غارتگران در یک چشم بهم زدن فروشگاه نایکی در شیکاگو را خالی کردند


غارت فروشگاهی دیگر
+59
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بفرما این هم مبارزین ضد راسیست. و چپی و راست که در اینجا زوزه میکشند و همه یک دفعه ضد راسیست شده. این کجا شباهت به گفته مارتین لوتر کینگ دارد؟همه این‌ها به جنهم. کسانی‌ از در اینجا از حق سیاپوست‌ها دفاع می‌‌کنند. که شب با نام حضرت پدوفیل نماز میخوانند.
  19
  52
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۳
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  با این ناآرامی ها ترامپ به احتمال قوی رییس جمهور آینده امریکا ست. سیاه پوستان که چه مسئله جورج فلوید نمی بود هم به ترامپ رای نمیدن ولی سفیدپوستان که سه چهارم جمعیت آمریکاست، خواهان نظم و امنیت هست.
  14
  53
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۶
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  حق به حق دار میرسه.
  31
  14
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۸
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  حق کمپانی نایک هستش تا دیگه‌ به حمایت از یه سری اوباش و‌خلافکار شعار کمپانیش را تغییر نده و‌ ازشون حمایت نکنه.
  20
  49
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  صد در صد کار پلیس دموکرات در قتل یک نفر سیاه غلط هست ولی مارتین لوتر کینگ که غارتگر نبود. این ها اوباش امریکائی و معمولا تابع حزب دموکرات هستند که دنبال مفتخوری میگردند و در بینشان سفیدها هم موج میزنند. و گر نه اعتراض چه ربطی به دزدی و این کارهای زشت دارد؟ در امریکا هم پلیس تابع شهردار هست و نه حکومت مرکزی و ترامپ! اکثر غارت ها در شهرهائی به ریاست شهرداران دموکرات روی داده است. همان سیاه هم در شهری با شهردار و رئیس پلیس و فرماندار دموکرات کشته شد
  14
  43
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  دموکرتهای هزار پدر بهتر از این نمیشن.
  19
  43
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  دموکراتها پشتشون به انگلیس بنده.
  22
  20
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  انصاف را هم در نظر داشته باشید. اگر من و شما هم بدفعات تبعیض را حس بکنیم و دستمان کوتاه باشد و حقمان خورده شود، شاید دست به غارت و دزدی هم بزنیم. طرز فکر بعضی از آمریکایی های سفید که فکر میکنند نژاد برتر هستند باید عوض شود.
  29
  22
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. بر منکرش لعنت. ولی‌ این را هم باید گفت. آمریکا سخترین قوانین ضد راسیست را دارد. در هر اداره دولتی .فقط و فقط یک قسمت کنترل است. که فقط مواظب هستند. که این قانون‌ها رعایت شود.شما که آمریکا هستید. تشریف ببرید. " tuba city " یک منطقه به بزرگی‌ ایران. شما یک هتل.رستوران. شرکت. مغازه. اداره .پیدا نمی‌‌کنید.که در دست سرخ پوستا نباشد. یک سفید پوست. اجازه ندراد. در این منطقه.سرمایه گذاری کند. در اینکه قوانین ضد راسیست آمریکا تا کنون نتیجه %۱۰۰ ندارند را باید. تحقیق کرد. و دارمان. ولی‌ به یک باره گفت. همه در آمریکا راسیست هستند. این را قبول ندارم. و همشیه هم باید گفت- اگر شیخ علی‌ آمریکا را به راسیست محکوم می‌‌کند. باید گفت. گاله را ببند.روس‌ها از نظر تعداد راسیسترین هستند ولی‌ کسی‌ از آن سخن نمی گوید.دلایل آن را هم خودتان می‌‌دانید. به خصوص از طرف هم وطن خود.
  7
  30
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. ببین اوستا زمانی میتونی این حرف رو بزنی که ثابت کنی اینها همه تظاهر کنندگان هستند! هرجای دنیا تظاهرات میشه یه درصد کمی سو استفاده چی منتظر هستند به نان و نوایی برسند.
