زمانی مسعود فراستی گفت: اکران فیلم خانه پدری در خارج به معنای ماقبل تمدن و انسانیت بودن ایرانی هاست

زمانی مسعود فراستی گفت:اکران فیلم خانه پدری در خارج ایران به معنای این است که ایرانی ها تروریست اند و ماقبل تمدن و انسانیت هستند

این فیلم برای ۸۰ سال پیش است! به گونه ی رفتار میکنند که گویی هنوز ازین اتفاق ها درحال رخ دادن است! خوب شد خانه پدری توقیف شد چون ضد ملی و ضد ایران است.

کیانوش عیاری :شاید اگر پدر رومینا فیلم خانه پدری رو دیده بود امروز رومینا زنده بود
+6
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  فراستی توده ای و تواب و ماله کش رژیم با اینکه سواد سینمایی اش بالاست ولی شریک در قتل رومینا و امثال رومینا
  6
  30
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۱
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  فرهنگ غربی در غرب جواب می ده، به جز بخش کوچکی از جووناشون که گرفتار اعتیاد و یا عرق و مشروب می شن، اکثریت آسیب نمی بینند و گلیمشونو از آب می کشند. می تونند مطلوبیت از زندگی رو به دست بیارن. اما در کشورهای سنتی فرهنگ غربی به جوونا آسیب می رسونه. دوست داشتن یا همسر یا دوست متعدد عوض کردند، دچار خلاء عاطیفشون می کنه، یا مثل رومینای بیچاره سراسر احساس می شن و یا مثل بعضی ار دختر و پسرهای شمال شهر تهران به موجوداتی بی احساس تبدیل می شن. پس ای کاش فرهنگ ماهواره ای و غربی وارد ایران نمی شد.
  3
  9
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۷
  ۴۶
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. دقیقا. تو یوتوب فیلماش هست.زمان انقلاب کم دستی در قتل نداشته
  2
  4
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  ببینم وقتی ملتی میلیونی به زیارت چاهی می روند که فکر می کنند امام ۱۲ در ته ان زنده. میلیونی به زیارت به مکه برای تجلیل قاتلان اجداد خود می روند. و هزار کوفت و زهر مار دیگر و اینکه تنها موی زن هر مردی را به فکر تجاوز می اندازد و ایجاد شهر نوی خصوصی با تعدد زوجات و صیغه همینطور ازدواج با کودکان ماقبل تمدن نیست پس چه نامی دارد.
  4
  8
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۷
  ۴۶
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل
  با اینکه درمیزان اطلاعات هنری وتحصیلات آقای فراستی شکی نیست ولی تجویزدیدگاه ایشان به جامعه عقب رانده شده و پس رفت کرده کنونی ایران اشتباه است. باید باورکنیم که وضعیت جامعه وفرهنگ ایران همان هایی است که از زبان شما عنوان شد. نیاز به ترس از اکران در ایران و اروپا نیست چون واقعیت موجود همین است ودیدیم که اتفاق هم افتاد.
  2
  6
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  فراستی یک نفر عقب مانده ی ذهنی مثل شریعتی و سروش و رائفی پور هست اما از جنس دیگری. بیشتر عقب افتاده ای از جنس و شبیه جلال ال احمق هست و اتفاقا مثل ال احمق سیگار را با سیگار اتش میزند. اعتیاد دیگرش را نمیدانم
  1
  10
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. من اغلب اوقات دیدگاههای شما را می پسندم.فرهنگ غربی با راه و روش سنتی و قدیمی ما سازگاری ندارد. شاه ملعون سابق خواست اینکا را بکند و نتیجه اش را دید.اگر از نظرآنها ما وحشی هستیم،صاحب خرابه ای بیش نیستیم،خوب باشد.ولی آنها بسیار نیک میدانند که فقط در خرابه است که گنج یافت می شود.
  9
  2
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران
  آقای فراستی کجای کاری داداش که به یمن امثال تو که دنبال خمینی راه افتادید و جمهوری اسلامی عربده زدید ایران و ایرانی در عصر حجر و ما قبل تاریخ باقی‌ ماند. امثال شما انقلابیون چه از واقعیت جامعه ما و نفوذ خرافت و آخوند داشتید که سرنوشت ما را در دست گرفتید...
  2
  15
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. ممنون از لطفتان. ولی ملعون خطاب قرار دادن شاه سابق ، خوب نیست. همینطور فرهنگ غرب و فرهنگ اسلامی هر دو خوبند. هر کدام محسنات خاص خودشونو دارند. اما اون غربیایی که کشورهای سنتی رو ، وحشی بدونند، خودشون وحشی اند .
  0
  2
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶
  نظر شما چیست؟