اپل روی صفحه تلفن های به سرقت رفته به دزدان پیام داد: موبایل ها را برگردانید

العربیه :شرکت اپل به معترضان آمریکایی که در روزهای گذشته با حمله به فروشگاه‌های این شرکت، تعدادی از محصولات این شرکت از جمله ده‌ها دستگاه تلفن آیفون را به سرقت بردند، پیام داده که این دستگاه‌ها را بازگرداندند وگرنه تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

به گزارش وبگاه آمریکایی reddit روی صفحه تلفن‌های مسروقه پیامی ظاهر شد که از افراد می‌خواست این تلفن‌ها بازگردانند.

اپل در پیامی که روی صفحه این تلفن‌ها ظاهر شد، نوشت: «از شما درخواست می‌شود این دستگاه را به فروشگاه بازگردانید. این دستگاه از کار انداخته شده و از سوی نهادهای ذی‌ربط ردیابی می‌شود.»

در تظاهرات گسترده‌ای که پس از کشته شدن یک شهروند سیاهپوست به نام جورج فلوید به دست یک پلیس سفیدپوست در برخی شهرهای آمریکا در جریان است، تعدادی از معترضان با حمله به فروشگاه‌های مختلف از جمله فروشگاه‌های اپل محصولات موجود در آنها را به سرقت بردند.
+53
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  این سیاه ها هم که همیشه دنبال یه همچین فرصتی هستند که حمله کنند و مغازه ها را غارت کنند وگرنه دلشون بحال جرج فلوید نسوخته. همه اینها بهانه است. یه جورایی مثل بسیجی های جمهوری اسلامی می مانند که بعد از هر اعتراضی علیه جمهوری فسق و فجور غارت و تخریب میکنند تا ریش تراش بدزدند و گناهشو بندازند گردن تظاهر کننده های آزادیخواه. جناب سروان روح الله دکل دزد شرمت باد (همینجوری).
  18
  74
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷
  ۴۱
  sahandogli - لندن، انگلستان
  آن مرد به خاطر کار خلاف دستگیر شد و نژادپرستی به تعبیر بهتر اعمال خشونت بر علیه وحشی های سیاه برای حفظ جامعه اگر انتفاق نیافتد این سیاههای وحشی انسانها را در خیابانها زنده زنده می خوردند . آنقدر کثیف و وحشی هستند که هز چقدر خشونت بر علیه شان اعمال شود باز هم کمتر است
  28
  30
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۹
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. میشه بیشتر توضیح بدین؟ خب روسها و لهستانیها و عربها و دیگر ملیتهای دیگر هم خلاف سنگین و خونین میکنند. ولی شما بیشتر روی رنگ سیاه زوم کردین. من تا حالا انگلیس نبودم ببینم سیاها دقیقا چه میکنند؟ نوع خلافشون فرق میکنه؟ ممنون
  6
  11
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. شما با این طرز فکر در لندن زندگی میکنی؟ سیاه ها همه وحشی هستند؟ بین همه سلسله ها هم فقط قاجار به ایران خدمت کرد؟ حالون یاخچیدی؟ اگر خواستید بنویسید تا بگم براتون دعا بنویسند!
  9
  11
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴
  ۴۳
  golden remix - استکهلم، سوئد
  تو هم کارخانه ات را برگردان. امریکا
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۷
  نظر شما چیست؟