حمله یک راننده با کامیون خود به جمعیت تظاهرکننده در شهر مینیاپولیس - ویدیو


فرارو:  یک راننده با کامیون خود به میان جمعیت تظاهرکننده در شهر مینیاپولیس رفت و عده‌ای را زخمی کرد.
 
به گزارش فرارو، این افراد در اعتراض به قتل جرج فلوید به دست پلیس آمریکا جمع شده بودند که کامیونی به داخل جمعیت وارد شد.
 
معترضان راننده را از کامیون بیرون کشیده و شروع به ضرب و شتم او کردند تا اینکه پلیس او را از دست معترضان خارج کرد و دستگیر نمود. هنوز معلوم نیست این فرد چرا خودروی خود را به میان جمعیت برده است.
 
راننده کامیون به دلیل مجروحیت ناشی از ضرب و شتم مردم در بیمارستان بستری شده است.
 
جورج فلوید مردی سیاهپوست و غیرمسلح بود که روز دوشنبه گذشته در شهر مینیاپولیس در میان هجوم نیروهای پلیس به قتل رسید. از آن روز تاکنون شهرهای آمریکا صحنه اعتراض به خشونت پلیس شده است. تنها در نیویورک و در شب یکشنبه، ۳۵۰ نفر بازداشت شده و ۳۰ افسر پلیس نیز مجروح شدند.
+61
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مشغول کارش هست و یک عده وحشی و غارتگر راه را بر او بسته اند. این تعبیر من هست
  123
  92
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  درود بر مردم معترض امریکا , اگر مردم بدین سان بر علیه استبداد و خود شیفتگی بعضی از پلیسها مغرض و عقده ای اعتراض نکنن انگاه هر پلیس برای خودش حاکمی بی در و پیکر خواهد شد که هر جنایتی را خواستند با روز روشن انجام خواهند داد.
  33
  81
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
  ۳۲
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان

  ما که ندیدیم به کسی بزنه
  40
  62
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  حیوان بیشرف تو که میبینی یه عده انسان به هم دلیلی اونجا هستند وقتی با کامیون بری روشون همه نمیتونن فرار کنند یه تعدادشون زیر چرخ له میشند
  33
  63
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  توله بسیجی‌ .همین چند روز پیش. توی این سایت. یک فیلم کوتاه گذشتند. که دو تا پلیس. با خوشونت بی‌ نزیر. یک کارگر را کتک می‌‌زدند. فریاد می‌‌زد. با با بیکار. بیچاره هستم . نزنید. حالا شما.امیدوارم صدا و سیما شما.اگر از انتشار قتل یک سیاپوست در آمریکا فارغ شد. یک کمی‌ هم از این فیلم بگذرد. به ه هرحال. این کارگر بیچاره. به قول امام امت پدوفیل شما. کوخ نشین است. و امام قول داد. یک موی کوخ نشین را با ۱۰۰۰ تا کاخ نشین عوض نکند. یا من تفسیر اشتباه از اسلام دارم. این کتک نبود. نوازش کوخ نشین ؟
  32
  54
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
  ۵۳
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  بدبخت خواب بوده! اگر قصد حمله داشت وسط جمعیت توقف نمیکرد!
  24
  36
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  صحنه اول فیلم مردم را عمدا زیر گرفته.
  16
  32
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  [::shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان::]. چرا عزیزم زد. فیلم رو از سمت چپ گرفتند، زیاد مشخص نیست. از سمت راست زیرشون گرفت.
  29
  9
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
  ۶۱
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا

  دیروز تلویزیون زنده پخش میکرد یک خودرو پلیس از قصد به جمعیت زد البته نه جوری که کسی کشته بشه ولی وحشیانه بود،دقیقا یاد تکنیکهای یگان ویژه ایران افتادم (ایجاد رعب و وحشت).و با گروهی از سفیدهای برتری طلب که مخالف تظاهرا هستن شیشه ماشینها و مغازه خا رو‌میشمستن تا تقصیر تظاهر کننده ها بیفته (باز هم تکنیک نیرو انتظامی ایران) البته همه تظاهر کننده ها هم بیگناه نیستن اوباش و دزد فرصت طلب هم بینشون هست ،عزیزان همه جای دنیا خر و تندرو داریم همه طرفه،آمریکا اصلا محیط یکدستی نداره،هم افراد خوب داره هم افراد تندرو محافظه کار و هم ارازل اوباش دزد که از این تظاهرات برای غارت استفاده میکنند.البته گروههای تندرو نژاد پرست هم الان دست به کار شدند و از اونطرف گروههای تندرو چپی ضد فاشیستی هم هست که مخالف ترامپ و نژادپرستی هستند و از خشونت هم ابایی ندارند و کلی گروه و جریان مابین اینها هم داریم. شما نمیتونید محیط اینجا رو مثل ایران فقط مثبت یا منفی ببینید.
  3
  35
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. توله به بچه سگ اطلاق میشود. لابد توی محله نزدیک میدان محمدیه که بزرگ شدی زیاد بهت گفته شده برات بکار بردنش عادی شده. اگر میخواهی مثل انسان بحث انجام بدهی مثل انسان با احترام به انسان دیگر حرف بزن . اگر توهین به دیگری میکنی فقط ثابت میکنی از چه نوع باصطلاح خانواده ای بیرون پرت شدی!
  12
  27
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] آقای محترم: مگه مجبورید نوشته های بی کیفیت و بی سرو ته بنویسید, و در نهایت هم بگویید تعبیرِ من اینه؟ آخه این شد حرف؟ آقا گیریم تعبیر و نظر شما ۱۰۰٪ درست. اینها همه وحشی و غارتگرن! باید این آدما رو زیر گرفت یا زخمی کرد؟ باور بفرمایید که وقتش رسیده که توی این سن وسال یک کمی سنجیده تر و منطقی تر بنویسید.
  7
  39
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  یک عده میزان سنجششون اینه که یا امریکا بد و ایران خوب و یا بر عکس ایران بد و امریکا خوبه. یک عده درگیر ترامپ خوب و بقیه بد و یا بر عکس. چشمشون و عقلشون را متاسفانه درگیر کردندو برای من فرقی با اون بچه حزب اله ای ندارند که دنیا را فقط سیاه و سفید میبینند و قدرت انالیز هر اتفاقی را جداگانه برای خودش در این ماجرای پیچیده ندارند.
  2
  28
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. هانی‌ جان، زیاد به دل نگیر. اینجا کسی که کسی رو نمیشناسه، هر دم بیلی هر کسی یه چیزی مینویسه. شما هم به بزرگی خودتون ببخشید. یا علی.
  17
  8
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
  ۴۱
  sahandogli - لندن، انگلستان
  آن مرد یک مواد فروش بود و زندگی هزاران جوان و خانواده را خراب کرد . این رفتار ناشی از ذات واقعی سیاه هاست . اگر خشونت بر علیه انها اعمال نشود مردن را در خیابانها زنده زنده می خوردند. واقعا وجشی های به تمام معنا هستند. خشونت و نژادپرستی بر علیه سیاها بیشتر از گذشته خواهد شد و این خشونت بیش از دولت و پلیس به داخل مردم هم منقل خواهد شد و درگیرهای بسیاری را در شهرها بین سیاه و سفید خواهیم بود . احتمال برنده شدن ترامپ بیشتر از گذشته شد و همه سفید به خاطر این وحشی گریها سیاها پشت سر ترامپ خواهند بود
  24
  5
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  دلیل عمل این راننده کاملا روشن است,او یک نژادپرست سه آتشه و در عین حالا بسیار احمق
  3
  18
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸
  ۶۴
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  چند بار این کلیپ را دیدم سرعت کامیون در ابتدا مقدارى زیاد بود و اگر قصد زیر کردن داشت مى توانست به راحتى به منتهى الیه سمت چپ برود و کلى را له و لورده کند . ظاهر قصد ترسانیدن جمعیت را داشته است.
  11
  5
