تصاویری از انتشار خبر قتل رومینای ۱۳ ساله در خبرگزاری های خارجی

انتشار خبر قتل رومینا در روزنامه نیویورک پست: بر اساس قانون جاری، او (پدر رومینا) تنها با محکومیتی حداکثر 10 سال زندان روبرو است.
تلگراف در این ارتباط نوشته است:در ایران خشم پدر موجب قتل دختر ۱۴ ساله شد؛ رومینا اشرفی" ۱۴ ساله توسط پدر خود در خواب سربریده شد.
"نیوز۲۴" فرانسه نوشت: "رومینا اشرفی" دختری که به‌خاطر عاشق شدن، در خواب توسط پدرش سر بریده شد.این نوجوان پیش از به قتل رسیدن، به مسئولین ایرانی گفته بود که جانش در خطر است و او را تنها نگذارند. اما آنها کمکی به دختر نکردند و او را تحویل پدرش دادند، پدرش هم در خانه ، او را با یک داس سر برید.رسانه های محلی می گویند که پدرش در حالیکه آلت قتل را در دست داشته دستگیر شده.
"بلیک" سوئیس  در این ارتباط نوشته است: یک ایرانی سر دخترش را در خواب برید.
+27
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  این چه فرهنگ کثیفی در این دین عرعری هست که گذشته از سن دختر. اگر مرد جلوی چشم زنش رسما با سه زن دیگر به بستر رود هیچ اشکالی ندارد ولی با کوچکترین اشتباه زن یا دخترناگهان.ناموس.مرگ بر این کلمه که شده اسلحه برای مردان برای تسکین خود کم بینی و ارضای خوی حیوانی.
  4
  36
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
  ۴۹
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  تا وقتی بی‌بی سی فارسی سعودی اینترناشینال مسیح علینژاد این همه وطن فروش هست معلوم هست این خبر‌ها زود پخش می‌شه یه ذره آبروی ایرانی ما هم اینجوری بر با د میره. این مسیح علینژاد فک می‌کنه داره خوب کاری می‌کنه ولی چیزی که اکثرا نمیدونن این هست که اینها دارن آبروی مارو خارج از کشور میبرن
  36
  11
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  یک جوری نوشتن که در قوانین ایران پدر قاتل تنها ده سال زندان خواهد داشت که انگار طبق قوانین خودشون چی کار می کنند. اونجا هم حداکثر همین حبسو می داشت و زودتر هم مشمول عفو می شد، مخصوصا که جرم اولش باشه. باز ما قاتلای بالفطره رو اعدام می کنیم ولی اروپایی ها جانیای بالفطره رو چند سال حبس .
  11
  4
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
  نظر شما چیست؟