ورزش خانوادگی رضا پهلوی

+222
رأی دهید
-97

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  JimalKoch - سیدنی، استرالیا

  عه عه! انگار این خانواده رضا پهلوی پول میگیرن تا چهره افراد مقابل ج.ا رو ابله و نادون و خوش گذرون نشون بدن! رضا پهلوی یا احتمالا نادانسته توسط خانواده اش داره بازی میخوره یا عمدا خودش هم جزیی از بازی هست. مردم اینجا دارن تو خون دست و پا میزنن آقا لنگاشو داده هوا شیکمشو باد میده هر هر میخنده! شما به من بگو کجای دنیا و در کدام ادوار تاریخ ما همچین اپوزیسیونی داشتیم که برجسته ترین چهره هاش اینطوری بوده باشن؟در خفا و کنج خونشون هم اینجوری نبودن! اینکه اومده جلو دوربین لنگاشو هوا میده فیلمم میگیره پخش میکنه! آقای رضا پهلوی شما که خودت لنگ هوا شدی نیاز به دشمن نداری! بیچاره اون بنده خدایی که عکس پدر و پدربزرگ این آدمو زده در خونش الان هم معلوم نیست کجاست! انگار نه انگار! آقا ما هم بریم لنگامونو بدیم هوا بلکن خون به مغزمون برسه بفهمیم این بشر های خارج از کشور بالاخره تکلیفشون چیه. خودشونو رهبر قیام جا بزنن و لنگاشونو بدن هوا! هیچ جوری بهتر از این نمیشه ترتیب اپوزیسیون رو داد! بارک الله احسنت. ج.ا شماره حساب داره شرینی خدمتتون واریز کنه؟
  206
  58
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۵
  ۴۳
  JimalKoch - سیدنی، استرالیا

  بارها تاکید کردم که مخالفین ج.ا که امروز در اکثریت هستند هیچ رهبری ندارند. این توهم رو هم از سرتون بیرون کنید که بدون یک برنامه راهبردی و حداقل تعدادی رهبر و چهره هدایتگر بشه کاری کرد. حداقل مردم داخل ایران از دانش خود رهبری بی بهره هستند چه انتظاری دارید واقعا ازشون؟هاروارد که درس نخوندن. حداقل آقای رضا پهلوی شاخص ترین کاندید این کار بودند که این چند وقته انگار دارن واسه المپیک آمادگی کسب میکنن. آقا ما بریم دنبال یه آدم دیگه. جان؟ کس دیگه ای نیست؟ همه دارن آمریکا جوج میزنن و گور بابای ایران میگن؟ عجیب حیف شد پس....
  184
  49
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۲
  ۴۳
  JimalKoch - سیدنی، استرالیا

  خب ظاهرا اینا هم با ج.ا چند وقتیه صلح کردن و یواش یواش میخوان خبرشو بدن. چند مدت دیگه صبح ها ساعت 7 شبکه سه سیما ورزش در خانه با حضور رضا پهلوی(شاهزاده سابق)
  179
  48
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۶
  ۴۳
  JimalKoch - سیدنی، استرالیا

  شوهر عمه منم بعد بازنشستگی نشسته خونه از این کارا میکنه ولی دیگه فیلمشو پخش نمیکنه! یه آدم دلسوز دور و برش نداره یعنی این؟
  178
  53
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۰
  ۳۵
  dada mehrdad - تهران، ایران

