اردشیر زاهدی خطاب به رضا پهلوی : پدرت روزی پشت فانتوم می نشست و توی الدنگ روی دسته بالانس می زنی

سایت الف می نویسد: این جمله مشهور فیلسوف-جامعه شناس آلمانی کارل مارکس را درباره استادش «هگل» همه شنیده اند که می گفت :‌ من می خواهم هگل را روی پایش برگردانم چون او با سرش راه می رود !

حالا حکایت شاهزاده رضا پهلوی است که طی روزهای گذشته ویدیویی از او منتشر شده که در آن او تلاش می کند سرش را روی یک صندلی بگذارد و روی دست هایش بالانس بزند. ویدویی که حتی صدای اردشیر زاهدی معتمد قدیمی پدرش را هم درآورد !
زاهدی با احمقانه خواندن این قبیل کارهای رضا پهلوی نوشت: «ته مانده آبروی پدرت را هم لجن مال کردی با این دلقک بازی‌ها. پدرت روزی پشت فانتوم می نشست و توی الدنگ روی دسته بالانس می زنی ! »

این ویدیو - بر خلاف تصور رضا پهلوی- با واکنش های عموما تمسخر آمیز در فضای مجازی مواجه شده است.

شاید رضا پهلوی فکر می کرده باید توان بدنی اش را برای مبارزه با جمهوری اسلامی به نمایش بگذارد! شاید هم بعد از انتقادها از نزدیکی، بلکه تکیه اش به سعودی ها پیش خودش فکر کرده که به این طریق نشان بدهد روی دست و سر و پای خودش ایستاده! شاید هم فقط نوعی خوشمزگی در فضای مجازی بوده است . در هر حال بعد از این واکنش های عموما منفی طبیعتا تا به حال باید فهمیده باشد که انتظار از او این است که اول بتواند روی پای خودش بایستد و راه برود نه  روی سر یا دستهایش
+78
رأی دهید
-290

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  و توی کثافت هم مشغول جا بجا کردن خانمهای هالیودی بودی,خائن
  58
  371
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۷
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  شربت حق نشناسی و بی شرفی را تا ته سرکشیدی
  53
  363
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۸
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران

  اردشیر که خودش وضعیتش معلوم الحال هست و اصلا شخصیتی نیست که بخای راجع بهش حرف بزنی . شاهزاده هم یه ادم و غیر عادی هم نیست چرا باید ورزش کردنش برای دیگران مشکل ساز باشه . البته همه فیلم پرواز با جت جنگی شاهزاده رو هم دیدن
  47
  338
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۳
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  خب راس میگه. مرتیکه الدنگ. شاه خدابیامرز فانتوم مپروند. تا حالا دیدی مثلا اردوغان یا بچش بیاد خر دم بر هوا بازی کنه؟ یا دیدی نخست وزیر ژاپن بیاد خر بازی کنه؟ ابرو هرچی ادمه برد
  272
  61
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۳
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  نمی‌ دانم این یوگا این آقا چه حسابی‌ است. که آتش به جان این همه آدم انداخته؟توی گوگل بزنید. یوگا. ۱۰ میلیون نتیجه می‌‌دهد. یک حرفا می‌‌زنند. که روی سر تیر آهن سبز می‌‌شود. از زبان کسانی‌ .که رساله امام امت را کتاب مقدس می‌‌داند.آها بالانس زده. دماغش را ببین. آها بالانس زده. دخترش توی اینستگرام است. اه این چی‌ چی‌ است. مردم از خنده.اخر زبون بسته تو. ۴۰ سال مرده هستی‌. حرف زدن.که نشان زنده بودن نیست.حالا هم این ژنرال ما. بعد از ۹۰ سال .تازه یادش آماده .یوگا اسلامی دوست دارد. دوست دارد. دولا شود. حالا قاری از کجا پیدا کنیم.در بلاد فرنگ؟ . تا این را یوگا اسلامی تدریس دهد؟ اگر آبرو با اریختن یک فیلم اینجوری ریخته شود. همان بهتر که ریخته شود. آبرو چنین ریخته می‌‌شود. که جنرالی مثل تو . بعد از ۹۰ سال هوس. هم خوابی‌ با آخوند کرده. خرفت با این چیز‌ها اموالت را پس نمی‌‌دهند. چقدر چپی‌‌ها دوباره زبان در آورده؟ کم آخوندا بعد از سال ۵۷ یوگا اسلامی به شما تدریس دادند.؟ سیر نشدید؟
  41
  227
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۵
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  نشون می ده که اردشیر با رضا پهلوی خصومت شخصی داره. تازه نشستن پشت فانتوم خیلی ساده تر از بالانس زدن هستش.
  32
  213
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این ادم بیسواد و دو زاری که بعلت دامادی شاه بالا امد و دزدید و خودش را ساخت را کسی به بازی نمیگیرد و چون شخصیت نازلی دارد به نالش افتاده هست. این بابا انقدر دزدیده که برای چاپ یک صفحه مطلبش ان هم بصورت رپرتاژ آگهی حدود 250 هزار تومان به نیویورک تایمز پول داد. البته چون خودش و پدرش امللاک وسیععی ددر ایران دارند اخوندها دنبه ای را به او پس داده اند و دارد دم تکان میدهد.
  23
  195
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹
  ۵۴
  هانی سیاه - استکهلم، سوئد

