«ترامپ ,همسر و فرزندش به پناهگاه کاخ سفید منتقل شدند»

ایسنا: روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد، جمعه گذشته که صد‌ها معترض به مرگ جورج فلوید مقابل کاخ سفید تجمع کرده بودند و با سرویس مخفی درگیر شده بودند، سرویس مخفی دونالد ترامپ و خانواده‌اش را به پناهگاه زیرزمینی کاخ سفید منتقل کردند.
 
به گزارش ایسنا، از این پناهگاه برای حفاظت در مقابل حملات تروریستی احتمالی استفاده می‌شود. براساس این گزارش، ترامپ و خانواده‌اش از این اتفاق ترسیدند، با این حال مشخص نیست چه اتفاقی موجب شد تا سرویس مخفی دست به این اقدام بزند.
 
چند دقیقه بعد از انتشار این مطلب خبری، ترامپ در پیامی توییتری نوشت: «اخبار جعلی!»
 
سخنگوی کاخ سفید یکشنبه به دیلی میل گفت: کاخ سفید درباره پروتکل‌ها و تصمیمات امنیتی اظهارنظر نمی‌کند.
 
در مواقع اضطراری، سرویس مخفی آمریکا باید فورا رئیس‌جمهوری را به پناهگاه زیرزمینی که به عنوان مرکز عملیات‌های اضطراری ریاست جمهوری در کاخ سفید شناخته می‌شود، منتقل کنند. در جریان اعتراضات جمعه گذشته، بیش از ۶۰ افسر سرویس مخفی زخمی شدند.
 
این پناهگاه زیر زمینی جایی است که دیک چنی، معاون رئیس‌جمهوری وقت آمریکا در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ زمانی که تروریست‌ها چهار هواپیما را ربودند، به آنجا پناه برد. جورج بوش که آن زمان رئیس‌جمهوری آمریکا بود، در واشنگتن حضور نداشت.
 
براساس گزارش نیویورک تایمز، ترامپ، خانواده‌اش و مشاورانش با حضور صد‌ها معترض که به سمت سرویس مخفی و افسران پلیس حرکت می‌کردند و اندکی با کاخ سفید فاصله داشتند، به حالت هشدار درآمده بودند. طبق این گزارش، ترامپ یا اطرافیان او اصلا با خطری مواجه نبودند.
 
شبکه خبری سی‌ان‌ان امروز (دوشنبه) به نقل از یک مقام کاخ سفید و یک مقام امنیتی گزارش داد، رئیس‌جمهوری آمریکا و همراهانش کمتر از یک ساعت در پناهگاه زیرزمینی کاخ سفید حضور داشتند.
+35
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۰
  خداوند - آسمان، ایران
  اینقدر منم منم میکرد ، طفلکی آخرش مثل موش فرار کرد خزید تو سوراخ !
  56
  44
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  می توانست مثل اخوندها دستور بدهد که همه را به مسسل ببندند ولی طریقه ی عاقلانه را اتخاذ کرد تا خونی ریخته نشود
  18
  26
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
  ۶۱
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  [::خداوند - آسمان، ایران::]. رهبر چلاغ ات که سه ماه است در فاضلاب پنهان شده
  6
  22
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۰
  ۴۹
  بادبادک - زوریخ، سوییس
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. نه ترامپ نه هیچ کس دیگه نمیتونه همچین دستوری بده که مردم رو ببندن به مسلسل!! این چیزا مال کشور‌های دیکتاتور زده ایی مثل ایران هست. جایی‌ که قانون اساسی‌ و دمکراسی حکم فرماس مردم از دولت جواب میخوان. آمریکا با ایران فرق داره دوست من. تعجبم محل زندگی‌ شما امریکاس ولی‌ فکر می‌کنین الان ترامپ میتونه مثل خامنه یی دستور به رگبار بستن ملت رو بده! اونم ملتی که خودشون از دولت مسلح تر هستند. امیدوارم روزی برسه ما ملت ایران دست از دیکتاتور پرستی‌ برداریم.
  1
  13
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. باور کن اگه میتونست میکرد . قبل از اینکه کامنت بزاری تحقیق کن ببین اینجا رییس جمهور چقدر قدرت داره. اینجا ایران نیست
  0
  10
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵
  ۴۹
  بادبادک - زوریخ، سوییس
  [::ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا::]. فرمایش شما ۱۰۰% درست هست. این دوستمون ظاهراً اگاهیه کامل از قانون در آمریکا ندران. امیدوارم فقط ایشون بخاطر انتقاد کوچیکی که ازشون شده نیان به ما بد و بیراه بگن. من شخصا خیلی‌ مودبانه ازشون انتقاد کردم
  0
  2
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۲
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  این ترامپ مادرزاد احمق است.بجای دلجوئی از خانواده مقتول و تغیر اختیارات پلیس و منع حمل اسلحه در جامعه,برای معترضان شاخه شونه کشید و آنها را از سگهای هار کاخ سفید ترساند,بعد دید مسئله واقعا جدیست,خزید تو سوراخ
  1
  6
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۲
  نظر شما چیست؟