قمری سرهنگ ارتش: خرمشهر را ارتش ایران آزاد کرد نه سپاه پاسداران

قمری سرهنگ ارتش: آزاد سازی خرمشهر کار ارتش است سپاه دروغ می گوید
+179
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  abadannl - روتردام، هلند

  خیلی هم عالی. فقط اگه این ارتش هنوز از این جربزه‌ها داشته باشه و وقتی که سپاه و بسیج و نیروهای خودمختار مردم بی‌دفاع رو توی کوچه و خیابون قلع و غم میکن از اونها دفاع کنه خوبه.
  4
  139
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خاک بر سرتون، سرود ای ایران بخونین جای صلوات فرستادن. ترجمه صلوات: درود خداوند بر محمد و قوم و خویش محمد از جمله دختر بچه هفت ساله ای که در بسترش میخسبد!
  5
  66
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۰
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  خرمشهر را خدا آزاد کرد نه هیچکدامتان. فرمانده کل قوای وقت که شخص اول مملکت هم بود، اینو گفت، فکر می کنم همینطور هم باشه مابقیشو من نمی دونم.
  53
  10
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۶
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  ببینم این ارتش شما هنگامیکه افسران شجاع پایگاه نوژه که قصد بمباران جماران محل تمرگیدن خمینی را داشتند و با جاسوسان نفوذی توده ایها و رژیمیها فاش شده و همه اعدام شدند در کدام گوری بود ..همینطور بقیه ی جنایات که شدند هیتلر منتها با عمامه. با یک تفاوت هیتلر میلیونها نفر را کشت در مغز .پهن او ..اول شدن کشورش بود در ورای جنایتها..که گور بگور شد ولی ملایان و ارتش او تمام کارهایشان فقط بقای دین ننگین دزدیها و ارضای خوی سوسماری در وجودشان است با این مطالب سر ملت را شیره نمالید قبلا شیره ی اسلام سر اکثریت را پوشانده. طفلک ندا اقا سلطان ستار بهشتی و هزاران جوان چون انان که برای چنین اکثریتی جان دادند. منفی یادتان نرود .
  2
  35
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲
  ۳۲
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان
  بازنشستگی فصل نوینی از زندگی است و آغازی برای زندگی با شیوه ها و ایده های جدیداست. امید است این دوران جدید از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد.
  4
  21
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
  ۳۲
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان
  پیشاپیش بازنشستگی رو بهتون تبریک میگم
  2
  18
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. فرمانده کل قوا شکر خورد....خدا از همان موقع که زن پسر خوانده محمد را (در حال عملیات)بر او حلال کرد دیگه وقت نداره رفته میلیارد میلیارد کهکشان موجود را حراست کند تا بهم نخورند
  1
  28
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  آره ما آدم هستیم ! هویدا رو چهل سال پیش اعدام کردن هنوز خیلی از اونهایی که اونجا بودند زنده هستند ولی 4 روایت داریم!!! در مورد خرمشهر هم میذاشتی 40 سال دیگه بگذره میگفتی!
  13
  2
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ
  فرقه خیلی کثیفیه جمهوری اسلامی
  0
  9
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  جناب سرهنگ چرا ۴۰ سال سکوت.
  0
  5
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  بیاد دارم که در دوران جنگ تپه های حساس را ارتش تصرف میکرد و تحویل س پا میداد سپاه هم بعضی از نفراتش تمام قد بامشت گره کرده با صدای بلند مشغول شعار دادن میشدند و دشمن هم بلافاصله آنان را برگبار میبست و تپه را تصرف میکرد.سپاه بجز بکشتن دادن جوانان بی تجربه غیرتی,کار دیگری در جنگ نکرد .حالا هم رو کل ثروت مملکت خیمه زده
  0
  5
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۰
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. خدا یک مفهوم است، در ذهن است، انان که روی مین رفتند، ارتشی که جنگید و مردمی که سینه چاک کردند، انها واقعیت داشتند، همه برای وطن رفتند، مگر شاید امثال تو که به خدا و زر و مقام و شمشیر مغولی فکر کردید.
  0
  0
  دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳
  ۳۰
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  ازاد شد ایا اباد شد؟
  0
  0
  ‌سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
  نظر شما چیست؟