم اینجا هستم. هر کس هرطور می‌خواهد فکر کند اما من تنها خواهان اجرای عدالت هستم، چون جورج مرد خوبی بود."
 
قتل جورج فلوید در اثر فشار زانوی یک افسر پلیس آمریکا به گردنش در حین دستگیری از سه‌شنبه هفته گذشته تاکنون منجر به بروز بی‌سابقه ترین ناآرامی‌ها در سراسر ایالات متحده آمریکا در نیم قرن گذشته شده است.
+76
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مردم تا کی باید زورگوئیهای پلیس را تحمل کنند, این چهار پلیس باید در دادگاه علنی محاکمه و به اشد مجازات محکوم شوند تا درس عبرتی برای تمام پلیسهای نه تنها امریکا بلکه دیگر کشورها هم باشند.
  33
  128
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
  ۴۶
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل

  مقایسه کنید با مادر ستاربهشتی وپویا بختیاری و.....آیا به اونا هم تریبون اعتراض داده شد؟ چقدر ازجمعیت به هواداری از کشته های ایرانی وسط خیابون آمدن؟ واکنش پلیس ایران به اعتراضات چی بود؟ مثل پلیس آمریکا زانو حمایت زدن؟ نه هیچکدام ازاینها تو ایران نشد چون پلیس بی غیرت ومحتاج به حقوق آخر ماه و مردمی زود جا زن وملون داریم....
  19
  112
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. با شما موافق نیستم در مورد ..هر کشوری . ولی یک در صد در مورد میهن برباد رفته ی ما صادق نیست. ایا شده در موردی این حکومت. سپاه .ارتش. پوزش بخواهد . هرگاه یک نازیست صد در صد از جنایات هیتلر انتقاد کرد.کور کچلهای این رژیم هم.
  11
  23
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  باید قصاص بشه و ایشان هم به همان نحو که شوهرش کشته شد قاتل را با گذاشتن زانو بر گردنش اعدام کند. به این خانوم پیشنهاد میکنم قبلش یه رژیم غذایی در حد فقط نون و آب بگیره، در غیر این صورت طرف همون لحظه اول تموم میکنه. این جانی بی‌شرم حدودا هشت دقیقه شوهرش رو زیر فشار گذاشته بود، زجرکشش کرد.
  56
  18
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  این یارو که فیلمای پورن بازی میکرده آیا راضیه زن و بچه خودش هم فیلم پورن بازی کنن؟
  35
  24
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. تو یکی نمی خواد در این جنایت نظر بدی!در ج.ا چه در خیابان چه در بیابان و چه در زندان های ج.ا هزاران جنایت بدتر از این ها توسط عوامل مزدور نظام صورت میگیرد.مثلا با زن سعید امامی که خودی هم بود,چه ها که نکردند؟!؟تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل(مختصر)
  3
  38
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۵
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  ضمنا فیلم پورن این اقا را دیدم.چگونه است که زن دارد و بچه دارد و در فیلم پورن شرکت میکند؟!؟ ایا اخر زمان است؟زن و بچه اش اعتراض نمیکنند؟
  6
  7
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
  نظر شما چیست؟