بازیکن سابق فوتبال در جریان تظاهرات اعتراضی آمریکا به ضرب گلوله کشته شد

عصر ایران: "کریس بیتی" فوتبالیست سابق تیم فوتبال آمریکایی "ایندیانا" شنبه شب در جریان تظاهرات اعتراضی به قتل "جورج فلوید" در شهر ایندیاناپولیس آمریکا به ضرب گلوله کشته شده است.
 
وب سایت شبکه "سی‌ان‌ان‌ترک" به نقل از شاهدان عینی نوشته است او به ضرب چند گلوله که از سوی نیروهای پلیس شلیک شد، کشته شده است.
 
کریس بیتی 38 ساله از سال 2000 تا 2004 در پست مهاجم تیم فوتبال "ایندیانا" بازی کرده است.
 
"کریس بیتی"بازیکن سابق تیم فوتبال "ایندیانا" آمریکا/عکس:شبکه های اجتماعی
 
باشگاه فوتبال ایندیانا بدون اشاره به نحوه مرگ، در حساب توییتری خود بابت مرگ او تسلیت گفته است.
+38
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  این نوع خبر چاپ کردن یکطرفه به قاضی رفتن هست. باید مشخص شود قبلش چه کرده است تا پلیس مجبور به تیراندازی شده است و بعد عقب متهم گشت
  37
  52
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
  ۴۲
  Samad-agha - استکهلم ، سوئد
  حتما داشته فروشگاه خالی میکرده که زدنش وگرنه اگه اعتراضش مثل ادم بود الان زنده بود
  38
  43
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  حالا نوبتی هم که باشد نوبت بهار غربی را در امریکا می بینیم.
  35
  42
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  این هم از چرندیات و دروغ های مطبوعات دولتی آخوند ها. عصر ایران روش نشد که اضافه کنه طرف قبل از کشته شدن داشته شعار میداده: حزب فقط حزب الله، رهبر فقط روح الله!
  18
  34
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. شما دوتا که خیلی تابلو توی هر خبری که یه خورده راجع به امریکا بد باشه میپرید وسط طوق بندگی خودتون رو به رخ میکشید!! باباجان بخاطر یه لقمه نون نوکر هستی باش. دیگه نیا داد و هوار کن خودت رو تابلو کن! یواشکی پوله رو بگیر بخور خوشی کن واسه خودت یه دور روز عمر بگذره بره!! ...انصاف از هر چیزی توی این دنیا بالاتر هست اینکه هروقت آخوند بد کرد بگی هروقت ترامپ بد کرد بگی از چیزی هم نترسی ملاحظه هم نکنی !!! منتها در بین ایرانی جماعت آدم آزاده از قدیم نبوده چون سیستم استبدادی بوده همه نوکر شاه بودند! عادت شده!! دیگه ببخشید نمیتونم بگم " اگر نوکر هستی لا اقل آزاده باش" چون یه جمله متناقضی هست نوکری و آزادگی هیچ بهم نمیخونه!!
  25
  13
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
  ۴۱
  sahandogli - لندن، انگلستان
  دم آن پلیس گرم. اینها وجشی هستند اگر خشونت به خرج ندهی انسانها را در خیابانها زنده زنده می خورند
  26
  13
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. آقای مطالعه، ما اگر نوکر آمریکا بودیم که باید چاپلوسی آخوند ها را میکردیم. امروز، بعد از چهل و یک سال دیگر بر کسی پوشیده نیست که انقلاب شما و به قدرت رسیدن آخوند و افول سلطنت بجز با پشتیبانی غرب و ائتلافش با شرق میسر نبود. کاسه را لیسیدید و به ته دیگ که رسیدید دیگران را متهم میکنید؟ شما ضمن مطالعه شبانه روزی، پشتیبانی از بنی صدر را اینجا مطرح کن تا به خیال خودت و دشمنان ایران مردم بین او و شاهزاده سبک سنگین کنند که کدام یک برای ایران بهتر است. ما هم شما را با سنگ پای قزوین در دو کفه ترازو میگذاریم تا ببینیم کدامتان برنده هستید.
  5
  3
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. من میگم عدالت رو رعایت بکن هرچی اتفاق میافته منصفانه بگو بعد من میشم طرفدار آخوندا؟ من بهت میگم کارای آخوندا رو بگو مال ترامپ رو هم بگو!! در ضمن دکتر بنی صدر هیچ مشکلی با شاهزاده نداره و مثل زاهدی نیست که نون این خانواده رو بخوره دخترشون رو باهاش حال کنه بعد بزنه زیرش
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  [::Samad-agha - استکهلم ، سوئد::]. من نمیدونم اونهایی که به نظر تو مثبت دادند یک جو عقل نداشتند؟ این یارو که کشته شده توسط پلیس فوتبالیست مشهوری بوده در آمریکا و کسی که فوتبالیست حرفه ای باشه درآمدش چند میلیون دلار در ساله!! اونوقت یک همچین کسی راه بیافته بره تو خیابون و مغازه ها رو غارت کنه! درضمن (هایل هیتلر)
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
  نظر شما چیست؟