ویدیویی از تحویل مهریه ۱ میلیون شاخه گل سرخ در کرمان

زندگی زناشویی یک زوج با تحویل یک میلیون شاخه گل رز به عنوان مهریه در کرمان پایان یافت.

سایت محلی «کرمان‌نو» خبر داده زنی که مهریه‌اش یک میلیون شاخه گل رز بوده است، پس از اختلاف با همسرش، خواستار دریافت مهریه خود می‌شود.

این زن گفته است مجبور به درخواست طلاق شده و از شوهر سابق خود نیز خواسته بود تنها جزیی از ارزش ریالی این گل‌ها را به صورت پول پرداخت کند که همسرش تن به این درخواست نداده است.

این زن افزوده است که همسر سابقش حتی حاضر نشده است مقدار بسیار اندکی از مهریه را به صورت پول به عنوان «کفاره گناهان» به خیریه بپردازد.

این زن در نهایت اضافه کرده مجبور به دریافت این گل‌ها شده و آن‌ها را به آرامگاه «قاسم سلیمانی» ارسال کرده است.

وکیل این پرونده هم گفته که ارزش این یک میلیون شاخه گل در گل‌فروشی‌ها حدود چهار میلیارد تومان بوده است.

این وکیل گفته که شوهر سابق این زن هم از محلات و دزفول این تعداد شاخه گل را به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کرده و به عنوان مهریه پرداخت کرده است.

نماینده دادستان هم هنگام تحویل این تعداد شاخه گل گفته که این محموله در هشت کامیون در محل تحویل حمل شده است.
+11
رأی دهید
-113

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  نمایش های حکومت هست برای انحراف اذهان عمومی چون با امریکا در خیلی از مسائل کنار امده اند اما میزان ان را نمیدانم و گر نه کشتی های نفت ایران به ونزوئلا نمی رسید و شمش طلا نمی گرفت!
  18
  59
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۲
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  به امید آزادی زنان از الکهت و منالکهت.
  8
  38
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۹
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  فقط صدای این گوینده دختر را گوش کنید که مثل موش حرف می‌زند میو میو میو
  3
  42
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۱
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  سوال اینجاس اگه بجاش پولو میگرفتی باز هم به حاج قاسم هدیه میکردی؟ از صحبتها و چاپلوسیهایت هم قشنگ معلومه چه خانواده شارلاتانی بودید. این گلها امروز گل هستند دو روز دیگه خشک شدند. مثلا چه حرکت مثبتی انجام دادین این وسط؟
  2
  66
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۷
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  گفتی قاسم سلیمانی ؟ صد درصد این خانوم از طرف دختر قاسم سلیمانی واسه اینکار مامور شده . چرا اینو میگم ؟ چون بنیادی که به اسم باباش درست شده باید یه جورایی نشون بده که فعاله و بتونه میلیاردی بودجه براش بگیره.
  4
  43
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  باز هم تریاک ناب کرمان خبرساز شد. زن و شوهر کرمانی پس مصرف زیاد تریاک تصمیم گرفتن یک میلیون گیاه بیچاره رو از ساقه قطع کنن و بریزن رو قبر یک قاتل انگل گوربه گور شده به نام قاسم گچکار.
  8
  43
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۹
  ۶۰
  داریوش شیرازی - تهران، ایران

  میگن اب ریخته را نذر امام زاده میکنند همینه ایشون چندین بار دادگاه رفت و خواست که پول بجای شاخه گل بگیرد شوهر هم گفته بود نمیدهم بار دیگر خواست که دستکم نیمی از پول گل را بدهد شوهر نخواسته بود گفته بود همان گل رز . حالا که دیده راهی نیست دستکم اینکار را کرده تا یک کاری نمایندگی به او بدهند
  3
  39
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
  ۳۴
  ziba shar - استکهلم، سوئد

  والا من اگه قرار بود با این حتا یه دیت برم حاضر نبودم یه شاخه گل ببرم این چه بود آخه ‌ها ها
  2
  31
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. زنان در ایران آزادند. اگه حرف شوهر، پدر یا برادرشونو گوش کنند. نمونه اش من، در بست در خدمت مادر و خواهر و همسر و دختر کوچولویم هستم، اما خیر و صلاحشونو من می دونم.چون مردها بیشتر از روزگار و چاه و چولوه هاش خبر دارند.
  13
  12
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  منشاء تمام گرفتاری و نافهمی های جامعه امون , از همین حرفای اَلکی و بی معنایی مثل مهریه ,شیربها, خون بها, و غیرت و ناموس و شرف هستش. مگه یکی نمیگه این گُلا رو از تهرون میدان خاوران آوردن؟. پس واقعاً چه زیبا بود که این گُلا رو به گورستان خاوران می برد , و نثارِ گور هزاران زندانی عقیدتی و سیاسی می کرد. ولی متاسفانه این خانم صف جانی و جانباخته رو تشخیص نداد.
  2
  15
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::Liberte - ارومیه، ایران::] رفیق: امیدوارم حرفتون شوخی و طنز باشه. جالبه زنان توی ایران آزادن. باز از اون حرفا ! 😂 . اَصلن زنان چرا به حرف من وشما و پدر و برادر گوش بکُنن؟ خُب این که شد آزادی شرطی!؟ ما این آزادی مرد سالارانه رو داریم. خیر و صلاح دیدن شما برای خانُما, منو یاد جعبه ولایت خود خانده میندازه, که ۴۱ یکسال آزگار مردم رو به فقر و فلاکت رسونده, ولی باز هم خودش رو خیرخاه مردم میدونه.
  3
  12
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. ممنون از رفیق خطاب قرار دادنتون. یک آشنای آشوری و مسیحی دارم که بعد از چند صباحی زندگی از سوئد برگشت ، او می گفت تو سوئد اجازه نداشتم به دخترم حتی اگه دوس پسرش رو خانه می آورد ، دست دراز کنم. خب ، در نهایت این دختران هستند که اگه از چیزی نترسند ، آسیب می بینند. بله، نوشته ام طنز داره اما از قتل رومینا ناراحتم چند روز . که ای کاش دختران به سادگی فریب نمی خوردند. تو ایران دختر زیاد داریم . مگه نه کدوم پدری می تونه بچه اشو بکشه.هیچگاه فراموش نمی کنم چند سال پیش دروازه بان ملی پوش آلمان روبرت انکه بعد مرگ دخترش بر اثر بیماری خودکشی کرد. پدر در کنار مادر بزرگترین و با شکوه ترین واژه است و بار سنگینی هم بر دوششه.
  2
  11
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  خدا یه عقلی به این زنه و چند گونی پر پول هم به تک تک ایرانیهای محتاج بده چون باعث کمبود گل در مملکت و پلاسیدن همزمان همه این گلها شده. حالا هم چون ما تحتش سوخته تقدیمشون کرده به قاسم کتلت تروریست. بعبارتی روغن ریخته را نذر امامزاده قاسم کرده.
  0
  4
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۴
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. اینکه زنان قدرت بالایی دارند درش شکی نیست. ولی وضعیت حقوق بشر و حمایت از زنان و کودکان را در دادگاه ها و جاهایی که جامعه مشکل دارد باید جست.
  0
  0
  شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
  نظر شما چیست؟