پلیس آمریکا قصد درگیری با مردم را ندارد بنابر این جلوی آنها زانو میزند

مقایسه کنید با کشتار مردم ایران توسط مزدوران نیروی انتظامی و سپاه و بسیجی خامنه ای  در اعتراضات  آبان ۹۸
+115
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  این حرکت معنی اعتراض داره و قبلا ورزشکاران و..برای اعتراض موقع پخش سرود ملی انجام میدادند،ربطی به زانو زدن مقابل مردم نداره،نوعی همدردی و اعتراض به وضع پیش آمده هست.
  58
  51
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۲
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  تو این چند روزه تلویزیون و رسانه های دولتی ایران کاری کردند که انگار ما فراموش کردیم کشتار معترضیین دوسال پیش ! انگار ما فراموش کردیم کشتار میان نیزارهای ماهشهر .! انگار فراموش می کنیم حمله وحشیانه بسیجیان به خانم ها یکه موهاشون رو پیشونیشون پیدا بود !. انگار فراموش میکنیم اختلاس و بیکاری و ضرب شتم جوانان معترض و غیره ! این حاکمان فقط بلد هستند رو افکار عمومی کار کنند . و در عمل هیچ حرفی برای این ملت نداشته و ندارند .آخوندای بی خاصیت
  5
  37
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  درود بر مردم معترض امریکا که پلیس خودکامه را ناچار به زانو زدن در برابر خودشان کردن. این دروغ است که میگویند پلیس ضامن امنیت مردم است؛ پلیس دستگاه ایست سرکوبگر که در دست حکومتها میباشند. پولی که خرج پلیس میشود اگر خرج فرهنگ و دانش بیشتر مردم میشود هرگز به اندازه حالا خلافکار در جامعه نبود.
  18
  13
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا::]. شما در رشته ضد و نقیض نویسی دکترا دارید؟!
  22
  23
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
  ۶۱
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. عزیز جان کدام حرف من ضد و نقیض یا اشتباه بود؟ اگه یک مورد کسی تونست منبع یا لینکی نشان بده که نظری که من بالا نوشتم حقیقت نداره،من همینجا رسما اعلام میکنم که دیگه در این سایت چیزی نمینویسم!. چیزی که من بالا نوشتم ۱۰۰٪ حقیقته بعضی کاربران بالا منفی زدند چون احساساتی و کم عقل و کم مطالعه هستند و فکر میکنند منظور من حمایت از رژیم ایران هست که واقعا کمدی ترین تصور ممکنه!
  9
  20
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
  ۳۰
  Vj1919 - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  گشتى گشتى اینو پیدا کردى گذاشتى اینجا، میخواى ١٠٠٠ تا کلیپ نشونت بدم که پلیس با معترضها چى کار میکنه، شما از یه جا خط میگیرى عزیز
  14
  10
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
  ۳۷
  رقص پرواز - پراگ، چک
  با درود بر همه دوستان، خوبان و یاران قدیمی، بعد از مدتها قلم ما روان شد به سمت شما عزیزان. امیدوارم روزگار همگی خوش و در سلامتی کامل باشید. دلتنگ همگی بودم، سالها نوشتن، بودن و گفتگو با دوستان عزیزی در این سایت خاطره ای خوش را در ذهن من جای گذاشت. درود ویژه میفرستم خدمت سبکبال خوش مشرب، بلوچ اسلو همراه همیشگی، هانی با محبت، امیر غیرلو عزیز، تفکر نازنین، شیرزن مهربان و بسیاری عزیزان دیگر که اگر بخواهم نام ببرم لیست بلند بالایی خواهد شد. ارادت ویژه خدمت ادمین محترم سایت دارم. امیدوارم در این روزهای پر التهاب و پرنوسان که نوید بخش فردایی بهتر است در کنار همه‌ی شما خوبان، در خاک وطن جشن پیروزی بگیریم! با احترام و مهر/ پرواز
  15
  20
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا::]. دوست محترم، گمان نمیکنم که خوانندگان شما را حامی حکومت آخوندی فرض کرده باشند. شاید دیگران هم مثل من از کامنت شما که دو نکته برعکس هم را حقیقت معرفی کردید، تعجب کرده باشند. مگر در آنجا سرود ملی پخش میشد که پلیس به عنوان اعتراض زانو بزند؟ و در جمله بعدی میفرماییید که این کار پلیس نوعی همدردی و اعتراض به اوضاع است. همدردی با چه کسی؟ اعتراض به کدام وضع؟!
