پدر پویا بختیاری : دیروز به مزار پویای من بی حرمتی کردند و رفتند

رادیو فردا :منوچهر بختیاری که پسرش پویا در جریان اعتراضات آبان پارسال با گلوله نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی کشته شد، می‌گوید به مزار او «بی‌حرمتی» کرده‌اند.

آقای بختیاری روز جمعه با انتشار پیامی ویدئویی در اینستاگرامش با اشاره به اینکه «پیام دادخواهی ما حاکمیت را ترسانده» گفت: «دیروز به مزار پویای من رفتند و با بی‌حرمتی به او و برای تحریک احساسات مادر، خواهر و خانواده وارد عمل شدند؛ عمل به تخریب، سرکوب و تهدید». با این حال وی اشاره‌ای به جزئیات این «بی‌حرمتی» نکرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

هم میهنان عزیزم می خواهم خبری را به گوش شما برسانم، استدعا می کنم هرکدامتان یک رسانه شوید و این پیام را به گوش ایرانیان عزیز برسانید. . ..... @dadkhahi__ @dadkhahi__ @dadkhahi__ ✌🌿😷🌿😷'😷🌿😷🌿✌ #پویا_بختیاری #پاینده_ایران #پدر_ایران #پدر_پویا_تنها_نیست #جانباختگان_راه_میهن #ایل_بختیاری #من_هم_پسر_کسی_هستم #حمایت_مردم_از_منوچهر_بختیاری #مبارزه_با_خرافات #پسر_ایران #ابان۹۸ #ابان_خونین #وعده_ما_۲۵_ابان #مهرشهر #از_خون_جوانان_وطن_لاله_دمیده #نه_میبخشیم_نه_فراموش_میکنیم #شکایت_از_امر_و_عامل_قتل_پویاها #تاریخ_ایران #تاریخ #مردم_ایران #زندانیان_سیاسی #ملت_عشق #ازادی_ایران #دادخواهی #کارگر #فرزاد_انصاری_فر @iranian_pouya_bakhtyari @mehrdadbakhtiyari68 @pouya_veg @farzaneh.ansarifar1 @dadkhahi___ @ll.1357.ll

A post shared by manouchehr bakhtyari (@m__bakhtyari) on


منوچهر بختیاری با یادآوری کسانی چون گوهر عشقی مادر ستار بهشتی که در زندان و بر اثر شکنجه کشته شد، حامد اسماعیلیون که همسر و دخترش را در سرنگونی هواپیمای اوکراینی با موشک‌های سپاه پاسداران از دست داد، و دیگر کشته‌های قبلی در جمهوری اسلامی، گفت: «پیام دادخواهی ما ملی خواهد شد».

آقای بختیاری چند روز پیش تصویری از خود را در حالی که پرچم ایران با نشان شیر و خورشید را در دست داشت در اینستاگرام منتشر کرده بود.

پویا بختیاری در ۲۵ آبان ۹۸ در جریان اعتراضات سراسری در ایران، در مهرشهر کرج هدف گلوله قرار گرفت و در ۲۷ سالگی کشته شد.
+89
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  دیدی علقه به گوشان بسیج و سپاه پاسداران , نظام اخوندیتان حتی از گور پویا هم ترس و واهمه دارند . لعنت بر افکارتان پست فطرتها رذیل کثیف اخوندهای فرومایه, روزی دفاع از خون به ناحق ریخته پویا و نداها باعث نبودی هرچه اخونده در ایران خواهد شد.
  4
  40
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۴
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. گرامی ..گور کلمه ی مناسبی نیست باید نوشت..مزار پویا.جهت اطلاع.
  1
  9
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  چرا تعجب میکنید مگر همین ملت ارامگاه رضا شاه پدر ایران نوین پسرش شاه فقید را تخریب نکرد. مگر روی اثار باستانی تخت جمشید یادگاری و چرندیات نمی نویسند خانه از پای بست ویران است.
  0
  8
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  آقای بختیاری، درد تو به بزرگی بیعرضگی ملت ایران است!
  0
  7
  یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸
  نظر شما چیست؟