  [::JimalKoch - سیدنی، استرالیا::]. دوست عزیز چه ایرادی هست در کار آقای پهلوی و خانوادش دارن مثله خیلی از آدم های جامعه زندگی میکنن هیچ چیزه پنهانی هم ندارن که از مردم پنهان کنن البته فکر کنم شما زندگی عوامل جمهوری اسلامی رو به مانند ارباباشون مثل روسیه ، چین یا کره شمالی رو میپسندید.
  45
  223
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۹
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::JimalKoch - سیدنی، استرالیا::]. شوهر عمه شما را نه کسی میشناسد و نه کاره ای هست و نه اهمیتی برای کسی دارد ولی شاهزاده رضا پهلوی در قلب مردم ایران جای دارد و فرزند محمد رضا شاه است و تا کور شود هر آنکس که نمیتواند ببیند
  52
  212
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::JimalKoch - سیدنی، استرالیا::]. چرا هول کردید جانم؟ نه که بقیه ما ایرانی ها همه کارهامون بر اساس اصول رایج و عرف عادات معقول انجام میشه، اینه که از شاهزاده مون هم همه نوع انتظاری داریم. اولاً خیلی نباید تعجب بکنید، ایشان از روز ازل خاکی بودند و همچون شهبانو اهل نقش بازی کردن نیستند. اتفاقاً خیلی هم باید شکرگزارباشیم که در نهایت سادگی و یکرنگی زندگی واقعی خود را به نمایش میگزارند. ثانیاً اگر من هم جای ایشان بودم و در مقابل ایثار و تلاش هایم هنوز با ملتی بی تفاوت سر و کار داشتم، به همین شکل به دنیا دهن کجی میکردم.
  37
  174
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  شاهزاده جان، قربانت شوم، بزار اول به قدرت برسونیمت بعد سرنگون شو!
  114
  70
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۲
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  نمیدونم چه بگهم؟! رضا پهلوی شخصیت نجیب و محترمی داره. ولی این بار دومه که "هدفمند" بازی گرفته میشه. اونم از طرف زنش. قشنگ هم معلومه زنش سوار افکارش است! شاهزاده جان هواست جم باشه از نزدیکان بهت ضربه نزنند که زخم ضربه نزدیکان درمان ندارد.
  61
  40
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۸
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  خیلی هم زیبا و عالی. چه اشکالی داره، ورزش و سلامتی در کنارخانواده ،فقط ای کاش هاپو نداشتند. خلاصه نجسه، فوقش گربه نگه می داشتن. هم تمیز تر و هم دوس داشتنی تر.
  37
  52
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۱
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  [::dada mehrdad - تهران، ایران::]. [::dada mehrdad - تهران، ایران::]. کسی کاری به سلامتی و شادی و نوع زندگی ایشون نداره دوست من. ولی اینی که شما میگید با حرکات دیگه باید اثبات بشه نه با چند ثانیه ویدیو که پشتش مکر و فتنه زنانه است.
  13
  35
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۲
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  [::JimalKoch - سیدنی، استرالیا::]. اگر انتقاد می کنید سعی کنید بجا. ورزش خانوادگی چه ربطی به پول دارد. دروغهای مارکسیست های اسلامی مجاهدین و اسلامیون برای پیروزی خمینی مهاتما گاندی انها در عنقلاب فراموش شد. دروغ دزدیهای شاه با شکایت ملایان ننه بابا عرعر در دادگاه لاهه مردود و دروغ حساب شد بعد هم رضا شاه که بر اثر پیشرفت فکری بر ضد حجاب برخاست هنگام نقشه ی کثیف غرب برای جلوگیری از پیشرفت و راندن او از ایران با هلهله ی ملت بی سواد و اسلامی فراموش شد و مشابه ان در ۱۳۵۷ حمله ی دوم عرعرها. با این انقلاب شما بیش از یک میلیون جان باختند پول ملت به جیب فلسطینی حماس حوثی ها و دیگر دزدان رفت البته پس از پر شدن حساب بانکی سوسمارها و بچه سوسمارها. هزاران خودکشی در خارج و داخل برای ندیدن فامیل در داخل یا خارج. حالا چون رژیمی در این سایت هم فعالیت دارد شما شده اید منتقد..پول برد پول دارد. شعار دیکته شده ی ملایان.
  19
  60
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۳
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  [::JimalKoch - سیدنی، استرالیا::]. یک روزی ملا نصرالدین داشت با خرش میرفت یکی گفت ببینید خر داره ولی پیاده میره! خب پس واسه چی خر داری و سوارش نمیشی؟ ملا سوار خرش شد یک کم که رفت یکی گفت ببین این بی انصاف تو این گرما تو جاده صاف سوار خر بیچاره شده و حیوان بدبخت داره از خستگی سقط میشه!! ملا از خرش پیاده شد و خر رو کولش گرفت و به راه افتاد یکی که میگذشت وقتی این صحنه رو دید گفت ببینید عجب آدمیه این ملا عوض اینکه سوار خرش بشه خره سوارش شده!! شماها جماعتی هستید که فقط نشستید تا ببینید کی چکار میکنه تا براش داستان بسازید و ازش ایراد بگیرید تقصیر خودتون هم نیست میراث آبا و اجدادی شما مردمه
  10
  64
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
  ۴۶
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل

