عکس بدون شرح : تصویر جمله روی درب دفتر مدیرکل بازداشتی ورزش و جوانان استان فارس

هفت صبح: در حالی که تصور می‌شد روند رسیدگی به پرونده مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس زودتر از این‌ها به پایان برسد هنوز این اتفاق نیفتاده و به دلیل عدم اتمام تحقیقات اولیه، حیدرعلی کامیاب هنوز موفق نشده تا با قرار وثیقه بتواند خود را از بازداشت برهاند. به همین دلیل او هنوز در بازداشت به سر می‌برد و البته همانطور که در تصویر پیداست دفتر او نیز که دو روز پیش پلمپ شده بود هنوز در همان شرایط به سر می‌برد. علت دستگیری او هنوز هم اعلام نشده ولی شایعه شده که به دلیل اتهامات و تخلفات مالی دستگیر شده است! جمله روی در دفتر او این است: «درستکاری شعار مومن است.»
+30
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  لطفا تو یو توب بزنید،، شعری از فروغ با صدای خودش،،تا جواب تمام سوالات خود را در مورد آخوند و آدمها ی مذهبی‌ که تظاهر شده من ال ایمان حتی سال ۴۴ .
  2
  28
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۱
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  بله ولی فقط در حد شعار . عمل بی عمل
  0
  15
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
  ۲۸
  agha_ehsan - تهران، ایران
  خودش اعتراف کرده که درستکاری براش فقط یک شعاره
  0
  19
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  وزارت ورزش ایران از بیماری فراوانی در رنج است و بطوریکه مشخص است مسئولان این وزارتخانه تازه تاسیس یافته برای زسیدن به نان و ابی همه گونه رفتار ها ی غیر قانونی را مرتکب میشوند از جمله دیروز در خبر ها خواندم مسئول مربوط به شطرنج در استان گیلان را را بدلیل بی حجابی دخترش از کار برکنار کردند.من نمیدانم بی حجابی دختر چه ارتباطی بمسئولیت پدر دارد. ایا شما توقع دارید با چنین تفکرات عصر حجری جوانان ما بتوانند در رشته ورزش صاحب مدالی در عر صه بین المللی گردند. حجاب برای اینها خیلی مهم است یک باشگاه یا هتلی در خیابان اریامهر سابق تهران را هم با نام حجاب دیده ام. البته نام ان ظاهرا حجاب است. اما در خلوت باید دید این حجاب چه معنایی دارد . حجاب واقعا مسخره است
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
  نظر شما چیست؟