شهردار کرمانشاه (عامل اصلی خراب کردن آلونک ۱۲ متری آسیه پناهی) متهم پرونده املاک نجومی

شهردار کرمانشاه که در خراب کردن خانه آسیه پناهی موجب کشته شدن وی شد جزو لیست املاک نجومی بود
شهردار کرمانشاه که بخاطر آلونک ۱۲ متری آنطور رگ گردنی شد و آن بلا را سر ‎آسیه پناهی آورد (وی کشته شد) که بود؟ جناب آقای ‎سردارطلوعی، شهردار سابق منطقه ۵ تهران در دوران آقای ‎قالیباف که از قضا خودش از متهمینی بود که اسمش در لیست ‎املاک نجومی بود.
زیبا نیست؟
وحید اشتری
از کادیلاک سواری فرزند و نوه شهردار کرمانشاه تا لودر سواری آسیه پناهی برای حفظ آلونک 12 متری
* یک کوخی را بر سر آسیه پناهی خراب کردند و او از غصه دق کرد و مرد! همانطور که با چشم خود دیدم چند پیرمرد و پیر زن بخاطر آلونک هایشان در ده ونک دق کردند و مردند!
* ماجرا وقتی دردناک تر می شود که بدانید شهردار کرمانشاه همان آقای طلوعی جانباز پاسدار بازنشسته است که بعد از دعوای دو سال پیش ما و بعد از همه جنجال ها با خیال راحت به شهرداری کرمانشاه رسید!
 
* ایشان با مدیریت به اصطلاح جهادی خود در شهرداری تهران ، یک دفعه به اوج توان مالی رسید و وقتی گفتیم از کجا آورده ای؟ گفت: همزمان با شهرداری ، دندانپزشکی کردم!
* اینقدر این مطلب جالب و متناقض بود که جک استرا در کتاب جدیدش با کنایه به خانواده آقای طلوعی نگاه اشرافی مدیران جدید جمهوری اسلامی را به تمسخر کشید.
* پ.ن: میبینی کاخ نشین رانتی دارد کوخ نشین بی پناه را له میکند یا بیشتر توضیح بدهم؟ می بینی همه به اسم اسلام و انقلاب و جهاد و مقدسات تمام میشود یا بیشتر توضیح بدهم؟
مهدی صدرالساداتی
+104
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان

  انسان انسانیت را کشت
  1
  65
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  یک امام امت پدوفیل داشتیم. که می‌‌گفت. من یک موی کوخ نشینان را به ۱۰۰۰ کاخ نشین عوض نمی‌‌کنم. حیف که سقط شد. تا ببیند، چه ".." با کاخ نشین و کوخ نشین زد، این موقع‌ها همه برادران بسیجی‌ لال می‌‌شوند. یک عکس از گلشیفته می‌‌گذارند. مثل جن بو داده پیدا می‌‌شوند. من را با کلمه بی‌ غیرت طرفی‌ نیست. ولی‌ اگر این کلمه را. استفاده باید کرد. در اینجا .بردار خیلی‌ بی‌ غیرت هستی‌ .غیرت اون نیست. که با داس سر یک دختر بچه را بورید و تو بی‌ غیرت، هورا کشی
  5
  91
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. پدر جان.مردم در بطن جامعه نه با دین زندگی و رفتار می کنند نه از آن پیروی میکنند،بلکه به فرهنگ و سنت ها و آداب ورسوم منطقه ای ومحلی که درآن خرافات هم رواج دارد،عمل می کنند.
  34
  3
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. اصلا گیریم آن دخترک نگونبخت باهمسر ایده آلش یعنی بهمن خاوری فرارمیکرد،از نظر شما مصداق بارز کودک-همسری نبود؟در ثانی،مقایسه امام با شاه؟ امام پای حرفش ایستاد و مدارا و مماشات نکرد ولی شاه قدرقدرتتان اشک ریخت و کشتی بحران زده را ترک کرد.حتی اگر خمینی را بختیارمی کشت،خمینی دیگری میامد.اما اکنون گزینهُ روی میز کیست؟شاهزاده بی سوادی که پس از چهل سال نه رزومه ای دارد نه کتابی در حد همان رساله به قول شما پدوفیلی(!) امام.کاش لااقل بعداز یوگا با همسرش روزی ده دقیقه وقت میگذاشت تا جزوه ای سی صفحه ای با حل المسائل بیرون بدهد.
  45
  2
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  این عوضی در دورانه جنگ مگه چند سالش بوده که جانبازه پاسدار بوده ؟ متاسفانه با جعل کردنه چند سال جبهه و جانبازی الان شدن سهامداره انقلاب و از کشور سهم میلیاردی میخوان چونکه سفره ی انقلاب فقط مال همیناست و مردم تنها باید ببینن و حسرت بخورن
  1
  33
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  ناله مظلوم در ظالم سرایت می کند. زین سبب در خانه زنجیر دایم شیون است.
  1
  22
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
  ۵۴
  gholi.irani11 - ایران، ایران

