حمله وحشتناک ماموران شهرداری کرمانشاه برای تخریب آلونک ۴۰ متری آسیە پناهی که منجربه سکته و فوت وی شد

مقام‌های جمهوری اسلامی ایران مرگ آسیە پناهی، یک زن ٥٨ سالە زن کرمانشاهی را هنگام تخریب خانه‌اش توسط ماموران شهرداری تایید کرده‌اند.

بر اساس گزارش‌ها، این زن سه‌شنبه گذشته ٣٠ اردیبهشت، هنگام هجوم ماموران شهرداری منطقە ٣ کرمانشاه برای تخریب منزل مسکونی فاقد مجوز خود که در شهرک فدک قرار داشت، مورد ضرب و شتم ماموران شهرداری قرار گرفت و جان خود را از دست داد. این زن مادر٧ فرزند بود.
سازمان حقوق بشری هەنگاو به نقل از شاهدان عینی نوشت: «ماموران شهرداری در حالی این زن و دخترش را مورد ضرب و شتم قرار دادە و بە صورتش اسپری فلفل پاشیدەاند کە مدام فریاد می‌کشید: من ناراحتی قلبی دارم، این کار را نکنید.»

این در حالی است که مهدی قنادی، مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، مرگ این زن در حمله ماموران شهرداری را تایید کرده، اما او را «یک زن کپرنشین» توصیف و به «زمین‌خواری» متهم کرد.

قنادی، روز سه‌شنبه ششم خرداد، به رسانه‌های ایران گفت: «با توجه به حساسیت بوجود آمده در استان بدنبال انتشار این خبر، دادسرای عمومی و انقلاب استان به آن ورود کرده و به جد در حال پیگیری این پرونده هستیم.»
 هنوز پزشکی قانونی در این باره نظر خود را اعلام نکرده است.
+46
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما

  حق تونه،
  50
  5
  ‌چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۹
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  یک سری آشغال مثل نمایندگان مجلس میتونند بدون مجوز کاخ و ویلا در بهترین نقاط ایران داشته باشند ولی این مظلوم حق داشتن چهار متر در حومه زادگاه خودش ندارد. حداقل میتونستند با احترام باهاش برخورد کنند و جایی را در بهزیستی یا هر خرابشده ای براش مهیا کنند. راستی وظیفه این بسیج مستضعفین دقیقا چیست؟ مگه غیر اینه که باید پشتیبان اینها باشند؟
  1
  51
  ‌چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  این خانه از پای بست ویران است . اسپری فلفل ؟ اونم یه زن و دختره بی پناه ؟ آه همین بچه ها بزودی شمارو میگیره و به سزاتون میرسید .
  0
  35
  ‌چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. اغای فاطی فرمودن که از اصطلاح مستضعف اشتباه برداشت شده!. مستضعفین٫ اهل بیت و اولیای امور امت هستند و نه امت زیر دست انها
  0
  21
  ‌چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶
  ۴۰
  Netanel - استکهلم، سوئد
  ای هوار تف له شرفتان. روی سوخنم با عزیزان کرمانشانی هست چرا ساکت نشستید وگذاشتید چنین جنایتی اتفاق بیوفته. شما هم شریک این جنایت هستید.
  0
  10
  ‌پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷
  نظر شما چیست؟