  درود بر هم میهن عزیز. عزیزان از بزرگان معذرت میخواهم که این حقیقت را اینجا بیان می‌کنم.این از افکار کودکانه خودم بود.وقتی من بچه بودم شش یا هفت سالم بود فکر میکردم بزرگان باد معده از آنها خارج نمی‌شود زمانی که بزرگ شدم فهمیدم این یک چیزه طبعی است.ولی متاسفانه بعضی‌ها هنوز بزرگ نشدن که بدانند آدم‌های بزرگ و شاهزاده ها هم تمرین یا یوگا هم می‌کنند.
  22
  150
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۹
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. وای غش کردم از خنده مخصوصا اونجا که زدی توی خال (که جنرالی مثل تو . بعد از ۹۰ سال هوس. هم خوابی‌ با آخوند کرده. خرفت با این چیز‌ها اموالت را پس نمی‌‌دهند.)
  22
  155
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  یعنی واقعا کسی پیدا نمیشه سیفونو بکشه این زاهدی بره پایین! شک ندارم در همین سن ....
  25
  153
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. زرتشت جون شوخى شوخى هر چى از دهنت در اومد بار رضا پهلوى کردیا ، یکى یک دور کل تیکه هایى که بهش انداخته بودن رو مرور و یاداورى کردى ، دمت گرم مخصوصن اونجاش که گفتى (( دوست دارد. دولا شود. حالا قاری از کجا پیدا کنیم.در بلاد فرنگ ))
  101
  23
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::stockholm - استکهلم، سوئد::]. تشکر از لطف شما.خبر‌های خواندیم. که ثابت.بسیجی‌ خر است.بدون یک کلمه فکر کردن.همه با هم طرفدار یک پدر قاتل. بله خوب کاری کرد. پدفیلی خوب نیست.ولی‌ یک لحظه فکر نمی‌‌کنند.چرا گیر دادن یک ۷۰ ساله به یک ۶ ساله پدفیلی نیست. ولی‌. ۳۰ ساله و ۱۴ ساله پدوفیل هست. یا همه با هم ضد راسیست .نمی‌ گم در آمریکا خوب است".ولی‌ شما راسیست تر. از یاران امام کسی‌ دیده.؟یکی‌ که اینجا دیگر تک خال زد.اسلام خودش خوب است. تفسیرش بد است. نق قول هم از دورانت می‌‌آورد.انگار . جلال ال احمد.شریهتی. سروش. بازرگان کم بودند.این هم اضافه شد. حالا این. پرفسور نباید باشی‌. طرف ملک و املاک دارد. تمام این چیزها را هم.مسعود بهنود به این‌ها یاد داده. همان کسی‌ که گفت. افتخار من.که اولین کسی‌ بودم نام امام امت را در روزنامه اودرم. این خرفت فکر می‌‌کند. اگر ....آقا ..... همه اموالش را پس می‌‌دهند.کرنا هم نمی‌‌گیرد.چپی‌ها هم. همه با هم.دیدی .دیدی.این هم گفت پسر شاه بد است. قبل از ۵۷ کم لیسیدند.نمی‌ دانم. شاید این‌ها هم املاک دارند.از فرخ نگهدار می‌‌دانم. کلی‌ آپارتمان خریده.
  11
  36
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. این نتیجه این است. که زیاد پای منبر می‌‌نشینی. .....دوباره بخوان. به چه کسی‌ انداختم. عوضی‌ درک کردی. در علم روانشناسی‌ می‌‌گویند. " Projektion ". یعنی‌ یه کسی‌ یک چیزی می‌‌بیند. مال کسی‌ دیگر. ولی‌ خودش را می‌‌بیند. ممکن شما هم این مشگل را داشته باشید. این دولا نشد. این بالانس زد. اون دولا شدن که من گفتم. یوگا اسلامی بود. نمی‌‌دونی فرق دولا با بالانس چیست ؟ بالانس یعنی‌. کله ملق. یعنی‌ وقتی روی سر ایستاده. موضع آسان نیست. برای عملیات دیگر. دولا شدن چیز دیگری است. کاری که این ژنرال کرد.توصیه من به شما.پیش روانشناس. ممکن است.Projektion داشته بشید. شنیدید. "اوه این که من هستم"حتما هم نباید مولا قاری باشد. ممکن مولا علی‌ اولین سوسیالیس جهان. استالین. ماهو. مادرو. چاوز. حتا مامان چاوز هم می‌‌تواند قاری باشد.
  14
  56
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. تو اگه قدرت درک کامنت های آقای زرتشت رو داشتی که میلیونر نمیشدی.
  11
  45
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  میگویند ادم های قد بلند احمق هستند واقعا اینجاست. ا یا تا کنون کسی حرف زدن یا نطق کردن این لمپن بیسواد که از وابستگی با خاندان پهلوی به نوایی رسیده دیده یا شنیده است. مرتیکه لند هور احمق بیسواد .اصلا تو چه میدانی که هدف شاهزاده از اینکار چه یوده. کمی صبر کن دلیل اینکار را تو و احمق هایی مثل تو خواهند فهمید
  8
  63
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷
  ۵۲
  مهدی52 - روتردام، هلند

