فوربس کایلی جنر را از فهرست میلیاردرها حذف کرد

فوربس در سال ۲۰۱۹، کایلی جنر را "میلیاردر خودساخته" نامیدبی بی سی :مجله فوربس، کایلی جنر، کارآفرین، ستاره شوهای واقع نما ( Reality Show) و جوان ترین عضو خانواده کارداشیان را از فهرست میلیاردرهای امسال خود حذف کرده است.

فوربس خانواده کایلی را متهم کرده که ارزش تجارت لوازم آرایشی او را بیش از حد نشان داده‌اند تا جوان ترین عضو این خانواده را ثروتمندتر از آن که باشد، جلوه دهند.

اما کایلی جنر در توییتی این موضوع را به عنوان "اظهارات نادرست و فرضیه‌های ثابت نشده" رد کرده است.

او همچنین گفته : "من هرگز خواستار عنوانی نبوده و یا سعی نکردم دروغ بگویم. من می‌توانم در حال حاضر فهرستی از صد چیز مهم تر از این که چقدر پول دارم را بگویم."

به این ترتیب عنوانی که فوربس به خانم جنر در سال ۲۰۱۹ داد و او را "میلیاردر خودساخته" نامید، دیگر وجود ندارد.

اعطای عنوان "میلیادر خودساخته" به کایلی باعث جار و جنجال‌هایی در همان زمان شد.

منتقدان این عنوان را به تمسخر گرفته و به تربیت او به عنوان ستاره تلویزیونی شوی واقعیت نمای خانواده کارداشیان اشاره کردند.

فوربس که به دلیل رتبه بندی میلیاردرهایش معروف است، وضعیت خانم جنر را براساس موفقیت شرکت آرایشی و بهداشتی او ارزیابی کرد. او این شرکت را که شامل تولید محصولات آرایشی و پوستی کایلی است، در سال ۲۰۱۵ ایجاد کرد.

کایلی جنر سال گذشته اعلام کرد که ۵۱ درصد سهام شرکتش را ۶۰۰ میلیون دلار به کمپانی آرایشی کوتی فروخته است.

فوربس گفته که حسابدار خانواده کارداشیان اظهارنامه مالیاتی را در اختیار آن‌ها قرار داده که نشان می‌دهد این شرکت در سال ۲۰۱۶، بیش از ۳۰۰ میلیون دلار فروش داشته و در سال بعد هم ادعا شده که میزان فروش ۳۳۰ میلیون دلار بوده است.

حال آن که به گفته فوربس براساس اطلاعاتی که توسط کوتی منتشر شده، کمپانی کایلی جنر به طور قابل توجهی کوچکتر و کم سودتر از آن است که به نظر می رسد و به رغم تلاش های خانواده، سودی که کایلی از تجارت خود بدست آورده، نمی توانسته او را وارد فهرست میلیاردرها بکند.

براساس آن چه که کمپانی کوتی در مورد وضعیت تجاری‌اش به سرمایه‌گذاران ارائه داده، این شرکت در سال ۲۰۱۸ تنها ۱۲۵ میلیون دلار فروش داشته است.

فوربس گفته: "اگر محصولات آرایشی کایلی در سال ۲۰۱۸، ۱۲۵ میلیون دلار فروش داشته، چگونه توانسته در سال ۲۰۱۶، ۳۰۷ میلیون دلار ( براساس اظهارنامه مالیاتی شرکت) و یا ۳۳۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ فروش داشته باشد؟"

با وجود آن که فوربس کایلی جنر را از فهرست میلیاردرها حذف کرده، این مسئله تاثیر زیادی بر او ندارد.

فوربس گفته که از فروش تجارتش ۳۴۰ میلیون دلار به دست آورده و در حال حاضر ارزش دارایی های او "کمی کمتر از ۹۰۰ میلیون دلار است".

نویسندگان فوربس پیش از این هم میلیاردرهای دیگری را متهم کرده بودند که دارایی هایشان را بیشتر از آن چه که هست، نشان می‌دهند، از جمله دونالد ترامپ، رئیس جمهور و ویلبر راس، وزیر بازرگانی آمریکا.
+2
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.