  الان در این سایت بیغیرت ترین کسانی هستند کشتن پیر زن آلونک نشین را تایید میکنند و بنفع قاتلین امتیاز میدهد یعنی شریک قتل بی گناهانند شرم بر شما باد که رفیق دزدی و حامی قاتلان..
  4
  25
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  قیافه عنترش واسه من به شخصه (مسلمان؍ امام زمان؍ دورویی؍ خط امام؍ اغوش پرعطوفت اسلام؍ اعدامها؍ جهاد؍ ترور؍ اختلاس؍ خدمت به مستضعفین؍. فرار با میلیاردها پول ملت؍ حسین تشنه بود؍ عرق زیر بغل عراقی بوی کربلا میدهد؍ میلیاردها دلار خرج دوست یمنی سوری و عراقی خریدن؍ ساشا سبهانی ها و بوگاتی ها؍ ما خودمون انتخاب کردیم؍ معتادین و زنان ایرانی غنیمت سادات؍ نوجوانان حداقل دستمالی شده از سعیدطوسی هااااا؍ خودکشی های دختران نوجوان و پدران شرمنده با دستان بدون نان شب؍ هزاران هکتار زمینهای تمیزنشده از مینهای جنگ شخصی یک خشک مغز؍مسیولینی که جلو دوربین پرورشگاه افتتاح میکنن و شب بچه زیر ۱۳ سال صیغه؍ امامان جمعه ای که خود را بری از سیاست میخوانند اگر حق خواهی کنی؍ سرزمینی که علمدار نزدیکی به خدای متعالیست ولی سرزمینیست که خدا فراموش کرده .
  2
  11
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. چرا کوشش متن را منحرف؟ سخن.راجع به سخن امام "خو.." شما در سال ۵۷ بود.که گفت. ما برای کوخ نشینان آمده نه برای کاخ نشین ها.همه این را ول. چسبید به جمله اخر. که سر بریدن یک بچه سنت است و ربطی‌ به دین ندارد، اگر من کلمه غیرت اودرم. تا کسانی‌ مثل شما .غیرت در سر بریدن نبینند.بلکه دفاع از کوخ نشینان.که امام زر زد. کلک.تا ملت .کاخ نشین. کوخ نشین امام یادشان نیاد.؟ مثل آب و برق مجانی‌ ؟ گفتی‌ سنت و دین نیست. مسلمان تر از حضرت پدوفیل کسی‌ داشتیم؟ با بچه ۶ ساله؟ مگر قانون اساسی‌ ما بر طبق اسلام نیست. مگر قانون ۶۰۲ قانون اساسی‌ نمی‌‌گوید. اگر مردی زن .یا خواهر .یا مادرش در بستر کسی‌ دیگر دید.اجازه دارد، به قتل برساند .قصاص نمی‌‌شود. پس تکلیف زن چیست. اگر مرد را در بستر دیگر دید؟ سماق مکد.؟ مگر بند ۲۲۰ همین قانون نمی‌‌گوید. حتا اگر مرد اشتباه و باور داشته باشد. که زنش در بستر دیگر بود.باز هم قصاص نمی‌‌شود. فقط باید دیه پرداخت کند..این و آن مقایسه نکن. بگو خودتان چکار کردید؟ اون ۳۶ سال بود. شما ۴۰ سال. مدینه فاضله کجاست؟ تو شرت شهردار این شهر؟
  3
  18
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  شرف یوگا قابل مقایسه با کتابی‌ با نام حل المسائل نیست. یوگا را آنجام می‌‌دهند. تا اعصاب از ادست جانوری مثل امام امت داغون نشود. اون کتاب نیست ننگ است. اگر پسر شاه شروع کرد. و چیزی مثل حل المسائل بنویسد. اون دیگر پسر شاه نیست. ننگ است. ۱۰ صفحه راجع به .زلزله و افتادن از طبقه دوم به روی عمه. و حامله شدن عمه و حلال بودن. ۱۰ صفحه راجع به آداب مستراح رفتند. و چگونه انگشت سبابه را در ".." اسلامی فرو کنیم .تا حلال باشد. بقیه آن را.چگونه آلت خود را به ران بچه شیر خواره مالید. می‌‌دانی چرا امام امت روی دست ابوبکر زد و گفت. تفخیذ "مالیدن به ران بچه" از کودکی حلال است؟چون ابوبکر گفت از ۶ سالگی. مگر می‌‌شود امام امت از یک سنی تقلید کند.؟ پس ۶ سال نه ۱ یک سال. عینک بزن و دوبارهحل المسائل را بخوان. بعد در اینجا سخن یک من غاز
  4
  16
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. عالی بود
  4
  11
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۴
  ۴۰
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان
  حزب فق حزب الله، بگو مرگ بر شاه. روح اونایی خمینی، شاه پول ملت را دزدید، خمینی به ما پفک داد و شاه به ما کتک داد،....چوب خدا صدا نداره. من قبلا ادم لامذهبی بودم ولی وقتی دیدم که خدا چطور استن همت را با لازد و به خائنین صرات مستقیم را نشان داد و نشون م<ده مومن شدم
  9
  1
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۱
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  ولی‌ نگفتی؟ چرا حضرت پدوفیل اجازه دارد. با دختر ۶ ساله .ولی‌ پسر ۳۰ ساله اجازه ندارد. با دختر ۱۴ ساله؟ و چه شد این مو کوخ نشین‌ها . ؟ولی‌ یزدان را شکر که شما با دین شدید. و در میان ما بی‌ دین‌ها نیستید. گر می‌‌بودید. با این منطق. از بی‌ دین بودن خود شرم داشتیم. پفک هم. هیچ ارزش مواد خوراکی را ندارد. فقط باد است. مثل امام امت.
  2
  4
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۹
  نظر شما چیست؟