  من فکر میکنم که اگر کینه ورزی اردشیر زاهدی که حساب جدا گانه ای دارد,که برمیگردد بنا به شنیده ها در رابطه ایشان با سفارت ج . ا در سالهای اخیر!!! بر خلافه بعضی از دوستان من فکر میکنم که این نمونه ای خوبی از داشتن یک رابطه صمیمانه بین ایشان (شاهزاده رضا پهلوی) و مردم و یا بخش از مردم است که به راحتی میتوانند با هم و بدونه نقابه اندرونی و بیرونی در ارتباط باشند ,
  8
  46
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
  ۵۰
  اقا رضا - کلن، آلمان

  پادشاه وخاندان پادشاهی موظف به رعایت کردن یک سلسله مراتب و قوانین هستند.و لزوم رعایت این قوانین اجباریست به دلیل سمبولیک بودن این جایگاه.کسی مخالف زندگی شخصی اینها نیست ولی در عموم باید رعایت رفتار خودشون رو بکنن وزندگی شخصی شونو از دیده عموم دور نگه دارند که سو استفاده نشه . اگر ملکه انگلیس با شورت لب استخر پشتک میزد ایا به چشم ملکه بهش نگاه میکردی.اگر ایشون الان پادشاه نیست ولی سمبل پادشاهی رو داره و شاید در اینده در کشورمون حالا پادشاه نه ولی به صورتی فرمانده باشه.دختر های ایشون هم پستها و عکسهای بی ربط زیاد در شبکه ها میزارن که باید از این کار پرهیز کنن در غیر اینصورت مورد انتقاد و حمله قرار میگیرن.
  42
  17
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان

  اخه این دلقک توقع شاه شدن داره.دم اردشیر خان گرم که پته این مهره های سوخته را رو میکنه.
  84
  24
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  مردیکه الدنگ تو هستی که ابرو نگذاشتی با اون وصلتت با خواهر شاه وطن پرست و خودتو خر و خار و منفور وپست فطرتی خودتو نشان دادی با اون طرفداری از اخوندها که یه تیکه زمین بندازن جلوت تا مثل سگ واق واق کنی بیشرف بی ابرو یه بالانس زدن که بی ابرویی نمیشه مردیکه مزخرف تو برو با سعید طوسی هم خواب شو تا درسهای قرانی را شب تا صبح یادت بده
  14
  58
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  [::امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان::].... رهبر پدوفیل قاتل و دزد دینت بود.به ایران با عنقلاب چ..... گند زدید از پشت کوهها سفر به المان که خوابش را هم نمیدیدی. اگر قوانین سایت اجازه میداد جوابی می گرفتی.که.....
  12
  49
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. با این تفاوت که پدرجان خاطرشان بود من یکبار نوشته بودم که اسفناج روی سرم سبز شد،ولی اینجا از لفظ تیرآهن استفاده نمودند.
  36
  8
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  اردشل قارچ گرفته اشغال. با این سمپاشی ها به امید باز گرفتن املاکت از دست ملایان نباش . اگر روزی به ایران دعوتت کنند ابتدا ..رییسی. بعد املاک
  8
  43
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان::]. نه، قراره امیرعلی آیت الله بشه و عکسش رو تو ماه ببینیم، ولی اول باید مراحل آیت الله شدن را طی کنه، از جمله ...
  10
  38
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
  ۴۰
  Afshin51 - کلن، آلمان

  لعنت بر هر چی خائن و نمک نشناسه !چطور فانتوم نشستن شاه فقید را یادته اما پرواز با فانتوم رضا پهلوی و گذراندن سختترین دوره های خلبانی از تام کت تا اف ۱۶ توسط شاهزاده رضا پهلوی را فراموش کردی ؟! ضمناً انجام یک حرکت ورزشی که در این سن توسط شاهزاده انجام شد بنظر تمام افراد بی غرض تحسین برانگیز و دوستداشتنی است و بس .‌لطفاً از گذاشتن اخبار و تیترهای پر از شبهه و غرض ورزانه جلوگیری کنید .
  15
  64
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
  ۴۶
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل

  سفیرچاپلوس ، چقدر ازپول دولت ایران به جیب زدی که علاوه برمنزل لوکس در سوئیس، مالک رستوران Nevodi در ونیز و آزمایشگاه در کانادا هستی! توضیح می فرمایید که اگر تو از بیت المال چنین ثروتی بهم نزدی پس از کجا آوردی ؟ شمایی که حتی ۱ روز بعد از چهل سال فرار وزندگی در خارج کار نکردید با کدام پول زندگی کردی؟ پدرجان حداقل جانماز آب نکش . مردم را احمق فرض نکن . تو در پی جلب رضایت رژیم فعلی هستی . بس کن عمو فقط در زمان حضورت درآمریکا شخصا تقاضای ارسال ۵۰ تخته فرش ابریشم و زعفران جهت تقسیم میان مقامات آمریکایی را دادی لابد یادتان نرفته که هیچ رسیدی هم دراموال سفارت بابت تحویل وجود نداشته. بماند که چقدر ازاموال گرانقیمت اهدایی در داخل سفارت هم نصیب خودتان شد ودرمنزل به در ودیوارآویزان کردی....مصداق کامل نان به نرخ روز خور
  10
  56
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران

  شایدیوگا مال هندوهاست،بجای هندو بهتر بود که ایرانی رو تبلیغ می کرد
  36
  10
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. قدرت درک کامنت !!!! Millionaire !!!! چه رابطه اى با هم دارن iq
  31
  9
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. وقتی درک نمیکنی چه فایده که توضیح بدم.
  10
  28
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  لیاقت مردم آدهای دروغگو و بیشرف هستند که افه بیایند یا شور حسینی به مردم بدهند. این مردم طاقت دیدن یک انسان ساده و روابط ساده و سالم خانوادگی خصوصا با زن و دخترشان را ندارند. یکی باید باشه مثل خمینی که وقتی با قیافه اسکلش گفت در بازگشت به ایران هیچ احساسی نداره مردم بگویند عجب آدم وارسته ای هست. خلاصه لیاقتتون فریب خوردنه
  9
  34
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
  ۱۰۳
  vikingoslo - اسلو ، نروژ

  این پیر مرد مغز آهکی کلهم مرخص هستند
  7
  35
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان

  [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. اولا من به کسی بی ادبی نکردم و مانند جناب گستاخ نیستم اینجا هر فردی میتونه مطلب بده. دوما اگرکسی از این دلقک خوشش نیاد میشه فرده رژیمه ایران. تو بورو پیلزن یک ابجوی پیلزن اورل کول بزن شاید مخت باز بشه.واقا کاش قیافت رو میدیدم.
  30
  9
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  تا چند سال پیش کفش شاه را هم واکس میزد حالا چون اخوند یه قول و قراری بهش داده داره پاچه خواری میکنه. وطن فروش و آدم فروشایی مثل تو باعث سقوط شاه شدند
  3
  34
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۱
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان

  [::آزاذه - تهران، ایران::]. آزاده جون به نکات جالبى اشاره کردى عزیزم همونطور که فرمودید این ملت طاقت دیدن رضا پهلوى و خانوادشو ندارند ، البته انسان ساده با روابط خانوادگى ساده ما ندیدیم والله تا جایى که من یادمه رضا پهلوى خودش تو تلویزیون إعلام کرد بعد از اینهمه سال و اینهمه ریخت و پاش سلطنتى هنوز ١٤٠ میلیون دلاراز پول نقدى که پدرش از ایران خارج کرده بود تو جیب ساعتیش داره
  29
  7
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۵
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  در فارسی می‌‌گویند .در یوزگی. در اینکه سروان‌ها ،مسافر‌ها در اینجا زوزه می‌‌کشند. حیران نیستم. اگر نکنند..سمیه گونی برنج به این‌ها نمی‌‌دهند. ولی‌ جالب انقلابی‌های قبل از سال ۵۷. این‌ها ۳۷ سال بر ضد همین ژنرال‌ها جنگیدند. گفتن جاسوس امپریالیست. خاهن به وطن. مزدور. یک عده می‌‌رفتند پیش یاسر عرفات.یک عده پیش جرج هبش.یاد می‌‌گرفتند. چگونه همین ژنرال‌ها مزدور و جاسوس امپریالیست را ترور کنند. حالا که آخوند‌ها سواری گرفتند،. و با پس گردنی فراری دادند. آمده در بلاد فرنگ. .از خوشحالی‌ غش. که یک ژنرال.که کرم مغزش را خورده.یک جاسوس آمریکا و نوکر اسراهیل.یک مزدور . گیر می‌‌دهد. به یک جوان .که با ۱۶ سالگی ایران را درک کرد. بعد این مسافر به ما می‌‌گوید.ماکیاویلیست.به قول شاملو خودتان. دنیأی غریبی است. به چه روزی افتاده.که وجود خود را در گفتار این جاسوس.مزدور نوکر امپریالیست می‌‌بینید.
  6
  22
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۴
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. داری از پسر و نوه پادشاه حرف میزنی. انتظار نداری که لخت پاپتی باشه! برو خانه های دزدان جمهوری اسلامی را خارج از کشور نگاه کن که تنها کاری که برای مردم کردند فقط دزدی دسته جمعی فامیلی بوده و این ۱۴۰ میلیون دلار یک دهمش هم نمیشه
  5
  15
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. به این می‌‌گویند .یاسین به گوش خر خواندن. گفتم در کامنت قبلی‌، همه انقلابی بودند. دشمن سر سخت امپریالیست. چه کتبا‌ها که نوشتند. چه شعر‌ها که سرودند. ولی‌ امروز دلشان به گفته. یک ژنرال مفنگی خوش است. که قبل از ۵۷. جاسوس آمریکا و دشمن خلق بود. می‌‌گویند. آزادی بیان.شیزفرنی که می‌‌گویند همین است.
  5
  15
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  روح دکتر محسن پزشکپور رهبر حزب پان ایرانیست شاد که در جریان استیضاح دولت مبنی بر واگذاری بحرین استان چهاردهم ایران در نطق کوبنده خود خطاب باین فرد وطن فروش اظهار داشت تاریخ خیانت شما را فراموش نمیکند.این باصطلاح وزیر امور خارجه وقت همانند موش در ردیف صندلی جلو مجلس نشسته بود و فقط با چشم غره میخواست بفهماند من یک نوکر خارجی هستم. لطفا بمذاکرات مجلس شورایملی مراجعه نمایید
  3
  16
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  بکوری چشم مخالفان رضا پهلوی . او امام زمان ماست . او خواهد آمد وبه مردم ایران سروسامان میدهد و ایران و ایرانی را سربلند میکند . ان شاءالله
