دوست پسر رومینا اشرفی مجددا بازداشت شد

 آگهی ترحیم رومینا اشرفیرسانه‌های ایران از بازداشت فردی به نام بهمن خاوری خبر داده‌اند که متهم است رومینا اشرفی، دختر ۱۳ ساله‌ای که به دست پدرش کشته شد، را ربوده بود.

خبرگزاری تسنیم گزارش داد که اتهام دیگر بهمن خاوری، ۳۴ ساله، تحریک پدر رومینا اشرفی است که در نهایت او را به قتل دختر خود واداشت.

این رسانه به نقل از بستگان رومینا اشرفی نوشته که بهمن خاوری «تصاویری از خودش و رومینا در فضای مجازی منتشر کرد و پیام‌هایی به پدر رومینا فرستاد و به او گفت که رومینا حالا همسر من است و همین موضوع هم باعث عصبانیت شدید پدر رومینا شد».

قتل رومینا اشرفی به دست پدرش، رضا اشرفی، جامعه ایران را در بهت و حیرت فرو برد. رسانه‌های ایران گزارش داده بودند که رومینای ۱۳ ساله با مردی ۳۴ ساله متواری شده بود اما پلیس با شکایت خانواده اشرفی، پس از پنج روز او را به خانه بازمی‌گرداند. با این حال رضا اشرفی که ظاهرا نمی‌توانسته است با فرار دخترش از خانه کنار بیاید، او را در خواب با داس به قتل می‌رساند
+25
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  نازنین رومینا : تو با ان قلب پاک و جوانت فکر کردی این نامرد اشغال میتواند مرد ایده ال تو باشد. این نامرد پست و رذل تنها چیزی که نداشت صفت یک انسان یا یک مرد با شرف بود. این مردک عقب مانده مسلما به طرز تفکر سنتی پدرت اشنایی داشت. این نامرد پست فطرت اگر ذره ای احساس و عاطفه داشت میتوانست در مقابل تفکر سنتی کربلایی رضا مقاومت نماید . اما این رجاله بی عاطفه بی منطق هیچگونه احساس و عاطفه یک انسان را نداشت و این جانور و ان قاضی بی منطق عاملین قتل تو هستند .رومینا جان قلب ایران از بی عاطفه بودن مردان بی احساس سخت در عذاب است
  3
  32
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۲
  ۳۰
  منم هستم - استکهلم، سوئد

  این مردک هم یک حزامزاده و بیشرفی هست مانند پدر نادان رومینا. آخه مردی با این سن و سال که با یه دختر بچه دوست میشود چه انگیزه ایی به جزء هوای نفس و شیادی و پدرسوختگی و یا سوء استفاده از بدن یک دختر بچه می تواند داشته باشد؟ هفده سال فاصله سنی آن هم با یک دختر بچه سیزده ساله تنها از عهده یک شیطان و پدوفیل متجاوز به حقوق کودکان بر می آید ورنه هیچ عشق و دوست داشتن در این میان وجود نداشته و به نظر من جرم این مردک نادان کمتر از پدر بیمار رومینا هرگز نمی تواند باشد. هی ...
  1
  40
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  امیدوارم پدرش را هم ماشین زیر کند تا از رنج عذاب وجدان راحتش کند.
  1
  15
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۳
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  متاسفانه یه دختر بچه قربانی حماقت و جهل دو نفر شد.بی فرهنگی و تعصب زیاد چه بلایی سر این ملت آورده. روحش شاد
  0
  28
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۵
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  رومینا بد شانس هرچند پدری بی عاطفه و بی وجدان داشته با کسی هم دوست شده و فرار کرده که خیلی بی شعور بوده . می بایست بهمن , رومینا را به استانی دیگر می برد و اگر نمی توانست به دور از منطقه پدری رومینا فرار کنن بهتر بود صرفه نظر از چنین عمل خطرناکی میکرد. خواهر بهمن به خبرنگار ب ب سی میگوید در شهربانی چون پدر رومینا حرف نا پسند به دخترش زده من سیله ای به صورتش زدم , یعنی بجای اینکه اتش عصبانیتی که در وجود پدر رومینا بر افراشته شده را کم کند این زن خواهر بهمن با زدن ان سیلی به صورت رضا اشرافی شعله اتش عصبانیت را در دورن او بیشتر بر افروخته میکند. اگر پدر رومینا زورش به بهمن و خانواده بهمن می رسید عمرا" دخترش را به قتل نمی رساند. البته خانواده بهمن بجای اینکه پسرشان را متهم کنن و از پدر رومینا عذر خواهی کنن , حالت شاکی و حق به جانب به خود گرفته اند برای همین هم رضا اشرفی پدر رومینا روانی شده و دخترش را به قتل رسانده.
  3
  18
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۵
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  به نظر من باید پدر رو ببرن یه ١٠ تا روانشناس بشینن انالیزش کنن تا پیدا کنن اون طویله أی که توش بزرگ شده کجا بوده؟ اخه من هر طور فکر میکنم نمیتونم بفهمم ادم (حیف ادم) چطور میتونه سر دختر خودش رو توی خواب یا داس ببره؟ حالًا به هر دلیلی که میخواد باشه. اصلا دخترش ادم کشته. بیشتر از این که دیگه نیست.
  1
  9
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۲
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  الان اگر از پدر بپرسی تا حالًا نوازش پدرانه کردی دخترت رو؟ رفتی کنارش تا خوابش ببره؟ هیچ ......نخورده. خوب همینه که دختر ١٤ ساله به دنبال چیزی که نتونسته از پدر بگیره رفته دنبال یک شخص دیگه هم سن پدر. اونوقت خود این پدر رگ غیرتش زده یالا.
  1
  13
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۵
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  پدر صددر صد یک بیمار روانی قاتل. دوست پسر پدوفیل هم شبیه او. و مقاماتی که با وجود شرایط خطرناک دخترک گریان را دوباره نزد پدر بی همه چیز فرستادند.همه دچار سادیسم.
  2
  10
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  اگهی تسلیت که بی شرمانه جلوی اسم پدر قاتل نوشته پدر گرامی.خاک عرعرستان بر سرتان
  2
  8
  جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
  نظر شما چیست؟