  [::JimalKoch - سیدنی، استرالیا::]. الان شما روی دلسوزی نظر دادید؟ با طرح شباهت بین شوهر عمه و....تنها میزان فهم و درجه تشخیص وسواد خود را نشان دادید. بالانس ایستادن هرفرد به خودش مربوط است اما نحوه ارائه نظر شما میزان فضولی و اندازه مخالفت تان البته نه با حرکت این فرد که با شخص رضا پهلوی را نشان میدهد. سعی کنید حتی به اندازه نیم ساعت به روح و روان خودتان اسراحت بدهید تا از پریشانی ، خباثت و رضالتی که در آن هستید رها شوید . مهم نیست بی سواد باشید اما ابله نباشید
  14
  60
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۹
  ۳۶
  RedBull - تهران، ایران

  [::JimalKoch - سیدنی، استرالیا::]. تو هم یک کلیپ از شیره کشی‌ و حمام رفتن رهبرت با سعید طوسی بذار ما که بخیل نیستیم مطمئن باش در مورد آن هم یک اظهار نظر می‌کنیم
  17
  75
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  چه سگ بامزه‌ای!
  70
  19
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
  ۴۹
  دوستی - زوریخ ، سوییس

  جاوید شاه
  34
  70
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
  ۴۹
  دوستی - زوریخ ، سوییس

  از تعداد لایکها مشخصه که مخالفین شاه و موافقین جمهوری اسلامی در اقلیت هستند
  23
  67
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان

  وااااااااااى خدا مردم از خنده این چرا همچین میکنه ؟؟!! زده به سرش ؟
  71
  34
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
  ۷۰
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان