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. البته عزیزم. اکثریت شما چنان به خودتان مطمئنید که فکر میکنید مو لای درز عقایدتان نمیرود ولی من همه چیز را با اهتمال اشتباه نگاه می کنم. اولا فیلم ناقص هست. دوما به احتمال غریب به یقین طرف شوفر هست و کامیون مال خودش نیست. سوم این نوع کامیون های بزرگ نمیتوانند از کوچه های فرعی بگذرند. چهارما تا جائی که من در فیلم می بینم فقط قصد عبور داشته و برعکس اوباش راه را بر او بسته اند پنجم بیش از نیمی از سیاهان امریکا خلافکار و اکثرا هم ریسیست هستند. این ریسیسم را بارها تجربه کرده ام. خیلی بیشتر از یک سفید پوست ریسیست هستند. در حقیقت عده ی بسیار کمی سفید پوست امریکائی ریسیست هستند و گر نه اوبامای سیاه را انتخاب نمی کردند پنجما ریشه ی این شلوغی ها چپول های امریکائی هستند که بدنبال پول مفتی هستند که لیاقتش را ندارند و محرکشان هم بیلیونرهای دموکرات هستند که علاوه بر ثروت قدرت می خواهند . هفتما پلیس ها تحت فرمان شهردار هستند و ترامپ نمیتواند و حق ندارد که دستور بدهد هشتما من احساساتی و جو زده نمیشوم نهم هم شهردار و هم رئیس پلیس و هم اکثر پلیس ها در این شهر دموکرات هستند
  6
  11
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  اگر شما مایل هستید با بسیجی‌ لاس خشگه بزنید. تصمیم خودتان است. ما مجبور نیستیم. همه جا دنیا تظاهرات است. ولی‌ هیچ جای دنیا با تانک نمی‌‌روند. روی بچه ۱۲ ساله. ... شما تشریف ببرید. سخن منطق با بسیجی‌ ها. یهودی‌ها هم شاید می‌‌رفتند پیش هیتلر و می‌‌گفتند. بیا لطفا با هم سخن بگیم. به خدا این راه اخر که شما در نبرد من توضیح دادید. تفسیر خوبی نیست. حالا درک می‌‌کنم . آخوندا چرا کول سواری از شما. همین چیزها را سال ۵۷ گفتید. اخر نادان. مگر میشود. با یک دولت فاشیستی مذهبی سخن گفت؟ بعضی‌ چیزها اینجا می‌‌گفتی‌. امید داشتیم. تو زرد در امدی.
  9
  7
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. شما از به نژاد پرستان دو تا سور زدید. برو اول یک کم اطلاعات جمع بکن و ببین که چه پرتقالیها و انگلیسها و بلژیک و هلندی ها و سردسته انها امریکاییها چه برسر سیاهپوستان در چند قرن گذشته اورده اند و بعد بیایید و امنت کاملا نژادپرستانه بگذارید. شرم دارم که همزبان شما هستم
  5
  13
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::] ببین رفیق { حالا دعوامون نکنی چرا گفتم رفیق } منظورم همون دوسته. ای چه خوب میشد این سایت, یک محدودیت ها و جریمه هایی برای آدمای چرک نویس و چرت نویس به اِجرا میزاشت. { تو رو نمیدونم, ولی من باید کُلی جریمه میدادم} تا این سایت رو از این بی کیفیتی نجات میداد. توی این چند سالی اینقدر نوشته پوچ اینجا ندیدم. اَنگاری مجبوریم فقط یه چیزی بگیم. دیگه کیفیت, یادگیری, اخلاق مداری ,و غیره اَصلن معیار نیست. ناسلامتی ما میخاییم یه چیزی یاد بگیریم و بحث بکنیم. همش حرفای بیربط, و فحاشی, دری وری. امیدوارم خُدایت تورو از ما نگیره🤪
  1
  10
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۱
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] بنده با تمام ۹ بند شما موافق. ولی در یک کلام حرفم اینه! هیچ کسی { راننده ای} حق و اجازه زیر گرفتن و مجروح کردن و ترساندن آدما رو نداره. حالا اینا چه اوباش باشن ,چه دیوونه باشن, چه سیاهپوست, چه سفیدپوست و غیره.
  2
  12
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. فحاشی یک عامل بازدارنده ترقی مردم ایران بوده. تو هم اگر آن مسیر را ادامه میدهی باید بگویم ره به جایی نمیبری. این نوع بی اخلاقی نسبت به هیچکس پسندیده و قابل قبول نیست من تعجب میکنم ادمین این سایت چرا این بی اخلاقیها را منتشر میکند! این برای خودش هم بد هست. توی همان جنگ جهانی دوم چند بار دیدی استالین یا چرچیل یا ترومن یا روزولت بیایند فحش ناموسی به هیتلر بدهند؟ خوب دلیلش چه بود؟ بخاطر اینکه فرهنگ دارند خودشان را خراب نمیکنند. ایرانی به این سطح فرهنگ نرسیده فورا تا زور بهش میاید خواهر و مادر همدیگر را مورد عنایت قرار میدهند مخصوصا از پشت کیبورد که نشانه هیچ قدرتی نیست فقط نشانه ضعف شخصیت و زبونی است!بعبارت دیگر کسی که به خانواده کس دیگر فحش میدهد خودش و خانواده خودش خراب و فاسد هستند نه آن طرف مقابل!! زور او هم نه تنها زیاد نیست بلکه خیلی هم کم زور هست!! جامعه فاسد که افراد بدبخت و تهی مغزش فکر میکنند هرچه فحش رکیکتر بدهند قدرت آنها بیشتر است!!!