  6
  17
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  بحرین توی مجلس شورای ملی ایران نماینده داشت اما توی ائتلاف عربی هم نماینده داشت ، اون موقع شیخ قواسیم با ال سعود ائتلاف داشتن و بحرین انجا هم نمایندگی داشت،
  4
  3
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. پزشکپور مرد بزرگی بود البته چیزی که به این آقا و خواهرش که اونهم نماینده مجلس بود گفت یادآوری خدمات پدرشون بود و اینها هم بخاطر پدرشون گریه شون گرفت. ویدئوش توی یوتیوب هست! در ضمن در قضیه بحرین و استیضاح هویدا خیلی خیانت کرد.
  11
  3
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اذر میانه. ایران . من این مطالب را بر اساس داده های ذهنی خود کامنت کردم و کل مطالب در خاطرم نیست. ولی ان مطالبی که سرکار گفتید عین واقعیت است و در یو تیوپ هم مسلما هست. اما انچیزی که نیست در گیری های فیزیکی ایادی این لمپن شناخته شده با اعضائ پان ایرانیست ها بود. این فرد یک نوکر اجیر شده قدرت های بزرگ در ایران بود و من خاطر ندارم برای یکبار این در جایی سخنرانی کرده باشد یا حرفی زده باشد . چون فرهنگ سخنوری این مثل یک لات چاله میدان است
  1
  10
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. حق با شماست
  3
  3
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۴
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  وقتی کسی را بخواهند بزور رهبر کنند همین میشه دیگه آقا این آدم ما این حرفها نیست من قول می دهم حتی اگر جمهوری اسلامی سقوط هم کنه این آقا به ایران بازنخواهد گشت چرا برگرده ؟ کسی که از 16 سالگی در کشور دیگری بزرگ شده آنجا وطنش محسوب میشه دخترانش هم به زور فارسی حرف می زنند حالا هم دوست داره ورزش کنه دمش هم گرم ولی رهبر باید از داخل جامعه ظهور کنه کسی که طعم فقر و سختی را کشیده باشه به زندان رفته باشه فعالیت سیاسی کرده باشه کنار این مردم و سختی های آنها بزرگ شده باشه یک میلیونر هیچگاه در هیچ جای دنیا رهبری ر ا نمی تواند بر عهده بگیره
  6
  5
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  در زمان شاه دکتری را در قم میشناختم که پزشک عمومی بود ، بعد از گرفتن تخصص اطفال مشتری ها بجای بیشتر شدن کمتر شدند ، پشت سرش گفتند که سوادش کم شده در حد کودکان است ، به ناچار تابلوی قبلی پزشک عمومی را گذاشت ولی اینبار پیشوند سید را پشت اسمش گذاشت و مشتری ها باز بیشتر شدند ،در واقع خودش را با شعور و ذهنیت جامعه تطبیق داد . شاهزاده رضا پهلوی کا ر بدی نکرده ، اگه مثلا رییس جمهور سابق اوباما تمرین یوگا کنه حتی به تلویزیون و برنامه اوپرا دعوت و تشویق میشه ، مشکل اینجاست که جامعه ایران مثل همان داستان اون دکتر قمی درک درستی از این رفتار ندارند ، مشکل شاهزاده رضا هم در اینجاست که این ملت را خوب نشناخته مگه اینگونه کلیپ ها را نمیگذاشت .
  2
  10
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه::]. من شاهزاده رضا پهلوی را شخصا دوست دارم و بهش احترام زیادی دارم ، قشنگ صحبت میکنه ، اطلاعات سیاسی خوبی هم داره و اگه قرار باشه که در مثلا ایران، پادشاهی نوع مشروطه باشه ، یعنی شاهی که سلطنت کنه ولی سیاسی نباشه مثل مدل سوعد ، باز اشکالی نیست ، و من قبولش خواهم کرد . اما مشکل رضا پهلوی در اینجاست که متاسفانه سیاستمدار نیست ولی میخواهد رهبر سیاسی بشه و از طرفی تشخیص مناسبی از دشمنان ایرانزمین ندارد ، از فدرالیسم در ایران دفاع میکنه ، گویی ایران المان است ، قافل ازاینکه فدرالیسم در ایران پیش زمینه تجزیه قومی است ،
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۱
  نظر شما چیست؟