ابراز علاقه محمدرضا حیاتی به‌«ابی» برایش دردسر درست کرده

ابراز علاقه محمدرضا حیاتی به‌«ابی» برایش دردسر درست کرده؛ انقدر که حالا محبور شده برای فرار از حاشیه‌ها با ضبط یک ویدئو موضوع را توضیح دهد.
+5
رأی دهید
-61

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما

  ترس یعنی نیستی ) ویلیام شکسپیر (
  2
  28
  ‌سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  سران احمق و نادون جمهوری فسق و فساد فکر میکنند که همه باید مثل خودشون فکر کنند و به یک چیز واحد علاقه داشته باشند و در عین حال دل دزد تا بتوانند از نظر اقتصای قطب, در قدرت, ستمگر و زورگو باشند. اسلام را پله کنند و ملت را ظله. اگر جز این تیم نابکار نباشید یا باید برید زندان و یا نفس کشیدن براتون توی اون مملکت سخت خواهد شد. پس باید همواره با دورویی و تظاهر زندگی کنید. ننگتون باد. جناب سروان پاره همون روح الله دکل دزد, فاطی قاطی, بازجو [رزم جو], مسافران جهنم ننگ ایران و ایرانی منظورم شما و ایدئولوژی مسخره شماست.
  2
  23
  ‌سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران

  معمولی هم حرف میزنه انگار اخبار میگه ، رو دست ابی کسی نیست و هر عربده کشی حق جسارت به ابی رو نداره
  5
  26
  ‌سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران
  جناب آقای حیاتی عزیز و بقیه کارکنان دولتی رژیم فاسد صد انسانی ایران ، شما یا برای معروف شدن این کارها را می کنید که البته برای آقای حیاتی این موضوع مصداق نداره چون معروف هستند ولی خب حیاتی جان حرفی می زنی که بعدش بخاطر شغلت ‌و امنیت مالی و شغلیت بخواهی عرض خواهی اینطوری کنی. چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی. پس احمقی هستی دستمال یزدی بدست.
  4
  20
  ‌سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶
  ۳۳
  مش قصاب - مونتا، ساحل عاج
  سیره و نگرش اون چاقو و قمه کش چیزی بجز آدم کشی نبوده و اگر احمقی تو شعر از شمشیرو قمه یک آدمی که کلا کارش ادم کشی بوده حمایت میکنه لیاقت احترام نداره . جنگ و خون روزی خوب بود الان هیتلر فرشته بود، متاسفانه این طرف خودش نمی دونه چی میخونه، به قول سندی، سواد موادو حرفه که یخدی خلاف خلاف اینو بابام گفته !!
  2
  16
  ‌سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  ما در مملکتی دنیا امده و رشد کرده ایم که حتی دوست داشتن صدای یک نفر خواننده هم اختیاری نیست ولی دوست داشتن علی جلاد و قاتل بیش از 20000 نفر انسان بیگناه از جمله زن خودش فاطمه اجباری هست!
  1
  33
  ‌سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲
  ۴۲
  Ardi1978 - لس انجلس، ایالات متحده امریکا
  خیلی طبیعی و عالی اصلا هیچکس نفهمید که مجبور شدی بگی
  1
  11
  ‌سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۹
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  شب خوابیده صبح بلند شده یادش افتاده علی رو بیشتر از إبراهیم دوست داره، چون اگر نداشته باشه ممکنه به قتل طبیعی از دنیا بره!
  2
  0
  ‌چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۳
  نظر شما چیست؟