  با توجه به بالانسش دفعه اولش نبوده که میگویند اولین بارش !! پس نتیجه میگیریم که این آقا هم رابطه زیبایی با دروغ دارد .
  58
  21
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  الان با این حرکت انقلابی(!) به گمانم باید در لیست آکروباتها و بندبازهای جهان نیز نام رضا پهلوی قید شود. دختر بزرگشان هم که پیش تر شاخ اینستاگرامی شده اند و نیاز به معرفی مجددشان نیست.خدا به همگان صبر دهد و سایهُ مسئولین فعلی(نه آنان که به قصد اختلاس میآیند)را بر سر ملت نگاه دارد.
  55
  17
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  دکتر بنی صدر میگه شاه 31 میلیارد دلار به پول آنزمان از ایران برده! در هر حال این شاهزاده روی احمد شاه رو سفید کردند
  58
  24
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  بعضی ها نمیتونند تصور یک زندگی عادی و روابط ساده انسانی و خانوادگی از اشخاص مهم داشته باشند. این نشانه قوت اعلیحضرت هست که خیلی ساده زندکی عادی و روابط خانوادگی خود را به نمایش میگذارند. جاوید شاه.
  20
  48
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
  ۴۹
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  باه باه رضا دماغ ، آقا یه حرکت واسه اون دماغ بزن
  66
  21
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  خانواده ملکه انگلیس 3000 تا بنیاد رو اداره میکنند از کمک به ایتام و پیرها و ازکار افتاده ها بگیر برو تا برگزاری جشنها و اعیاد .. مال ما چیز هوا میکنه!!!
  58
  22
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  کلینتون با بادیگارداش میدوید؍ بوش گلف بازیشو نشون میداد؍ اوباما بسکتبال؍ پوتین شنای استقامت؍ چقد خیلی ایرانیا تا به خودی میرسه نصف خالی لیوانو میبینن!. حالا اگه فقط فاطی دستشو از شورتش برای یکی دو ذقیقه در اورده بود تا منفی بنویسه خوب قابل پیش بینی بود
  10
  39
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  [::JimalKoch - سیدنی، استرالیا::]. از این قضاوتها و داوریهای بیجا میفرماید برای همین اخوند حقه باز بر ملت سوار شدن و بنا ندارن پیاده شوند. کاشت همین خانواده پهلوی بودن بر مملکت ایران فرمانروایی میکردن نه یک عده اخوند حقه باز جنایتکار !
  7
  38
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::Roma55 - لانسینگ، انگلستان::]. استاد عزیز. اگر قسمت پایین مثل کله قند سنگین باشه، بالانس خود به خود ایجاد میشه. اینجاست که نباید از دماغ آق رض اشکال گرفت.
  47
  13
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. گرامی سگ نجس نیست نجس افکار پوسیده و عقب مانده اسلامی ست که فکر میکند سگ نجس است ارمنی نجس است یهودی و سنی نجس است و فقط شیعه طیب و طاهر ست هیچ حیوانی و انسانی نجس نیست فقط مغزهای شستشو داده توسط ملاهای شیعه این مزخرفات را فکر میکنند حقیقت دارد .همین سگی که شما نجس میدانی در همین کشور اشغال شده توسط ملاهای مزدور به وقت زلزله و یا بهمن و ،،،،،، از همین سگ های نجات استفاده میکنند و برای تشخیص سرطان و حالا هم برای تشخیص کرونا از همین سگ استفاده میکنند.افکار و کردار ملاها نجس هست یا سگ این حیوان باوفا و مهربان ؟نجس اون کسی ست که نوزاد شیر خواره را به بسترش میبرد نجس کسی ست که با داشتن ۵۳سال سن دختر ۶ ساله را به رختخواب میبرد نجس آنکسی ست که به دختران قبل از اعدام اول تجاوز میکند بعد جانش را میگیرد نجس آن پدری ست که با داس سر دختر خودش را میبرد
  15
  52
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. صرف نگاه داشتن سگ موردی ندارد. ولی بزاق سگ میلیونها باکتری و ویروس دارد که محصولش می تواند"هاری"باشد.خود رضا پهلوی هم از نظر من مشکلی برای آمدن به ایران نباید داشته باشد.چون ایشان فقط زمان رفتن هجده سال داشته است. بقیه حرفهایش برای خوشنودی طرفداران است ودرمجموع حتی تندترین حرفهایش هم آسیبی به کسی نمی زند.اما سپردن حتی یک منصب کوچک به او میتواندخطرساز باشد.فقط مانند شهروند عادی بیاید و برود.
  41
  7
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. همان مزخرفات دکتر بنی صدر را باور کردید که ایران به این روز افتاد.
  14
  46
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  یعنی این حکومت مفلوک ایرادی نتوانست از شاهزاده بگیرد و متوسل شد به سایز و اندازه بینی ایشان. چقدر باید هالو و احمق باشیم که ملاک ما برای شایسته شناختن یک فرد ظاهر طبیعی او باشد.
  12
  42
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  حقیقتش من خودم هم قبل از اینکه دماغم رو عمل کنم، خیلی سر به زیر بودم.
  48
  7
