ورود اتباع ۱۱۰ کشور از جمله ایران به ژاپن ممنوع شد

ایسنا : دبیر کنسرسیوم تور‌های ورودی کره و ژاپن، از ممنوعیت ورود اتباع ۱۱۰ کشور از جمله ایران به ژاپن خبر داد.
 
عباسعلی امامیه به ایسنا گفت: بر اساس دستورالعمل دولت ژاپن، ورود اتباع خارجی ۱۱۰ کشور، از جمله ایران از تاریخ ۱۵ فروردین ماه تا دهم تیرماه۱۳۹۹ (برابر با ۳ آوریل تا۳۰ ژوئن ۲۰۲۰) به ژاپن ممنوع شده است.
 
وی افزود: این ممنوعیت برای کنترل ویروس کرونا در ژاپن اعمال شده است و تا لغو آن، اتباع این کشور‌ها حق ورود به ژاپن را ندارند.
 
امامیه گفت: این دستور شامل تمام خطوط هوایی می‌شود و اجازه ورود مسافر از آن ۱۱۰ کشور به کشور ژاپن، از ایرلاین‌ها سلب شده است.
 
دبیر کنسرسیوم تور‌های ورودی کره و ژاپن در انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران با بیان این که در نقشه امنیت بهداشتی، سطح ایران سه و در نقشه امنیت سیاسی این سطح دو تعیین شده است، افزود: نقشه سطح امنیتی ایران در ژاپن، بعد از ترور سردار قاسم سلیمانی به سه رسید، البته بعد از مهندسی حمله ایران به پایگاه نظامی آمریکا، سطح ایران در نقشه امنیتی به دو تغییر کرد. متاسفانه در این سطح برای شرکت‌های گردشگری امکان طراحی پکیج و تور گردشگری به آن مقصد (ایران) ممکن نیست.
 
امامیه گفت: علاوه بر ملاحظات امنیتی، نقشه امنیت بهداشتی در ژاپن دارای چهار سطح است، دقیقا معادل ملاحظات امنیتی که در حال حاضر با توجه به آمار مبتلایان و گزارش‌های رسمی و غیر رسمی، متاسفانه ایران در آن نقشه، در سطح ۳ طبقه بندی شده، بنابراین تردد بین ایران و ژاپن ممنوع است.
+55
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  بسکه دروغ گو و پنهان کار هستید. سرافکندگی تا این حد؟ عجب رسوایی و بی احترامی ایی. حال رهبر خود خوانده مفلوک مسلمین خودشو ایزوله کرده, نشسته خاویار کوفت میکنه و حرف از اقتدار و عزت میزنه. اوج وقاحت.
  9
  33
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  خوب مگر بد است و مثل ما هستند؟ افغانستان تریاک تولید می‌‌کند.ما پخش می‌‌کنیم. ترکیه سریال می‌‌سازد. ما پخش می‌‌کنیم. چین کرنا تولید می‌‌کند. ما پخش می‌‌کنیم. دولت امام زمان. همشیه در حال پخش کردن است.
  2
  44
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  همچین میگین ما رو دیگه راه نمیدن انگار قبل این راهمون میدادن یا بدونه ویزا میتونستیم بریم. اتفاقا ژاپن از همون اول سخت گیری شدیدی رو اتباع ایرانی داشت و داره. گند دهه شصت باعث شد که تو ۲۰۱۸ تو قانون اقامت مهاجر متخصص خارجی ایرانیا رو قبول نکنن. به جز ایران اتباع ترکیه رو هم نمیزارن. فکرشو بکن بین ۳۰۰ کشور فقط اتباع این دو کشور رو گفتن نمیزاریم. یعنی یه افغانی پاپتی بره جوشکاری یاد بگیره ژاپن بهش ویزا میده.
  3
  4
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. تریاک افغانستان که خیلی وقته همه فهمیدن ایران تو سایه طالبان میکارره و میاره. همون طالبانی که فرماندهاش بارها با اسکورت سپاه جابجا شدن. همین یکی دو هفته پیش بود اخبار دویچ وله گفتش یکی از فرماندهان معروف طالبان رو با اسکورت سپاه دستگیر کردن. کی فکرشو میکرد ایران به جایی برسه که حامی طالبان بشه. گروه تروریستی که میره به بیمارستان مخصوص زایمان مادرای باردار حمله میکنه و نوزادای تازه به دنیا اومده رو بکشه. به انسانیتم قسم همین الان با گفتن این جمله اشکام در اومد. شرف و غیرت این ملت خیلی وقته به حراج رفته. طوری که حاظرن برن اسراییل پناهندگی ولی حاظر نباشن جلو یه نظام انقلاب جمهوری اسلامی رو بگیرن. اون سوری حق داره بهم بگه چرا بدونه جنگیدن از کشورتون فرار کردین. منم چیزی ندارم بگم به جز سرافکندگی. حالا بگذریم من یکی قانونی اومدم و حتی فرار نکردم.
  3
  3
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۲
  نظر شما چیست؟