رازهای تناسب اندام «جنیفر انیستون» از زبان خودش

جنیفر انیستون در مراسم تجلیل از زنان قدتمند مجله ورایتیصدای آمریکا :جنیفر انیستون، بازیگر سرشناس آمریکایی، در ۵۱ سالگی هنوز اندامی متناسب و ورزیده دارد. او یکی از چهره های مشهوری است که خیلی‌ها به خاطر اندامش به او غبطه می‌خورند.

با این که بازیگر سریال «فرندز» (دوستان)، آشکارا ژن خوبی دارد، ولی برای حفظ تناسب اندامش تلاش هم می‌کند.

فاکس نیوز به چند راز تندرستی که جنیفر انیستون سال‌ها انجام داده و بر موثر بودن آنها تاکید می‌کند، اشاره کرده است:

۱. ورزش روزانهخانم انیستون تقریبا هر روز به مدت یک ساعت و نیم ورزش می‌کند.

۲. تمرین با وزنهخانم انیستون در سال ۲۰۱۶ به مجله پیپل گفت، که اندام و بازوهای سفت و ورزیده‌اش را مدیون تمرین با وزنه است.

۳. مصرف نوشیدنی‌های مغذیانتظار نداشته باشید که جنیفر انیستون صبحانه نخورد. او هر روز صبح یک لیوان نوشیدنی پروتئینی، که با موز، انواع توت رنگی، گیلاس، مخلوطی از سبزیجات سبز از جمله اسفناج، کمی پودر ماکا (نوعی گیاه خوراکی معروف به جینسینگ پرویی) و کاکائو می‌نوشد.

۴. ورزش با ویدیوآیا وقت یا توان مالی برای رفتن به باشگاه‌های ورزشی را ندارید؟ خانم انیستون می گوید با ویدیو در خانه ورزش کنید.

۵. مشت‌زنییکی از ورزش‌هایی که اکثر مانکن‌ها انجام می‌دهند بوکس یا مشت‌زنی است. خانم انیستون می‌گوید بوکس نه تنها ورزش خوبی برای بازوها است بلکه راهی برای خالی کردن فشار‌های روانی نیز محسوب می‌شود و هم برای بدن و هم برای مغز مفید است.

۶. یوگاخاتم انیستون یکی از هوادران یوگا است و می گوید این ورزشی است که می‌توان در همه جا، از جمله در خانه، انجام داد.

۷. فعالیت فیزیکیاگر وقت زیادی برای ورزش کردن ندارید سعی کنید میزان فعالیت روزانه خود را بالا ببرید، حتی شده روزی ۲۰ دقیقه دویدن یا راه رفتن تند می‌تواند در افزایش سوخت و ساز و سلامت بدن تاثیر بگذارد.
+7
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