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. حالا فکر کردی دماغ رهبرت سید علی گدا خیلی خوش فرمه؟ یا دماغ سردار رضایی و سلامی و بقیه کچل ها
  6
  37
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. بالاخره عید فطرت شد یکشنبه یا دوشنبه؟. به کدوم کرکس عظام اقتدا کردی؟. افطاریتو دادی به کجا؟. اثر مهر رو پیشونیت تاتو کن صواب معنویاتش بیشتره تو این دنیا
  6
  30
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اگر خانواده سلطنتی انگلیس با زندگی اشرافی و درآمد های چندین میلیون پوندی از دولت فقط چند موسسه خیریه اداره میکنند خانواده سلطنتی پهلوی بنیاد ساختن کل ایران از خرابی به مدرنیزه کردن را داشتند. کجای دنیا الان برای تمام بچه ها تغذیه رایگان هست؟ کجای دنیا دولت برای کارگرانش خانه ای مجانی ۹۹ساله میسازد ؟ معلومه این خاندان قصد خودنمایی و نمایش برای پر کردن چشم امثال تو را ندارد. تو به همون ساندیسی که میگیری خوش باش که لیاقت این خاندان را نداری.
  15
  35
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. کو؟ کجا؟ میشه سی تا از این سه هزار تا را نام ببری مردم بشناسند؟
  7
  31
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷
  ۴۱
  sahandogli - لندن، انگلستان
  بابای من هم اینقدر پول و جواهرات و اوراق بهادار از ایران می دزدید من هم پشتک می زدم
  27
  8
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. حاجی این فن رو بهش میگن فن ربععلی آویزون هاهاها
  33
  4
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۸
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::دوستی - زوریخ ، سوییس::]. [::دوستی - زوریخ ، سوییس::]. بنده خدا پارسال دوست بودی امسال آشنا هاهاها والا وقتی یه بیکارالدوله ای پیدا شه دم و دقیقه سه تا سه تا لایک کنه خبرو بیاره بالا همین میشه که می بینی انگار تو باغ نیستی حاجی
  34
  3
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. حاجی این حرفتو اصلا و ابدا قبول ندارم واسه چی بیاد و بره؟بذار انقد بمونه و زارت و زورت کنه تا کل کرک و پرش همرنگ دندوناش بشه هاهاها
  37
  3
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه:. خدا بهش سلامتی بده. خیلی ناراحت شدم که برادر و خواهرش افسرده و انتحار کردند. باز خوبه، این یکی سرزنده است. اون دو طفلی هم شاید تقاص خاندان قاجار بودند که توسط پدر بزرگشان دربه در شدند.
  29
  6
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. بجای اون چماقت باید مغزتو و فکرتو عمل میکردی
  7
  33
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. دزد اون بنی صدر خائن است و هفت جد و آبادش
  13
  34
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. کجاش ماله ما هست ماله غربه و دو تا خانم چپش میکنند.
  10
  14
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۹
  ۴۹
  دوستی - زوریخ ، سوییس
  شما الان ساندیس با چه طعمی دوس داری عزیزم ؟
  3
  14
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. فقط نوه دختری چهارساله ملکه انگلیس شارلوت چهار بیلیون دلار سرمایه داره. اگر این خاندان بنیاد خیریه دارند قطره ای ای دریاست. مردم انگلیس هم این خاندان را رو سرشون میگذارند و کمتر از ملکه و پرنسس از دهنشون در نمیاد. فقط گفتم که آگاهی ات را بیشتر کنی. وقتی حرف میزنی صدها نفر اینجاهستند که بیشت از تو میدونند.
  8
  20
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. در ضمن یاد بگیرید مقایسه کردن حتی دو شخص از هر لحاظ کار درستی نیست چه برسد در حد حکومت و کشور و غیره. بررسی کردن شرایط و در نظر گرفتن منفعت و ضرر هر کاری عاقلانه تر است.
  9
  20
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۱
  ۵۰
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  اگر امروز بخواهیم سران جمهوری اسلامی فیلمی از لحظات خصوصی زندگیشون بذارن اصلا قابل پخش نیست چون سعید طوسی ها میدرخشند
  2
  25
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. توی سایتشون دیدم اگر گوگل کنی بری توی سایتشون همه اطلاعات هست
  22
  3
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۸
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. گوگل کردم ولی نخود سیاه اومد. اگه سایتشونو دیدی پس اسمشو بلدی. ولی نه سایتشونو دیدی نه بلدی نه اصلا چنین موضوعی صحت داره هموطن عزیز.
  5
  12
