به نظر میرسه این آقا عجله داره و نمازش رو روی دور تُند گذاشته

+109
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  نماز قبل از اسلام با نام دوها. حضرت پدوفیل تنها تغییری که داد. نماز صبح را .زمان آن را عوض کرد. و گفت. قبل از طلوع خورشید.۵ بار هم نبود. ۲ بار بود.سر را هم در سه سال اول هجرت به سمت اورشلیم می‌‌گرداند و می‌‌گفت من یک یهودی هستم. یعنی‌ حضرت در سه سال اول هجرت اصلا سخن از اسلام نکرد. بلکه آشکار می‌‌گفت. دین من دین یهود است. قسط توهین به دین یهود نیست. هدف. آشکار کردن دروغ‌های آخوند‌ها است. باور ندرید، گذر به مراکش . و مساجد قدیمی‌ را نگاه کند. دو قبله دارند. یکی‌ به سمت اورشلیم .یکی‌ به سمت مکه که،بعد‌ها درست شد.اسلام اصلا دین نیست. یک قرار داد بین ۳ قبیله عرب و ۸ قبیله یهودی.بود. زمانی‌ که حضرت پدوفیل هنوز قدرت نداشت. این ۸ قبلیه جاده کاروان‌ها از ایران گرفته تا چین و اروپا در دست داشتند. باج گیری. خمس و زکات از همین زمان است. تقسیم اموال غارتی.قوانین امروز نماز هم اصل ربطی‌ به زمان حضرت ندارد. زمانی‌ که اختلاف در بین تقسیم اموال دزدی.۳ سال بعد حضرت. در سوره البقره از اورشلیم .مکه کرد. قانون کفش در آوردن. اصلا وجود ندشت. حضرت همشیه می‌‌گفت. با کفش نماز بخوانید.
  10
  34
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. آنطور که ویل دورانت میگوید در دنیای ماقبل مدرن ازدواج دختران در سنین پائین در همه جا مرسوم بوده است و مثالهایی میاورد که حتی تا قرن بیستم این موضوع ادامه پیدا کرده مثلا در چین تا حدود 1911 در ایالات متحده تا 1930 . در بعضی ایالتهای امریکا مثل ایالت یوتا هنوز هم در بین مورمونها هم کودک همسری هم چند همسری مرسوم است. در ضمن عایشه 9 ساله بوده است منتها در آن دوره همه اینطور ازدواج میکرده اند ابوبکر هم دختری از پیغمبر گرفت عمر هم از او دختر گرفت ...این از داستان پدوفیل که روت کم بشه دیگه نشینی اینور اونور بنویسی!
  11
  6
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. زمانی که قبله رو عوض کرد همان یهودیهایی که اعتراض میکردند چرا از قبله ما استفاده میکنی برگشتند اعتراض کردند که چرا قبله رو عوض کردی!! نشان میده که اهمیت اسلام در آن زمان یعنی سال دوم هجری زیاد بوده! حتی قبل از هجرت هم اسلام مهم بوده وگرنه نمیامدند با پیامبر بیعت کنند و اونرو به مدینه دعوت کنند! اساسا قبایل یهودی و مشرک مدینه توانایی زندگی صلح آمیز با یکدیگر را نداشتند و برای همین مسلمانان رو دعوت به مدینه کردند!!.
  11
  7
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  ایا می دانید که در قران نوشته نیست که نماز را چه جوری بخوانید، ایستاده، نشسته، دست بسته و یا خوابیده؟ ایا می دانید که در مورد حج، حجاب، امامت، و روزه هیچ چیز نوشته نشده است؟ این اسلام محصول فکری حکومتهایی است که پس از اسلام بوجود امد و اسلام هزار شاخه شد
  0
  4
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹
  نظر شما چیست؟