  23
  8
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  این شورش و غارت عمومی هم تقصیر مسئولین حکومت ایران است. این غارتگران هم همه جان برکفان ولائی نظام هستند(!)
  22
  11
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. غنیمت جنگی دزدی بحساب نمی‌آید. حقیقتش منم خیلی نایک دوست دارم، مخصوصا نایک تایت درای فیت.
  30
  4
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  اونایی که در کشورهای خارج بخصوص آمریکا نشیتن و طرفداری جمهوری اسلامی رو میکنن گور کثیفشونو گم کنن بیان ایران زرررر بزنن. آشغال کله های مفت خور مزدور. درود بر ترامپ کبیر که کابوس آخوندها و پاسدارها و سرورانشون چین و روسیه هست.
  13
  25
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
  ۴۱
  sahandogli - لندن، انگلستان
  این همانی است که هستند. این اتفاق در سال 2011 در لندن هم اتفاق افتاد . سیاها مثل حیوانات وحشی و زمبی ها همه چیز را غارت می کردند
  2
  8
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. با درود و تایید فرمایشات شما باید این را هم اضافه بکنم که با وجود قوانین سخت و مقررات در مورد تبعیض، متاسفانه هنوز گروهی از جماعت سفید آمریکایی که این احساسات نژادی را نسل به نسل به هم منتقل کرده اند در اینجا و آنجا و در فرصت های بدست آمده از خود نشان میدهند. شاید همین برتری طلبی بعضی سفید ها باعث میشود که اقلیت های شهروند این مملکت هم گاهی مشابه همین نژاد پرستی و یا طغیان هایی که امروز مشاهده میکنیم را از خود بروز دهند. زمانی که من تین ایجری در دوران پهلوی بودم، بهترین دوستانم را بین همسایه های دیوار به دیوارمان که یهودی، مسیحی و زرتشتی بودند پیدا کرده بودم. حتی یک همسایه ما خانواده ای مهاجر از جنوب کشور بودند که اعضای آن پوستی به تیرگی اهالی آفریقا داشتند اما هیچ تفاوتی را بین خود حس نمیکردیم. فقط تماشای فیلم های هالیوود بود که ما را با تبعیض نژادی آشنا کرده بود و با تعجب تماشا میکردیم و نمیفهمیدیم که چرا چنین رفتاری بین رنگهای مختلف هست.
  4
  5
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  اگه به.....رو بدی همین میشه که الان اتفاق افتاده همانطور که پدران ما به آخوندها رو دادند و وضعیت مملکت اینیه که الان هست و مشاهده میکنید. فقط غارت و چپاول.
  4
  6
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۲
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان
  اوایل افتضاح اسلامی در ایران هم عین حکایت بود، باندهای دزد و عارتگر با همکاری توده ایها و بیهویتهای رجوی پرست وشتر مرغهایی به اسم چریک فدایی بانک و مغازه و سینما را اتش میزدند که به اصطلاح بگن شاه دزده!
  1
  5
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  شهرام شب پره یک آهنگی داشت که می گفت خانم معلم من که شاگرد اول کلاسم چرا آخر کلاس پیش تنبلها نشستم ؟ این حکایت آمریکاست آمریکا تو کشورهای صنعتی بالاترین آمار فقیر و بی خانمان را دارد که اکثرشون هم این سیاهان بیچاره هستند البته خودشون هم مقصرند تو همین انتخابات دموکراتها سیاهان به جو بایدن رای دادند نه به برنی سندرز که می خواست پایه حقوق کارگرها را بالا ببره و بیمه رایگان بده چون تو آمریکا مردم بی سواد هستند و آنها را از سوسیالیسم می ترسانند و می گویند ما میشیم ونزوئلا بخاطرهمین بایدن هم بیاد باز وضع سیاهان تغییری نمی کنه چون در سرمایه داری جایی برای فقرا نیست
  3
  1
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۴
  نظر شما چیست؟