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. نخند اینقدر .موش می‌‌بیند. دندانت می‌‌ریزد. این هم هم چین نمی‌‌کند. این یوگا است. یک نمونه ورزش. هم به سلامتی بدن کمک می‌‌کند. هم آرامش می‌‌دهد. اسلامی آن را هم داریم. یوگا اسلامی.ولی‌ معمولا دو نفر است. نمونه اسلامی. یکی‌ دولا می‌‌شود.دگری باید حتما قاری باشد. چه خبر است اینجا.؟ دوباره ....هار ولایت .از سوراخ بیرون آمده
  7
  18
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. خیر اینجوری هم نیست. باز هم دروغ گفت.بیماری هاری .فقط سگ نمی‌‌گیرد. روباه. گربه. اهو.گاو.خرگوش. حتا پرندگان هم هاری می‌‌گیرند. همه آن هم از خفاش می‌‌یاد. تو این را می‌‌گوئی. تا زیر زیرکی. دوباره رساله امام امت را پیشرفته نشان دهی‌؟ رساله باقی‌ می‌‌ماند. همان که است. کتاب آموزش پدوفیلی. بیماری هاری سگ هم در میان کنترل شده. در ۴۰ سال گذشته در اروپا غربی. یک نمونه بیماری هاری سگ ندشتند. بعضی‌ وقتها .روباه‌ها در پارک می‌‌گیرند. که آن را هم .به سرعت کنترل می‌‌کنند. ولی‌ من یک نمونه هاری می‌‌شناسم. که علاج ندارد. نشان بیماری هم کاملا آشکار است. روزی ۵ بار ...خود را به خالق کائنات نشان می‌‌دهی‌. ۴۰ سال است. که خون ۸۰ میلیون را می‌‌نوشد.
  5
  22
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. در نزد بعضی‌‌ها دماغ بزرگ است. بعضی‌‌ها زبان. ولی‌ با یک تفاوت. فکر می‌‌کنند. زبان است. ....
  5
  16
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
  ۷۰
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. با عرض ارادت خالصانه من ایرادی به دماغ ایشان ندارم زیرا اعمال و رفتار هر فردی نمایشگاه شخصیتی و شعورش میباشد .
  3
  7
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. برو توی رویال دات یوکی بعد اونجا بالا سمت راست سرچ داره توش بنویس چاریتی برات میاره
  12
  3
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. نمیدونم چی از آلمان یاد گرفتی قبل از اینکه بپرسی میایی قضاوت میکنی که طرف دروغ گفته!!!.
  11
  2
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Roma55 - لانسینگ، انگلستان::]. با عرض ادب و احترام. بنده از جنبه فیزیکی به این حرکت نگاه کردم، نه سیاسی. مثلا ماشینای F1 پایینش خیلی سنگینه تا سر پیچای بد، از جاده گریز نزنه.
  5
  1
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. ممنون پیدا کردم. در آلمان آموزش تحقیقات در مورد کارهای ملکه انگلستان نمیدند دوست من متاسفم. بعدش نمیشد همون اول درست حسابی توضیح بدی؟ البته این ها هم اون تعدادی نبود که شما گفتی (مدیریت 3000) ولی بازم ممنون برای راهنماییت!
  5
  5
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  من نمی فهمم چرا به این بیچاره انقدر گیر می دهند بابا این اصلا آدم سیاسی نیست داره از زندگیش لذت می بره دلش هم می خواهد پشتک وارو بزنه به ما چه ؟ یک عده گیر دادند که تو باید بیای شاه بشی بابا ول کنید بگذارید زندگیش را بکنه
  6
  4
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. خواهش میکنم . من یه خورده ناراحت شدم که زود قضاوت کردید. منتها در مقام مقایسه با ایرانیهای دیگه که توی همین سایت با وجود سانسور الفاظ رکیک به ناموس و جد و آباد هم رحم نمیکنند شما یک مرواریدی در اقیانوس هستی! اگر در گوگل تایپ کنید "رویالز چاریتی اکتیویتیز" خط دوم رو روش کلیک کنید توضیح میده که خود ملکه 510 تار موسسه رو اداره میکنه کل خانواده 2415 تا موسسه رو در انگلیس و در مقیاس جهانی 3000 موسسه رو اداره میکنند!! باز هم متشکرم که فحش به خانواده ندادید!!!
  4
  5
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. بله درسته! عذر میخوام برای قضاوت سریع. خب این عدد واقعا زیاد بود و من همیشه انگلیس را با آلمان مقایسه کردم که اونم کار اشتباهیه. چون آلمان کشور ثروتمندیه و تا این سقف تاحالا موسسه خیریه نداشته و ندارد. خلاصه جالب بود و بازم مرسی که باعث شدی چیز جدیدی یاد بگیریم :-)
  1
  6
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  خاک بر سرت، توهم نشون دادی تا چه حد احمق هستی، داری ادای ایر توالت و یا ساشا سنگ توالت را در میاری که معروف بشی!حالا چه ایرادی داشت مثلا این کار را بدون دوربین و تو تویله خودی انجام میدادی، تو هنوز نمیتونی رو پای خودت بیاستی داری ازمایش ایستادن روی سر خودت را انجام میدی!
  3
  0
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
  ۷۰
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان
  [:زوی:یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::. با آر زوی بهنرین ها برای شما : از نظر ایرو دینامیک با شما موافقم
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
  نظر شما چیست؟