  4
  12
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. برات متاسفم . ای کاش حد اقل یکم از قانون رانندگی حداقل سرت میشد.
  2
  12
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۱
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. نمی‌ دانی. اگر می‌‌دانستی. چرچیل چه فحش‌ها به هیتلر می‌‌داد؟ لطیف ترین. خوک بود.یا رزولت به استالین."گرجی خوک زاده" از شما فحاش تر در این سایت کسی‌ است؟ فحاشی فقط کلمه نیست.طرز تفکر هم است .از کدام گویم ؟ قانون اساسی‌ ایران یک کپی از فرانسه است؟ زن ستیزی شما؟ باید با سربازان خلخالی محترمانه سخن گفت؟ اگر لیست دهم.تمام روز کم است
  5
  3
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۶
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. عزیز جانم این راننده ی بخت برگشته چگونه خودش را به خیل تظاهر کنندگان زده که یک قطره خون از دماغ ان ها نیامده است؟ رانندگان انتحاری را بیاد دارید که به جمعیت میزدند و بالای 20 نفر کشته میشدند؟ راه خودش را می رفته. راه را بر او بسته اند . او هم توقف کرده و هرگز به کسی نزده است و بعد اوباش به قصد مرگ او را کتک زده اند. بدون احساسات فیلم را دوباره ببین تا متوجه عرایضم بشوی
  8
  5
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا::]. چرا به صحرای کربلا میزنی؟ تنفر از ترامپ که باعث نمیشود چشمم را روی حقیقت ببندم و از هر موضوع کوچکی وسیله بسازم تا سوزنی به او بزنم. برو به پاسخ به جناب هانی رجوع کن.
  8
  5
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. بیا آقاجان تحویل بگیر ! این بالا به ما میگه توله سگ آمدیم میگیم به مردمان فحش نده بجای اینکه شرمنده بشه معذرت بخواد که به دیگری گفته سگ میاد طلبکار میشه که فحاشی فقط کلمه نیست!! میگه تو فحاشی فکری کردی!! بفرما!!! تحویل بگیر رفیق!!
  4
  5
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. عمو جان شجاعت داشته باش بگو من یه لقمه نون امریکا رو میخورم سعی میکنم بحرانهاش رو کمتر جلوه بدم ولی بحرانهای ایران رو بیشتر جلوه بدم!! خدائیش نوکر شجاع هم بعض نوکر ترسو هست!!
  6
  6
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  حقه بازی را در فیلم متوجه شدید!؟ نه به خدا چون جو زده میشوید و دقیق نیستید. هر کس این ویدئو را ساخته حد اقل سرعت کامیون را ده برابر کرده است. از پراکنده شدن مردم توجه کنید . حتی قسمتی از ویدئو را برعکس کرده است. اگر با ان سرعت به مردم میزد که حداقل 50 نفر کشته میشدند. آخر اگر می خواست به مردم بزند چرا ایستاد؟ چرا با همان سرعت فرار نکرد؟ چه خوب که شما که با نگرش احساساتی قاضی نشدید. دقیق شوید و من به پوزش شما احتیاج ندارم. ولی اینقدر برای ابیاری افکار خودتان سطحی نگر نباشید
  2
  5
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. بجای ترهات برای خالی کردن عقده هایت فقط یک صفت خوب از محمد بگو و من برای تمام عمر خاموش میشوم
  4
  4
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. موضوع رو عوض نکن . ابتدا واقعیت رو قبول کن بعدش چشم دو تا صفت خوب از محمد برات میگم!
  5
  1
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. موضوع اصلی برای ملت ایران، اسلام و اخوند و جنایات انان هست و گر نه مردم فلسطین و شاخ افریقا و برزیل و امریکا و ویتنام موضوعات درج هشتم هم نیستند و کوچکترین ارتباطی به ملت من ندارند
  2
  3
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۱
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اگر چشمان علیلت رو باز کنی نگاهی به تیتر این بالا بندازی شاید بتونی ببینی موضوع این صفحه تظاهرات ضد نژادپرستی امریکا و سپس اعتراض من به اینکه تو چرا نوکر صفتی میکنی و باید انصاف داشته باشی خوب و بد همه کس را بطور تساوی بگویی!!!
  1
  2
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
  نظر شما چیست؟