  14
  8
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::رقص پرواز - پراگ، چک::]. از زیارت مجدد شما بینهایت شادمان شدم. امید است که با حضور مداوم در این صفحات ما را با اخلاق و توانایی های نوشتاری و منطق محکم و استوارتان مورد محبت قرار دهید.‌ این حقیر هم زیر سایه سرکار به قلقلک دادن اهالی مشغول خواهم بود!
  13
  11
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  از تروریستهای سپاه و ادمکشهای وحش الشعبی و مزدورهای ینب و فاطی یاد گرفتن و دارند تقلید میکنند، اونها هم بعضی اوقات جلوی مردم زانو میزدند خصوصا تک تیراندازها که گلوله دقیق به سر یا گردن بچه مدرسه ایها یا پیادروها برخورد کنه یا حتی پشت بامها یا روی بلندیها دمر میخوابیدند، هر چند این آمزش عملی این نوع خوابیدن را قبلا بدون اسلحه بعنوان جزعی اموزشهای عقیدی در کلاس درس خارهج استاتیدی همچون استاد طوسی و استاد وسیهای دیگر گذراندن، به این خاطر این طریق برخورد در مقابل مردم بیشتر به مجاجشون خوش میاد چون احساس غلمان بودن بهشون دست میده.
  3
  5
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
  ۵۰
  احتراز - دورف، آلمان
  پلیس در همه جای دنیا یکی از فاسد‌ترین و منفور‌ترین ارگانها هستند. چون از موقعیت شون سو استفاده میکنند. وقتی که یکیشون اشتباه میکنه و به ما فوقش شکایت میکنی اگر حق هم داشته باشی بازم از همکارش جانب داری می‌کنه.
  1
  6
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۷
  ۳۷
  رقص پرواز - پراگ، چک
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. درود سبکبال عزیز، سپاس از لطف شما، خوشحالم همچنان اینجا فعال هستید و اوضاع روبراه، در واقع به دلیل انعکاس و بُرد بالای صدا، مدتی است کوچ کردم به توییتر، هر از گاهی سر خواهم زد، اما شما سنگر اینجا را حفظ کنید. شاد باشی و پیروز!
  11
  8
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  انجام اینکار هر چند بصورت ظاهر بمعنای ان است که انسان در انکشور دارای احترام میباشد . زانو زدن پلیس کشور امریکا با حملات وحشیانه پلیس در ایران که فقط با دستور رهبر که عمال و عمله و نکره ان با چوب و چماق و چاقو و ابراز قتاله دیگر که بجان زن و مرد و کودک و پیر مرد رهگذر میافتند بسیار تفاوت دارد . درود بمردم و جکومت زنده و متمدن امریکا . هزاران درود
  7
  4
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا::]. عزیز جان، هنگام پخش سرور ملی نحوه ایستادن عرف خاص خودش رو داره: ایستاده، گردن برافراشته، بعضی ها هم دست راست رو روی قلب میگذارن. در یک کلام حالت خبردار. اون موقع زانو زدن یعنی من خارج از عرف عمل میکنم و اعتراض دارم. ولی وقتی پلیس جلوی مردم زانو میزنه اعتراض به وضع موجود نیست. بلکه فرستادن پیام تسلیم و سر فرود اوردن هست. نکته دوم که پلیس میخواد به مردم بفهمونه اینه که درسته که یک مامور از ٦٠٠ هزار مامور پلیس اینکار زشت رو انجام داده، ولی ما هم اگر زانو بزنیم و وضع رو به همین منوال ول کنیم، چیزی غیر از غارت و چپاول در شهر روی نمیده. به حساب دیگه اینکه ما هستیم که امنیت شما رو تامین میکنیم. اتفاقا در خیلی از همین ٧٥ شهر پلیس کوتاه اومده که همین نکته رو ثابت کنه.
  4
  4
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۵
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::رقص پرواز - پراگ، چک::]. بسیار روان و زیبا ما هم خوشحال میشیم میبینمتون اینجا
  5
  7
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۷
  ۳۷
  رقص پرواز - پراگ، چک
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. سپاس و درود حمید جان، باعث افتخار و خرسندی من هست، بودن در کنار عزیزی چون شما. پاینده باشید و لبریز از مهر!
  6
  4
  جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۸
  نظر شما چیست؟