رئیس سازمان بازرسی کل کشور : مأموران تخریب آلونک آسیه پناهی فاقد دستور قضایی تخریب بودند

رادیو فردا :حسن درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفته است ماموران شهرداری که آلونک آسیه پناهی را تخریب کردند، «فاقد دستور قضایی تخریب بودند» و «برای اینکه مقاومت متوفی را بشکنند تا مانع تخریب آلونک نشود، از اسپری فلفل غیرمجاز استفاده کرده‌اند».

به گزارش ایسنا، او تایید کرده که ساخت‌وساز آلونک در زمین غیرمجاز بوده ولی گفته برخورد ماموران شهرداری «غیرقابل قبول» است.

آسیه پناهی که همراه دختر و نوه خود در زاغه‌ای در کرمانشاه زندگی می‌کرد حین ممانعت از اقدام ماموران شهرداری در تخریب آن جان باخت.

پیش از این مقام‌های قضایی کرمانشاه از بازداشت رئیس و قائم مقام اجرائیات شهرداری کرمانشاه در ارتباط با مرگ آسیه پناهی خبر داده بودند.

ویدیویی که در شبکه‌های اجتماعی از مقاومت آسیه پناهی برابر مأموران شهرداری کرمانشاه منتشر شده، نشان می‌دهد که او خود را در بیل لودر انداخته است.

با این حال هنوز جزئیات مرگ او مشخص نیست. برخی گزارش‌ها از احتمال ضرب و شتم او می‌دهند، اما شهرداری کرمانشاه این امر را تکذیب کرده است.
+13
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  بیشرفها یه مال مردم خور کفتار صفت که اسم مسلمانی را یدک میکشید خدا کنه هر چه زودتر اون امام زمانتون ظهور کنه وریشه فاسد شمارو از جاش بکنه تا یک دنیا از شرتان خلاص شوند.
  0
  5
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵
  نظر شما چیست؟